...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la phos » 29 stu 2011 13:45

ljudi nedovoljno razmisljaju.
ili razmisljaju ali nisu bistri.
ne moze netko biti tako brz na jeziku, da mu je svaka druga recenica kretenizam.
mislim cak i da sam po pogledu ovoga ...u pravu.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 29 stu 2011 16:10

o divotici od jutra.. :aha:
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la melted_sun » 29 stu 2011 19:40

o tome oćemo skoro ić di, i di ćemo uopće ić.
i zašto sam tek sad otkrila da gameboy ne svijetli u mraku

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 29 stu 2011 19:46

melted_sun je napisao/la:i zašto sam tek sad otkrila da gameboy ne svijetli u mraku
ma di si ga nabavila,ocem i ja!


ot. o tome sta jest iza posla..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 29 stu 2011 20:42

Kako je super što mi tu piše da imam 23god. :cool2:
Osjećam se mladoliko :dada:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fusion » 29 stu 2011 21:39

Tako ću se jednom negdje spizdit s tim autom, nitko me neće spasiti. Gledaj ispred sebe slika, gledaj ispred sebe slika, gledaj ispred sebe slika

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith » 29 stu 2011 21:45

alo mala da ti podebljam ZAUZETA , nemaš je kaj zvat na kofi i bit naporna 22. , 23., 24,. 25,. nece ti odgovorit jer joj ja ne dam ! Šaka u glavu
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la rainbow » 29 stu 2011 23:43

kako niš ne razumijem, i koliko bujnu maštu imam..
mindfuckanje

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la melted_sun » 29 stu 2011 23:51

LittleRedRidingHood je napisao/la:ma di si ga nabavila,ocem i ja!
hehe, na njuškalu, gameboy color.igrala sam ga putem do doma.super stvar :D
samo me iritira šta mu ne svitli ekran ka na mobitelu.moran nać rješenje.
sad je misija nabavit miljon igrica za njega :D

ot.o tome kako jedva čekan još 1 kultni vikend na vikendici.

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith » 30 stu 2011 11:20

sad mos sta os ...uu fax za promjenu odo da studiram, jebate ja bi fakat trebala bit tuzna a osjecam se ko da mi je pao kamen sa srca ! Stvarno ovo je nagora veza ikad hahahha ipak je moja sestra imala pravo nije mi stalo previse glumim!
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Sleepaway » 30 stu 2011 11:28

Faithmina je napisao/la:sad mos sta os ...uu fax za promjenu odo da studiram, jebate ja bi fakat trebala bit tuzna a osjecam se ko da mi je pao kamen sa srca ! Stvarno ovo je nagora veza ikad hahahha ipak je moja sestra imala pravo nije mi stalo previse glumim!
Prekinule?
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith » 30 stu 2011 11:29

Sleepaway je napisao/la:
Faithmina je napisao/la:sad mos sta os ...uu fax za promjenu odo da studiram, jebate ja bi fakat trebala bit tuzna a osjecam se ko da mi je pao kamen sa srca ! Stvarno ovo je nagora veza ikad hahahha ipak je moja sestra imala pravo nije mi stalo previse glumim!
Prekinule?
da da
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la phos » 30 stu 2011 11:32

racunam koliko bi mi trebalo da ppjeske obidem svijet po svojoj ruti....
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Sleepaway » 30 stu 2011 11:34

Da mi nije ni malo žao , tražila je prekid to je i dobila , tebi je sad ravno a ja se odo s ružom dopisivat i sad mi napokon možeš biti Žena legalno , bez ikakvog skrivanja!
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith » 30 stu 2011 16:17

chat ne radi
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la melted_sun » 30 stu 2011 16:48

o baterijama.lemilima. i kako bi mogla bit malo sebi korisna za promjenu

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 30 stu 2011 16:54

o prvim trenutcima ovdje na forumu :)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 30 stu 2011 18:36

Ma o nečemu o čemu ne želim razmišljati a moram.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 30 stu 2011 20:54

Izaći ili ne izaći van? :na_sto_muka: :visi:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UYmavkg6kvA[/youtube]

:bomba:

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 30 stu 2011 21:06

otići spavat sad ili za 5 minuta... odluke odluke. vrijeme :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6HuLf6DtOBQ[/youtube]

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fusion » 30 stu 2011 22:21

O pederisanju u subotu. Can't wait! slika

Daniel slika

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la inani » 30 stu 2011 23:25

O cokoladi koju mi je tickle poklonila. Bas je fina. :) Sad bi je pozderala, a obecala sam ostaviti nekome komad. :cool2:
... :nesvjest:

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith » 01 pro 2011 01:11

Muci me uvod za sutra i ne mogu spavat . Držim govore sama sa sobom.A sutra moram predavanje o internet komunikaciji održat!
Pa poštovane kolege danas komuniciramo putem Interneta.
Što je za vas FB? Evo što je za mene:
Dođeš mrtav umoram s posla na vrata i dereš se :ženo šta ima ta jest?
Šta uvatiš u frižideru!
Znaći ništa! ali svejedno češ otvoriti taj frižider da provjeriš! A ona nije u stanju niš skuvat jer se digla u 1!
tako i FB otvoriš ga svako 10 minuta i zaključiš da nema ništa!

Što je za vas youtube ?
slika
je bila joj je dobra noć predosjetila je dobro!
Za ovakve spotove morate imati korisnički račun i potvrdit da imate poviše 18 godina!
Prije mjesec dana uplodala sam tako glup spot da sam u roku od 2 tjedna imala 850 pogleda a onaj koji sam uplodala na sve žive natječaje okmo turizma onaj što stvarno valja i pogledat na njemu u roku od 1 godinu imam 1000pogleda! za sve to jasno je da dobar naslov prodaje reklamu! Pa i moje glupe spotove, uvrstiš neki naslov i bum u 2 tjedna 850 pogleda wauuu!

znate šta me najviše zivcira kod svih društvenih mreža vratimo se opet na fb.
nekad smo izlazili van plesali potom otpratili do ulaznih vrata, počastili piće nekog, pisali pisma ubacivali ih u sanducic onda su dosli mobiteli . više nije bilo hoćeš izac samnom van tad i tad , nego daj mi broj mobitela pa se čujemo a sad je e imaš Fejs , dam ti lajk na sliku! Za godinu dana če mo hodat ulicom i bockat ljude ! U sviđaš mi se više neču zviždat sad cu te bocnut!!!!

ili Mare ej disi kućo stara nisam te vidila 100 godina našle se dvi babe na peškariji !
amo ča popit kavu !
odu na kavu vrate se sutradan ko Grdović!

A sad i moja baba ima fejs pa bijaše ovako:
Mare alo alo di si?
a evo me tipkam
Šta radiš?
Gledam sevu na youtubu!
kad če mo na kavu?
joj kriza me bole od sidenja ali cu i dalje sidit jer mi se neda izać van!
LOL

za koju godinu neče više biti televizije jer činjenica je da ono što je tv-postajama trebalo da naprave 60 godina to danas korisnici na youtubeu toliko materijala uplodaju u roku od 2 mjeseca!

A da ne spominjem blogove koji su dijelom zastarjeli , msn, skajp my space .
Sad je sve to FB .

Mislim da sam spremna za sutra to mora da me izbaci s predavanja do kraja semestra!
Zahvaljujem na pažnji boli me kurac za vas jer cu se ja udat za nogometaša - fb status by mala Plawushica!
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la miss_misty » 01 pro 2011 09:44

prosinac?! :shock2:
ja sam još u augustu,miholjsko ljeto laganini
potpisivanje ugovora se bliži... :D
ako ga bude tila potpisat...
ne može se čovik ni opustit
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la phos » 01 pro 2011 09:55

o borosanama :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la miss_misty » 01 pro 2011 10:17

o mirisnom vrtu
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 01 pro 2011 10:22

miss_misty je napisao/la:prosinac?! :shock2:
ja sam još u augustu,miholjsko ljeto laganini
potpisivanje ugovora se bliži... :D
ako ga bude tila potpisat...
ne može se čovik ni opustit
vrijeme leti kad si napet :D


ot. o tome da ona Swarovski kemijska posluzi jednoj lijepoj svrsi ovaj misec..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la phos » 01 pro 2011 11:57

zasto im treba tako dugo?!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la miss_misty » 01 pro 2011 17:14

o slučajnostima koje to nisu
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la melted_sun » 01 pro 2011 17:58

o tome jel mi se uopće ide di večeras :/možda bi bilo pametnije da danas ostanem doma, al ono..
postajem patnica za tim izlascima :D

Odgovorite