Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Gost

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Gost » 02 sij 2012 17:43

roadkill je napisao/la:Stravicno koliko se ja raspadam. :/ Ili cu se stvarno poceti necim baviti ili .... ne.
E, to. Ko` perec sam od sjedenja za kompom.

slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 02 sij 2012 23:00

Idem nastaviti gdje sam stala sa serijom prije nego me mama natjerala da joj pustim Downton. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la killer_cupcake » 03 sij 2012 00:24

Wagner :touched:
we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Sleepaway » 03 sij 2012 02:00

Koliko samo gluposti možeš izvaliti , kasno je idi lec
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 03 sij 2012 02:06

J.Fe je napisao/la: 2. otišao je off TRAŽIMO :cry:
:eek:
Nitko nije ništa tražio preko blagdana... I guess....

OT: razmišljam da kupim onaj pojas. Za motivaciju. To bi bilo cool. :strip:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
hmhm7
Postovi: 29
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Split

Re: Upravo sada...

Post Postao/la hmhm7 » 03 sij 2012 11:49

Zijevaam :wow:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Jadzia Dax » 03 sij 2012 11:55

ah, blažena dosada, mmmmmmmmm

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Sleepaway » 03 sij 2012 14:09

Smoki i coca- cola
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la bašja » 03 sij 2012 15:15

je onaj dan u godini kad osjećam da me lovi grlobolja i plače mi se zbog toga
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Sleepaway » 03 sij 2012 15:16

bašja je napisao/la:je onaj dan u godini kad osjećam da me lovi grlobolja i plače mi se zbog toga
Kupi sladoled i liži
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 03 sij 2012 19:49

kao naručena...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=frIkjiVo ... re=related[/youtube]

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 03 sij 2012 19:55


Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Upravo sada...

Post Postao/la rainbow » 03 sij 2012 20:37

s mog prozora Sljeme (Snježna kraljica) izgleda ko Mordor :D

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 03 sij 2012 23:03

Dovršila kolač, riješila error log, još jedan battleground i odoh leći.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la killer_cupcake » 03 sij 2012 23:16

we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 03 sij 2012 23:47

Neuspješan internet search je neuspješan.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 04 sij 2012 00:21

Skužila sam kako je ležeća poza sa laptopom na stomaku jako dobra kad si u PMSu jer ti grije pupu i to godi :inlove: :inlove:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Fusion » 04 sij 2012 21:44

Izgubljeno vrijeme je izgubljeno. :')

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Upravo sada...

Post Postao/la sascha » 04 sij 2012 23:25

Idem loviti san, netko ce nekog ulovi, on mene ili ja njega.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 05 sij 2012 08:48

skužila sam da je već zadnji radni dan u ovom tjednu :veryhappydance:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Sleepaway » 05 sij 2012 12:42

Pakiranje
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Kroacija » 05 sij 2012 14:28

kupovina :D
ex invalid_user

Plague

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Plague » 05 sij 2012 15:37

zadnji jebeni dan. :heartbreak:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la jpeg » 05 sij 2012 15:42

:read:

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 05 sij 2012 18:12

sasrala me.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Upravo sada...

Post Postao/la alice » 05 sij 2012 18:30

oh, divne sam planove imala za kuhanje večeras... ah, kako lako sam odustala... sada ću jesti tjesteninu. vrhunac!
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Sleepaway » 05 sij 2012 18:33

backspace je napisao/la:kao naručena...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=frIkjiVo ... re=related[/youtube]
Imaš temu muzika gore
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Upravo sada...

Post Postao/la rainbow » 05 sij 2012 22:11

nti..izgleda da je ipak posebna ova 2o12- brat je najavio da se ženi, nakon 17 godina veze! izgleda da ga je Krist izveo na pravi put :hihi:

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Upravo sada...

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 05 sij 2012 23:03

njumam najljepsi kolac koji mi je moja dobra vila donila..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 06 sij 2012 00:06

u 00:00 sam zakeljila post. lajkam :D

Odgovorite