Bokić curke :$

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
minii667
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 tra 2012 17:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Kontakt:

Bokić curke :$

Post Postao/la minii667 » 09 tra 2012 17:09

Bok svima :) Eto da i ja kažem nešto o sebi. Imam 23 godine, živim u Bjelovaru, no idući mjesec počinjem raditi u zagrebu na jednom sudu, neću imenovati kojem, barem ne još :) Od puberteta su me privlačile cure, ali nikad nije išlo dalje od običnog poljupca ili eksperimentiranja nekim nevinim pipkanjem tzv.šlatanjem. Nikome nisam priznala da me privlače cure, osim dečku s kojim sam pola godine u vezi i koji me savršeno razumije, i na njegov nagovor sam odlučila probati barem da vidim hoće li mi se svidjeti, pa sam tako pronašla ovu stranicu.
Voljela bih neko neobavezno upoznavanje i ako se svidimo jedna drugoj, možda neku kratku avanturicu za jednu noć, dvije, ovisi :) Imam dugu crno/ljubicastu kosu skoro do dupeta, zelen oči, srednje velike grudi, poveću guzu, široke bokove, i ravni trbuščuć. Privlače me cure s oblinama (ne debele),nije mi bitno ima li celulita ili nema, svaka od nas ga bar na nekim mjestima ima, veliki turn on mi je duga kosa i lijepe oči, ništa posebno, a najveći turn of su mi cure koje puše. Volim tetovaže, poneki pirs na curi makar ga sama nemam... Što još, eto, ako se neka cura pronašla u mojem postu neka mi se slobodno javi, možemo razmijeniti slike pa se dogovoriti za upoznavanje ili bilo što drugo. :hugsqueeze:

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la OtherMe » 10 tra 2012 08:03

-.- mrzim kad ne smijem napisati sto mislim grrrrr
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la JaNNa » 10 tra 2012 08:04

OtherMe je napisao/la:-.- mrzim kad ne smijem napisati sto mislim grrrrr
ma samo daj! možeš i meni na pp! :D :D :D :D

ot. pozdrav i sretno!

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la hops » 10 tra 2012 08:09

samo osvrt, mislim da se registraciji korisnice najvise veseli decko :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la slapa » 10 tra 2012 08:15

sretno, moglo bi ti trebati :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

minii667
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 tra 2012 17:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la minii667 » 10 tra 2012 10:45

Hvala :))

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la shizika » 10 tra 2012 10:46

olaa :D
...život je lijep... (:

minii667
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 tra 2012 17:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la minii667 » 10 tra 2012 11:47

Aloha Shizi :d :touched:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la JaNNa » 10 tra 2012 12:01

and we have a winner! Shizo kad ćeš za BJ?

minii667
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 tra 2012 17:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la minii667 » 10 tra 2012 12:04

O Bože...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la shizika » 10 tra 2012 12:05

čim prije ;D
...život je lijep... (:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la JaNNa » 10 tra 2012 12:05

možete zajedno u Crkvu.. vidiš da se Bog već zaziva....

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la hops » 10 tra 2012 12:06

pa sta ne idu drugovi skupa u crkvu i inace?!

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la shizika » 10 tra 2012 12:07

ma nema j.fe pojma :D j.fe topic politika pita za tebe :PP
...život je lijep... (:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la JaNNa » 10 tra 2012 12:07

evo ih.. sad je gotovo...
ako me (nas) nema idućih mjesec dana budite pametni i zdravi.. Čuvao Vas Bog!

minii667
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 tra 2012 17:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la minii667 » 10 tra 2012 12:08

:feelingfree:

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la shizika » 10 tra 2012 12:10

mini plakni se, eto milostive :D
...život je lijep... (:

minii667
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 tra 2012 17:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la minii667 » 10 tra 2012 12:12

hhahahahaha :gigglenod:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la JaNNa » 10 tra 2012 12:13

a Shizo kaj ćeš s frajerom?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la hops » 10 tra 2012 12:14

pit :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la shizika » 10 tra 2012 12:14

ahhahah a povest cu tebe i hops, da ga zabavljate..da ne bude dosadno ni meni ni vama <3
...život je lijep... (:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la JaNNa » 10 tra 2012 12:16

uuuuuuuuuuuu.. moramo u shoping onda... ha Hopsice? tamo kod Lile blizu....

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 10 tra 2012 12:17

isssss od vas mini nikad neće nać curu. ili ljubavnicu. ili prijateljicu. ili ONS. ili TNS.
Sad se nitko neće usuditi javiti... :roll:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la shizika » 10 tra 2012 12:19

Lotus šta joj ja nisam dosta?
...život je lijep... (:

minii667
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 tra 2012 17:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la minii667 » 10 tra 2012 12:20

Naravno da jesi draga :D :hugsqueeze:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 10 tra 2012 12:20

Ti nisi buč za boga miloga.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la hops » 10 tra 2012 12:20

TNS je kao....Za Tebe Nema Sexa?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la JaNNa » 10 tra 2012 12:21

LoTuS je napisao/la:Ti nisi buč za boga miloga.
ha? pa ona baš traži Shizu, pročitaj opis...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la shizika » 10 tra 2012 12:22

minii667 je napisao/la:Naravno da jesi draga :D :hugsqueeze:
aww ljubavi jedva čekam da konzumiramo našu ljubav :touched: :gigglenod:
...život je lijep... (:

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Bokić curke :$

Post Postao/la shizika » 10 tra 2012 12:23

hops je napisao/la:TNS je kao....Za Tebe Nema Sexa?
ahahahahhahahaha
...život je lijep... (:

Odgovorite