PREDZIĐE CRKVENOG MORALA; Počelo zatvaranje gayeva u Rusiji!!!
"Započelo je hapšenje homoseksualaca u Rusiji! Temeljem novog homofobnog zakona koji je izglasan u Sankt Peterburgu, prema kojemu je zabranjeno svako javno isticanje homoseksualnosti, ruska policija danas je uhapsila dvojicu aktivista koji su na ulicu izašli s transparentom 'Homoseksualnost je normalna'..."
- ostatak teksta pročitajte ovdje: http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/18 ... usiji.html,
autor članka Gordan Duhaček.
U svakom slučaju...... ja sam bez riječi. Šta reći? Koju posluku porati, kome.... itd.