Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
-
Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Post
Postao/la Biseksualna Lezbijka » 25 lis 2012 21:35
Kako sam zanemarila Sunčeko i kako mi je žao zbog toga.
Probat ću se iskupiti.

***
Sutra bi moglo biti zanimljivo!!
***
Idooo diplomirao!!!
***
Do kraja godine bih mogla otegnut papke ako je suditi po današnjim događajima.
***
Mogla bih na kuglanje opet. Gdje se skriva ekipa sa kuglanja?
***
Ovo razdoblje škorpiona mi je jako produktivno.

Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 
-
Ooh
Post
Postao/la Ooh » 25 lis 2012 21:39
dakle od 2 laptopa pokusavam razabrati koje tipke rade, a koje ne. na jednoj tipkovvvvvvvvvvnici fali tipka za v, pa od uda imam 1000000 v odjednomvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv jer se tipka samo od sebe kada nabodem limicu. pola brojevvvvva ne radi backspace je nick na netu, a ne tipka na ovom lapopu je ipke nema. mi slovvvvo kojim pocinje rijec ipka, ne radi bas.
vdrugvvavv vvtvipvkvovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvnicav nema alt gr , a time i @. steka s i steka v i steka pun k toga.ne radi x i tko zna sto jos.
kombiniram slovva tipkovvvnica u glavi.
-
Ameli
- Postovi: 6513
- Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18
Post
Postao/la Ameli » 25 lis 2012 23:09
mislim o tome da bi Ooh trebala bacit oba laptopa
i kupit si novi

-
slapa
- i'm watching u
- Postovi: 16056
- Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la slapa » 26 lis 2012 07:32
mislim da ću si kupit neku zvjer od pc-a i počet igrati nešto tipa guild wars po cijele dane da se ne stignem više poželjeti spetljati s nekom ženom
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
-
me,myselfelse
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la me,myselfelse » 26 lis 2012 07:51
^ a Mic Mic, kaj prelazis na igrice I curice?

-
korana4
- Postovi: 247
- Pridružen/a: 15 srp 2012 21:19
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la korana4 » 26 lis 2012 10:45
kap_kise je napisao/la:Afrodita je napisao/la:kap_kise je napisao/la:Jesmo se danas Afroditina draga i ja istrošile i to onako pošteno , bilo je mnogo znoja

Čujem da ste sve iscepale....mnogo lepo...kako će u subotu pucketati vatrica a kraj vatrice iskrice ..ijuju

..kako ste negdje lijepo izgledale onako znojave i raspojasane ..a mišići nabrekli a kosica raspuštena vijori na vjetru.

Vatrica će pucketat, iskrice će frcat ,a ti ćeš bit na balkonu i gledat vatricu unutra, tko nije cepao ne može bre da se greje

. Ako budeš dobra razmislit ćemo o otome da te pustimo unutra

. Bile smo mnogo znojne , smrdljive i raspojasane

. Da su nas gledale korisnice ovog foruma svršavale bi na svaki naš zamah sjekire

šta je tebi kaljice, tko se još pali na seoske dijevojke?

-
kap_kise
- Postovi: 515
- Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la kap_kise » 26 lis 2012 11:00
korana4 je napisao/la:
šta je tebi kaljice, tko se još pali na seoske dijevojke?

U pravu si ti i ja si svašta umišljam

-
LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Post
Postao/la LittleRedRidingHood » 26 lis 2012 11:50
jos 2-3 sata i vikend pocinje...jedva cekam izronit iz umora i uronit u sarenilo
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 26 lis 2012 14:43
1. Izgleda da je
guzici pregorio adapter.
2. Kad prije je prošlo 15h?
Vraćam se Zagrebe tebi. :/ Još ove žene-majke žele da se nađemo sutra u 8 ujutro.

-
kap_kise
- Postovi: 515
- Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la kap_kise » 26 lis 2012 16:54
Znala sam ja da u to ne treba dirat

-
Aven
Post
Postao/la Aven » 26 lis 2012 21:47
Zašto sam morala dva desetljeća bit u pubertetu?

-
Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Post
Postao/la Kroacija » 26 lis 2012 22:49
jedini sam luzer koji veceras nije izasao nigdje. jebeni posao i vecernja predavanja.

ali zato sutra.

ex invalid_user
-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 27 lis 2012 11:10
Mislim da je vrijeme da se vratim iz mrtvih.

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
kap_kise
- Postovi: 515
- Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la kap_kise » 27 lis 2012 11:27
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 27 lis 2012 11:44
Mislim da imam novi crush na profesoricu
Gle, čuda, ko bi reć
I ova ima plave oči. I see a pattern there

-
korana4
- Postovi: 247
- Pridružen/a: 15 srp 2012 21:19
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la korana4 » 27 lis 2012 13:12
odlična si cepačica, a još bolja vozačica jjjuuuuppppiiii!

-
Ameli
- Postovi: 6513
- Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18
Post
Postao/la Ameli » 27 lis 2012 15:00
kakva sam ja ovca
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 27 lis 2012 18:40
Sad bi vi da vam apsolutno sve organiziram. Ne može.

-
OtherMe
- Postovi: 1175
- Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la OtherMe » 27 lis 2012 19:19
slapa je napisao/la:mislim da ću si kupit neku zvjer od pc-a i počet igrati nešto tipa guild wars po cijele dane da se ne stignem više poželjeti spetljati s nekom ženom
potpisala bi da nije vec ksno -.-
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----
-
Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Post
Postao/la Biseksualna Lezbijka » 27 lis 2012 20:17
Mogu li biti još umornija?

Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 
-
OtherMe
- Postovi: 1175
- Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la OtherMe » 27 lis 2012 21:02
nemoj sjediti u kratkim rukavima pored otvorenog balkona...-.-
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 27 lis 2012 21:53
Nisam već stoljećima pogledala niti jedan film. Al' zato me za timski projekt čeka hrpa dokumentaraca. YAY!
-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 27 lis 2012 23:05
Jesmo li spremni na borbu protiv zimske depresije?
Koja crna depresija, meni je najbolje kad je vani zimska koma.

Amateri.
Još jedan PRO na listu "Zašto naučit švedski i odselit se gore"

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Post
Postao/la str8faith » 28 lis 2012 01:20
Mozda ipak ima pravo . Kolika je mogucnos da se zapravo radi o bubrezima mozda su jajnici ionako ih nikad nisan volila a ni oni mene . Al ovo dizanje i pisanje krvi ne lici na dobro. Mozda sam pretjerala s travom ovih dana . Ma da ide sve kao u snu i sad se i prokleti S.A.r.s pojavio u zagrebu . Sve ide kao u snu od prije mjesec dva neka mi netko kaze da sam falila jer cu izludit. Sama sebe jedem nocima definitivno zelim izbrisat sve sva sjecanja sve snove sve ono dobro i lose. Da znam ima dana kad je sve super bajno i sjajno ima dana kad bi samo vegetirala i nepomakla se jer se tako osjecam. Ali vrijeme leti i leti steta sto nikada necu zavrsit tecaj violine, steta sto se necu udat , steta sto nisam otisla u Afriku ali koga briga .je steta je jer svaki dan je isti isto sranje i smorena sam vise manje al zivila sam i jos cu koji mjesec i zato mislim da bi bilo pozeljno da se vratim doma . So moji faking divni krasni roditelji da se brinu za svoju cer za promjenu. Eto s ljubavlju iz Zagreba ...jebem ti kisu i glupe snove .
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
-
black.cat
- Postovi: 1706
- Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Post
Postao/la black.cat » 28 lis 2012 08:15
1. neznam zasto opce cemu micanje sata. izmisljena glupost. nek se dogovore vise jednom hocemo bit unazad ili unaprijed 1h i bok.
2. ne, tu stvar necu nikad prezalit. ma, kupit cu si ja to opet, al kad bude para.

-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 28 lis 2012 09:44
Moram prestat u mislima analizirat lyricse pjesama koje puštaju na Cmc-u.
To ne vodi nikud.
-
roadkill
- Postovi: 3338
- Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01
Post
Postao/la roadkill » 28 lis 2012 10:33
Zahladilo je. Konacno.
Hm. Mozda planina iduci vikend i nije najbistrija ideja.

bring your mind into my head...
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 28 lis 2012 10:59
Razmišljam da prodam svoj Canon G11, al' me strah da ću kasnije zažaliti.

-
Afrodita
- Postovi: 4523
- Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Karlovac
Post
Postao/la Afrodita » 28 lis 2012 12:01
o mojoj dragoj ..kako bi dok pada snjegić bilo lijepo grijati se uz nju

I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share