igra asocijacije

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: igra asocijacije

Post Postao/la jpeg » 27 srp 2011 17:33

5 prijatelja

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: igra asocijacije

Post Postao/la shizika » 27 srp 2011 17:34

druženje
...život je lijep... (:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: igra asocijacije

Post Postao/la tamara3 » 27 srp 2011 17:40

Opuštanje.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: igra asocijacije

Post Postao/la shizika » 27 srp 2011 17:42

masaža
...život je lijep... (:

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: igra asocijacije

Post Postao/la Mary of Silence » 27 srp 2011 22:00

ulje

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: igra asocijacije

Post Postao/la jpeg » 27 srp 2011 22:10

mascoba

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: igra asocijacije

Post Postao/la Jadzia Dax » 27 srp 2011 22:26

mehaničar

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: igra asocijacije

Post Postao/la jpeg » 28 srp 2011 02:41

servis

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: igra asocijacije

Post Postao/la tamara3 » 28 srp 2011 09:33

Skupo.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: igra asocijacije

Post Postao/la Daisy » 28 srp 2011 09:50

ogrlica

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: igra asocijacije

Post Postao/la Dash » 28 srp 2011 10:11

udav

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: igra asocijacije

Post Postao/la shizika » 28 srp 2011 10:11

zmija
...život je lijep... (:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: igra asocijacije

Post Postao/la Moloko » 28 srp 2011 10:19

Otrov
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: igra asocijacije

Post Postao/la shizika » 28 srp 2011 10:20

smrt
...život je lijep... (:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: igra asocijacije

Post Postao/la Moloko » 28 srp 2011 10:21

Strah
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: igra asocijacije

Post Postao/la shizika » 28 srp 2011 10:21

insekti
...život je lijep... (:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: igra asocijacije

Post Postao/la JaNNa » 28 srp 2011 10:39

krv

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: igra asocijacije

Post Postao/la shizika » 28 srp 2011 10:41

bol
...život je lijep... (:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: igra asocijacije

Post Postao/la JaNNa » 28 srp 2011 10:43

mač

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: igra asocijacije

Post Postao/la tamara3 » 28 srp 2011 11:31

Vitez.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: igra asocijacije

Post Postao/la Moloko » 28 srp 2011 11:32

Engleska
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: igra asocijacije

Post Postao/la shizika » 28 srp 2011 11:32

kraljica
...život je lijep... (:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: igra asocijacije

Post Postao/la Jadzia Dax » 28 srp 2011 11:33

shizika

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: igra asocijacije

Post Postao/la alice » 28 srp 2011 20:01

seks i grad
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: igra asocijacije

Post Postao/la tamara3 » 28 srp 2011 20:06

Zabava.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: igra asocijacije

Post Postao/la alice » 28 srp 2011 20:10

igra! a u zadnja dva dana to me podsjeća na korisnicu iznad u ovoj temi :)
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: igra asocijacije

Post Postao/la Mary of Silence » 28 srp 2011 20:10

putovanje

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: igra asocijacije

Post Postao/la alice » 28 srp 2011 20:11

ručnik.
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: igra asocijacije

Post Postao/la tamara3 » 28 srp 2011 20:12

alice :ok: :) (ali samo dva dana???)

Omekšivač.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: igra asocijacije

Post Postao/la alice » 28 srp 2011 20:14

(otkad sam se i ja uključila :) - a sad sam shvatila da sam ja i pokrenula igru :D )
OT- moja prva djevojka koja je uvijek tako mirisala na cocolino :D ...
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Odgovorite