...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Plague

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Plague » 09 lis 2012 00:31

Prva noć u novom stanu. Ogromna slika djevice marije iznad kreveta, s koje visi krunica, is making my skin crawl. Počinjem mislit da je moje odbijanje religije od malih nogu duboko ukorijenjeno u strahu od izmučenih, isposničkih lica koja nas gledaju s platna kao da smo mi krivi što im je teško.
Druga stvar na koju se želim osvrnut je jedna crna mačka koja me gledala dok sam prala zube na prozoru, nakon čega je krenula u mom smjeru na što sam, kao svaka normalna osoba, mahnito zatvorila prozor, isplahnula zubalo i zabila se do nosa pod deku.
I treće i najveće, čujem cimericu kako kaki. :D

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Billie Deadwilder » 09 lis 2012 00:52

... glavobolji. Možda će mi konačno eksplodirati glava pa me glavobolje ne budu više mučile.

Avatar
coco7
Postovi: 1077
Pridružen/a: 20 ruj 2011 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la coco7 » 09 lis 2012 01:41

Kako neću oka sklopit' od ove jebene mačke -.-'

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 09 lis 2012 08:26

jebate,zima :mukajezeva:
sto obuci? :ubergeek:

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la miss_misty » 09 lis 2012 08:51

o mliječnoj stazi
slika
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 09 lis 2012 10:52

kako mi se ide van pit kava, a mrsko mi se pokrenuti... ccc
...život je lijep... (:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 09 lis 2012 11:32

i miss my car. :(
ex invalid_user

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la JaNNa » 09 lis 2012 12:49

nije IKEA što je nekad bila.. ili je možda stvar u meni? hm...

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 09 lis 2012 13:21

kako se stvari uvijek mogu objasniti na dva opozitna nacina.
i kako ih mi, ljudovi uvijek objasnjavamo na onaj nacin kojeg se vise bojimo.

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la miss_misty » 09 lis 2012 14:33

kako se ovdje uvijek nešto kuva
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 09 lis 2012 15:20

kako prostor utjece na ljude...
reicmo da se rodim na jupiteru...moj zivot bi isao potpuno drugacijim tokom, da ne kazem da bih karakterno bila...drukcija, potpuno.

Ooh

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Ooh » 09 lis 2012 18:35

o pederima u renesansi...ne znam da li tripujem ali ako filipino lipi nije bio peder skidam glavu s ramena. svi silni scenografi za dvorske svecanosti, ekscentrici, jeste bas su srt8.

http://www.google.hr/imgres?q=filippino ... 1,s:0,i:67

i sta se sada tu zbiva? religijska tematika? i sv. sebastijan promatra sv. roka, a helena i jeronim ne komuniciraju. sv. sebastijan podize skute da pokaze nogu roku, a i sv. roko podize skute da pokaze nogu sebastijanu. o cemu se tu zapravo radi? a zasto helena ne komunicira sa jeronimom? mozda se on druzi sa sebastijanom i rokom. renesansa je sva pederska. nije moguce ne zamjetiti.

Ooh

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Ooh » 09 lis 2012 18:38

dok ona jadna nosi kriz, oni se muvaju...jadna zena, nije moguce da nije postala lezbijka nakon ove scene. mogao joj je barem naslikati curu, kada vec mora tegliti.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 09 lis 2012 20:16

o tome kako je prasičica vec zakrmila. :o
ex invalid_user

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 09 lis 2012 23:16


Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 10 lis 2012 07:41

o sajmu u benkovcu :gigglenod:
stvarno mi treba lopar za ispeci pizzu pod pekom :strip:
mislim da bi bila mljacc :)

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la roadkill » 10 lis 2012 08:51

fuji ix je napisao/la:o sajmu u benkovcu :gigglenod:
stvarno mi treba lopar za ispeci pizzu pod pekom :strip:
mislim da bi bila mljacc :)
Ajme, sajam! Zaboravila sam totalno, a treba mi nesto. :D
bring your mind into my head...

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 10 lis 2012 10:26

o biljeznici koju danas idem kupit :feelingfree: nisam dugo to radila,this is fun!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Gost

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Gost » 10 lis 2012 15:48

puno riba u moru služi kao metafora za puno cura u... životu? od tih riba maknemo one straight cure (mislim da straight ribe zvuči previše čudno - možda one ribice koje idu u velikim jatima i ribice koje su u manjim jatima ili možda plivaju same) i ostanu bi i lez cure, razbacane svuda po/u moru.
pretpostavimo da se ovo "more" odnosi i na ostale vode na zemlji, kako bi se slatkovodne ribe i one morske razlikovale? po mjestu stanovanja? nisam zadovoljna s tim objašnjenjem.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 10 lis 2012 18:26

dal da je budim ili ne ? :S
...život je lijep... (:

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 10 lis 2012 20:29

Sve je veca sansa da cu pozalit sto sam mu ikad govorila da muski nisu u konkurenciji jer svidam zene.. Odem sad lezerno, bezbrizno i nadasve nespremno prije lijeganja pogledat mail i imam kaj vidjet, stavio mi je samo link na pjesmu i natpis: ne daj mene za nju. A pjesma je, ni vise ni manje neg magazin-opijum

:lol: :lol: :lol:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 10 lis 2012 20:36

shizika je napisao/la:dal da je budim ili ne ? :S
ja pustim kuju i samo gledam. :dork: not good buditi ih.
ex invalid_user

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 10 lis 2012 20:43

Ono kad se veseliš skraćenom tjednu, a na kraju ti ispadne da imaš 6 radnih dana po skoro 12h. Jebemti.
***
Kako mi fali.
***
Kako je moguće da uvijek naletim na control freakove oko sebe. I o tome kako ih uspješno hendlam. Bar u onom fazonu koji je meni zanimljiv.
***
Što to znači biti pravi prijatelj?
***
Sunčeko.
***
Fusion.
***
Trebala bih se naspavati večeras, a tek sad idem doma.
***
Veselo će mi biti potkraj godine.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 10 lis 2012 21:09

O novim počecima i tako tome.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 10 lis 2012 21:30

Je li uvjet da se počne grijati kuća taj da se prvo svi konjski prehladimo? :\

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 10 lis 2012 21:32

^ Meni je bilo dovoljno da kihnem tri puta zaredom. :lol: Grijem već drugi dan i super mi je, hodam okolo u majici kratkih rukava. :inlove:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 10 lis 2012 21:34

^ KAKO TO TOČNO MENI POMAŽE? :tantrum

:kickout:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 10 lis 2012 21:38

Ne vrti se svijet oko TEBE, onak. :roll:

Nego oko mene.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 10 lis 2012 21:44

slika

Dofurala sam si u sobu grijalicu iz kupane kojoj se potrgao gumbić za paljenje i regulaciju pa radi samo tako da se žica ušteka u šteker i kad je poželim ugasiti moram povući žicu.

Čekam da me jedan dan stepe struja. <3 slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 10 lis 2012 21:46

Bar će ti bit toplo. :lol: :P
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite