...o cemu sad razmisljate...???
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
spava li još? 
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
njezino ž i š i taj glasić .... ljepo za početak
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Kako će ovo biti usran dan do bola...
Počeo je noćnom morom, nastavio se pucanjem nokta po pola i malo kasnije moram na sprovod!!
Shoot me right now!!
Počeo je noćnom morom, nastavio se pucanjem nokta po pola i malo kasnije moram na sprovod!!
Shoot me right now!!
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- Jadzia Dax
- Postovi: 3063
- Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: lala land
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
o tome kako je sunce zvijezda
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Teško je semi-autističnoj osobi biti u vezi s društvenjakom. I suprotno. :/
▲ v o l c a n o ▲
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
tuzno i istinito :/Fusion je napisao/la:Teško je semi-autističnoj osobi biti u vezi s društvenjakom. I suprotno. :/
Measure of a woman is her sense of humor
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
zaboravila vodu piti cijeli dan
i misli sad odlutase prema pivi...
i misli sad odlutase prema pivi...
- Peglam_subotom
- Postovi: 3868
- Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O sutrašnjem izletu. Nek samo sve prođe ok i nek dnevnica bude pristojna.... 
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O tome što se dogodi kad je u vezi jedna osoba way more into it nego ona druga.
I kako izbjeći druženje s tim ljudima jer mi bude neugodno.
I zašto mi još uvijek šteka "u" na tipkovnici pa moram triput pročitat nešto prije nego postam.
I kako izbjeći druženje s tim ljudima jer mi bude neugodno.
I zašto mi još uvijek šteka "u" na tipkovnici pa moram triput pročitat nešto prije nego postam.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VXoBKRW2 ... re=related[/youtube] o ovome
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
- Pi
- Postovi: 1297
- Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Neće to ići s ovom novom frizerkom. Nikako. Žena priča kao navijena. I to je OK, mogu se ja isključiti iz monologa, ali me uključuje u razgovor. Pita. Propitkuje. Tjera da govorim.
Well I'm out.
Well I'm out.
Whatever makes you happy
Whatever you want
Whatever you want
- LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
grickam cokoladu i razmisljam o grickanju jos neceg slatkog,al to za vikend..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
- miss_misty
- Postovi: 3383
- Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
- Lokacija: na samom rubu litice
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
kako je bilo prije uložaka?
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
- miss_misty
- Postovi: 3383
- Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
- Lokacija: na samom rubu litice
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
aliiii...ali...
možda i kakva kesa, plastika...
vata jeeee....tako brzo promočiva
možda i kakva kesa, plastika...
vata jeeee....tako brzo promočiva
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Krpu u gace
@ dali ce ikada shvati, ili nece.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- coppa
- Postovi: 137
- Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Kt
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Te žene su sigurno imale nekakvu......biljnu podlogu.........

Re: ...o cemu sad razmisljate...???
nece mi se na posao ujutro...moram ici spavati...
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
jebi se ti i tvoja ex obje ste poremečene
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
- miss_misty
- Postovi: 3383
- Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
- Lokacija: na samom rubu litice
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
o mojoj lijepoj...
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
kako su vikinzi jako smrdili...
morali su smrditi uz sav taj nacin zivota i nemogucnost pranja....
i vitezovi isto.
morali su smrditi uz sav taj nacin zivota i nemogucnost pranja....
i vitezovi isto.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
-
divlja.ruza
- Postovi: 257
- Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NyAWSeihmAw[/youtube]
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
kako će mi ova pjesma na pogrebu svirati i to po mogućnosti da je odsvira hrpa odličnih glazbenika uživo!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GKK7jzwx ... re=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GKK7jzwx ... re=related[/youtube]
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
i vitezice isto??phos je napisao/la:i vitezovi isto.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: ...o cemu sad razmisljate...???
moj dvorac je kod potoka pa ne brini.. perem se za svihLoTuS je napisao/la:i vitezice isto??phos je napisao/la:i vitezovi isto.
velikih blagdana... ja sam prosvijećeni vitez
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Koje olakšanje. Hvala ti.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: ...o cemu sad razmisljate...???
ne, pobogu, ne!LoTuS je napisao/la:i vitezice isto??phos je napisao/la:i vitezovi isto.
one su mirisale na svjeze stajsko gnojivo.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Nemožeš se ti samnom svađat kad sam vidiš da je to shit! Da bit če hit nekakav al je fakat retardirano , kaj vi spotove i textove sad radite za jebene budale? A onda vičetae da je sve palo na tržištu daj jebite si mater ! Kako možete uopče to govorit a kamoli izbacit , daj neš normalno , ne možeš izbacivat tri poskočice redom , prve dvije če ti biti hit ,treča neče , aaa ljuta sam , mozak me boli ! koliko dobrih ljudi i talentiranih a ti uzmi onu koja ti da pičke!
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

