svjesno ili nesvjesno?
primjećujete li kad drugi koriste? smeta li vam ili vam je simpatično ili? koji su prevladavajući uzroci, da li needuciranost ili smušenost ili?
koje ste susreli ili koristili/koristite?
ja sam prošla kroz svakakve, nikoju nisam primjetila da je konstanta, no možda nisam dobro odradila zamjećivanje , dakle mijenjau se razne, npr. znaaš?, kužiš?, jebote/faking, wtf/koji k,...ma.., ne?, i tak/i tako to, u principu, zapravo (i mnogee druge)- znam popidzidti na samu sebe kad skužim da to delam :samovažnost meets perfekcionizam sešns: nerijetko primjetim kad drugi govore, i zna se dogoditi da ih počnem brojat;
ako sa dobre volje i živaca ne smetaju mi
jedna od najimpatičniji je od moje drage prijaeljice: "šta sam ono tila reć", i proširenije riječka zona/istra (mislim) sa "šta da?" i "bo"
od najiritantniji mi bile one ala: prejebeno, predobro i sve te "prepre" (sitit ću se još štogode)


