Zadnji odgledani film - ocijenite

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 22 sij 2012 20:10

Nisam ga gledala, ali mi je skroz *radosnice* što sam možda 10-ak minuta prije nego si ti postala svoj osvrt dobila PP s linkom na download tog filma. :D
Dobila sam i preporuku za ovaj: http://semnenhumpreconceito.blogspot.co ... uecer.html
Gledale su frendice na Queer festu i svidio im se. Uvijek me strah kad iza lezbijskog filma stoji ženski redatelj jer nerijetko ispadne totalni fail od filma.
Kao da uprizoruju par stranica dnevnika (maštariju) iz osnovne škole kroz likove odraslih žena. :D


* * *

E, a propos TSN, da se ovdje ne briše ovaj gumbić "Uredi", dodala bih tamo u svoj post da je realizacija priče pravocrtna i vidljivo limitirana i to ne lajkiram,
ali sam se kod drugog gledanja više koncentrirala na glumce, atmosferu i soundtrack što mi se jako svidjelo.
Svejedno, taj film mi spada u manje dragi dio Fincherove filmografije. Najlošiji mi je "Zodiac".

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 22 sij 2012 22:21

Boy A (2007)
Director: John Crowley
6/10

slika

Andrew Garfield je sjajan. slika

I u TSN-u mi je bio najdraži.

Da mi je frend stvarno bih se teško suzdržala da ga ne gnjavim kao kakvog preslatkog puppyja. slika

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la rainbow » 23 sij 2012 15:50

New Year's Eve 2/10

ja stvarno volim gledati te razne "romantične", ali ovo je bio jedan od gorih filmova koje sam gledala, žalbože goleme ekipe

edit: a možda i najgori

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 23 sij 2012 23:02

Udaan (2010)
Director: Vikramaditya Motwane
7.5/10

slika

Rohan i Arjun. *sigh*
Još jedna u nizu tužnih priča o tome kad roditelji postanu najveći neprijatelji svoje djece.
Vrlo dobra realizacija i gluma. Svakako vrijedno gledanja.

Plague

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Plague » 24 sij 2012 18:24

the social network
dugo nisam pogledala film koji mi je ovako držao pažnju. glumci su savršeni, čak je i justin bio pristojan u svojoj ulozi.
eisenberg je odvratno dobar. 8/10

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Kroacija » 24 sij 2012 21:53

sjecam se samo da sam bila medju prvima koja je skinula torrent i odgledala cim je izasao, sjecam se da mi se zuckenberg zgadio nakon njega i sjecam se da mi je film stvarao nervozu. onda mora da je bio dobar, premda mi je ostala u pamcenju i doza dosadnjikavosti. stvarno ne znam sto da mislim o tom social networku. :o
ex invalid_user

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ariadne » 24 sij 2012 22:18

Meni je prvo bio tako-tako, a sad mi je jedan od najdražih filmova uopće. :inlove: Što ga više gledam, to više nijansi otkrivam. Bio je skroz pokraden na Oscarima. :holding a grudge:

OT

Underworld Awakening

Plot holes and fights. :D To sam i očekivala, tako da je misija bila uspješna. Plus Kate Beckinsale. Apsolutno sam neobjektivna što se ovog serijala tiče i nije me briga. :feelingfree:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Kroacija » 24 sij 2012 22:29

vi to gledate... vise puta? :eek:
ex invalid_user

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 24 sij 2012 22:31

ariadne je napisao/la: Plus Kate Beckinsale. Apsolutno sam neobjektivna što se ovog serijala tiče i nije me briga. :feelingfree:
Jedan forumaš je stavio ovu sliku i napisao:
5 od 10 Ispod očekivanja. Odgovorila sam: Čim ju vidim s takvim stavom meni je već ispunila sva očekivanja. Film može biti i na mute. :').

Selene mi je najdraža movie heroina. :touched:
Tako mi je svejedno kakva će mi biti kvaliteta filma. Btw, kad bih birala 2 filmska lika s kojima bih voljela završiti na pustom otoku, bila bi to ona i Aragorn. :happycry:

* * *

OnTop.; Incendies na programu.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ariadne » 24 sij 2012 22:44

invalid_user je napisao/la:vi to gledate... vise puta? :eek:
Rijetko koji film gledam više puta, ali s ovim sam imala neugodan osjećaj kao da mi je nešto promaklo. Kad sam gledala drugi put, doživjela sam prosvjetljenje. :D Sad ga imam u Blu-ray kvaliteti. :touched:
Fusion je napisao/la:
ariadne je napisao/la: Plus Kate Beckinsale. Apsolutno sam neobjektivna što se ovog serijala tiče i nije me briga. :feelingfree:
Jedan forumaš je stavio ovu sliku i napisao:
5 od 10 Ispod očekivanja. Odgovorila sam: Čim ju vidim s takvim stavom meni je već ispunila sva očekivanja. Film može biti i na mute. :').

Selene mi je najdraža movie heroina. :touched:
Tako mi je svejedno kakva će mi biti kvaliteta filma. Btw, kad bih birala 2 filmska lika s kojima bih voljela završiti na pustom otoku, bila bi to ona i Aragorn. :happycry:
Za pusti otok ne znam, ali s ovim ostalim se slažem. :D Gledat ću te nastavke koliko god ih naštancali samo ako će Kate biti u njima. :D Kako je samo izmlatila sve oko sebe, bilo je predivno. Eyegasms. :D

Edit: meni je na programu Deliverance.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 24 sij 2012 22:50

Rhona Mitra mi je išla na živce u trećem dijelu. :D

Trivia: Len Wiseman koji je radio screenplay za 4 dio i bio redatelj prva dva dijela Underworlda je u RL mužić Kate Beckinsale.
Prekjut su mi zajedno. Želim da me usvoje, a potom pseudo-incest. :D

slika
slika

Plague

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Plague » 24 sij 2012 23:36

invalid_user je napisao/la:vi to gledate... vise puta? :eek:
nega. neki ownaju i originale. :duckdance:
treći nisam mogla gledat, though, iako bih izabrala mitru over beckinsale anytime.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Kroacija » 24 sij 2012 23:47

to za mitru se slazem, :inlove: , ali gledati social network mehrmals - not really :/
ustvari se ne sjecam kad sam zadnji put neki film gledala ponovno osim aliena. i gremlina koje smo nedavno gledali, ali to sam si dopustila cisto zbog povratka feelinga iz djetinjstva, inace volim kad mi prvi utisak filma ostane u sjecanju. kad bih ga gledala poslije, vjerojatno bi mi sve samo polako fade-out bio jer pocnem uocavati greske ili razmisljam kako je to moglo drugacije i bolje :ambiciozna stoka:
ex invalid_user

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 25 sij 2012 00:53

Incendies (2010)
Director: Denis Villeneuve
6/10

slika

Zgodna ideja, zgodno posloženo, ali me emocionalno uopće nije dotaklo.
Slažem se s dojmom frenda koji kaže da mu je priča malčice prenategnuta.
Meni je i više od malčice.
Zadnja izmjena: Fusion, dana/u 25 sij 2012 01:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Kroacija » 25 sij 2012 01:03

nda, nisam znala ni sto tocno za njega da mislim, mene je tajming ubio, predugo traje za svoju fabulu. mene je taknuo emocionalno ali ja se ne racunam, mene sve dira emocionalno. :žena:
ex invalid_user

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ariadne » 25 sij 2012 01:12

Deliverance

Seminari se sami pišu. :lol: Ti likovi su oličenje svega što bi teoretičari s aspekta psihoanalize uopće mogli poželjeti. Malo je bilo naporno za gledati, doduše. I jebo ih bendžo. Više nikad neću imati isto mišljenje o tom instrumentu.


Što se onoga ranije tiče, Underworld 3 sam gledala isključivo zbog priče, da nemam nikakvih rupa. :D Michael Sheen mi je bio najbolja stvar u tom filmu. Rhona Mitra je OK, ali ću ju uvijek pamtiti po tome što je bila live action model za Laru Croft. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 25 sij 2012 01:14

ariadne je napisao/la:Michael Sheen
On je prvi muž od Kate s kojim ima dijete. Sve ih je poredala u jednom filmu. :lol:
Sheen mi je odličan u "Midnight In Paris". <3

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ariadne » 25 sij 2012 01:15

Znam. Baš im je super. :D Midnight in Paris još nisam gledala, a ne znam ni hoću li. Woody Allen mi nekako ne sjeda baš. Sheen mi je bio odličan u Frost/Nixon. Patim na političke filmove. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 25 sij 2012 01:23

ariadne je napisao/la:Woody Allen mi nekako ne sjeda baš.
To je Woody. Ili ti sjeda ili ti ne sjeda. Nisam još čula da je netko neutralan.
Meni je super taj njegov neurotični šarm. <3

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ariadne » 25 sij 2012 01:26

Fusion je napisao/la:
ariadne je napisao/la:Woody Allen mi nekako ne sjeda baš.
To je Woody. Ili ti sjeda ili ti ne sjeda. Nisam još čula da je netko neutralan.
Meni je super taj njegov neurotični šarm. <3
To je problem. Volim njegov šarm ali ne i neurotičnost. :D Bez obzira na to, Vicky Cristina Barcelona mi je dosta drag film. Ali ne za više gledanja. :D Prvenstveno zbog Penelope. S par scena zasjeni ostatak filma. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 25 sij 2012 02:44

ariadne je napisao/la:Vicky Cristina Barcelona mi je dosta drag film. Ali ne za više gledanja. :D Prvenstveno zbog Penelope. S par scena zasjeni ostatak filma. :D
Već sam zaboravila VCB. : ) Ljudi koji ne vole Woodyja ističu "Match Point" kao film koji im se sviđa jer je atipičan za njega.
...što me podsjetilo da ga još nisam pogledala. *drama*
invalid_user je napisao/la:mene je taknuo emocionalno
Mene je ovaj dotukao. Još je k tome baziran na istinitoj priči.
Poslije njega sam danima nosila u sebi nakupinu potisnute agresije. Strašna priča. :'(

Plague

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Plague » 25 sij 2012 03:50

män som hattar kvinnor
on nije ni upola simpatičan, ona ni približno oštećena kao u knjizi. odnos im je površno prikazan bez onih sitnih prepucavanja koji mu daju život i koji stvaraju kemiju koje ovdje uopće nema. rasplet je cenzuriran. razlog zašto su izbacili neke od najbolesnijih elemenata escapes me. sve skupa mi je blago razočarenje, ali mislim da sam malo preoštra s obzirom da sam je knjiga tako super i da sam možda bila prenabrijana. činjenica stoji da mi ni u kojem trenu nije bilo dosadno, a znala sam sve što će se dogodit. u principu nije to sve skupa loše, ali zlo mi je i naopako kada promijene te (meni) bitne elemente. i moram nadodat da mi je ovaj šveđanin ljiga. :D close upovi njegove face su mi bili jedva izdrživi.
već po trejleru mogu zaključit da će američka verzija biti bolja, vjerodostojnija i vjernija originalnom materijalu.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ariadne » 25 sij 2012 17:46

Čini se da je leakao DVD screener TGWTDT. :veryhappydance: Skida mi se sad, will report later. Ne bi trebao biti fejk, ali nikad ne znaš.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la rainbow » 25 sij 2012 18:10

Close Encounters of the Third Kind

6.6/10

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ariadne » 25 sij 2012 19:04

ariadne je napisao/la:Čini se da je leakao DVD screener TGWTDT. :veryhappydance: Skida mi se sad, will report later. Ne bi trebao biti fejk, ali nikad ne znaš.
It works! :feelingfree:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 25 sij 2012 22:25

^ Sram te bilo takav film gledati u nekoj žnj kvaliteti. slika

* * *

The Ides of March (2011)
Director: George Clooney
6/10

slika

Nije dosadan, ali ništa posebno. Ima jednu moćnu scenu u kuhinji između Goslinga i Clooneyja.

R. Mara i R. Gosling isto pričaju. slika Taj njihov "sh" je adorable. slika

Plague

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Plague » 26 sij 2012 02:27

the girl with the dragon tattoo
puno sam zadovoljnija ovom verzijom i tek sada mogu sa sigurnošću reći da su šveđani odradili sranjski posao.
daniel craig je jedan od onih muškaraca koji lijepo stare. :)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ariadne » 26 sij 2012 17:47

Fusion je napisao/la:^ Sram te bilo takav film gledati u nekoj žnj kvaliteti. slika
Kako misliš "žnj"? Ovo je DVD rip, jedina bolja kvaliteta je Blu-ray a to neće tako skoro izaći. :D

OT

The Artist

Ovo je tako dobro :inlove: Naravno da sam se rasplakala pred kraj. S obzirom na to da sam razočarana ovogodišnjim nominacijama za Oscare, nadam se da će ih ovaj film pokupiti koliko god može. Pogotovo za najboljeg glumca. Bude li dobio George Clooney ubit ću nekog.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Fusion » 26 sij 2012 18:18

To je ovaj? Vidim da ljudi A/V ocjenjuju s max. 8. : )
Nije ni to loše za prvu ruku, al' opet...blasfemija kad se sjetim kino iskustva. Dođe mi da ga idem i treći put gledati. :D Neću.
Gdje si gledala Artista?

p.s. Napisala si da voliš političku tematiku. Fincher će režirati političku seriju "House of Cards". :touched:
Zadnja izmjena: Fusion, dana/u 26 sij 2012 18:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ariadne » 26 sij 2012 18:24

Mislim da je taj, samo ja skidam sa BTJunkie. Navikla sam da ti useri cjepidlače dosta, meni je odlična kopija. :D Zvuk mi je bio malo tih ali sam onda stavila slušalice i sve je bilo u redu. :D

The Artist isto našla na BTJunkie. Nikad me ne razočaraju. :D

Edit: Znači li House of Cards da se možemo pozdraviti sa Fincherovim režiranjem drugog dijela Millennium trilogije? :( To bi kao trebalo početi krajem ove godine. :/ Uh.

Što me podsjetilo da mi je ostao season finale Homelanda za pogledati. :cameraman:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite