Upoznavanje & druženje

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
minii667
Postovi: 17
Pridružen/a: 09 tra 2012 17:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Kontakt:

Upoznavanje & druženje

Post Postao/la minii667 » 09 tra 2012 17:16

Pozdrav :) Nova sam ovdje i voljela bih upoznati zanimljive cure :) U vezi sam pola godine, sa dečkom, no biseksualka sam, barem pretpostavljam s obzirom da nikada nisam imala pravo iskustvo sa curom, a voljela bih, zato sam ovdje. Slobodno se javite, za chat, druženje, upoznavanje, kave, što god :) :*

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Upoznavanje & druženje

Post Postao/la omnia » 11 tra 2012 11:17

A decko bi, pretpostavljam, gledao?

Odgovorite