shizika je napisao/la:ahahahahhahahahahops je napisao/la:TNS je kao....Za Tebe Nema Sexa?
hahahahahhahahhahahahahahahhahahhahahahaha
shizika je napisao/la:ahahahahhahahahahops je napisao/la:TNS je kao....Za Tebe Nema Sexa?
mislim da je bolje da ti rakije spakira, ali dobro.. kako želiš...shizika je napisao/la:Temido spremaj ulje, ja se pakujem za Bj
Naravno da jesmo :Oshizika je napisao/la:Šta se već nismo zaljubile? :/
