ovo ili ono?

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 18 stu 2012 12:49

paski sir..slatko ili slano?

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la DoubleTrouble » 18 stu 2012 12:56

slano
Klapa Cambi ili Intrade?
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 18 stu 2012 13:02

Ne volim klape,al nek budu Intrade.
Kuglof ili rozata?

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la DoubleTrouble » 18 stu 2012 13:27

Kuglof
Panna cotta ili rozata?
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 18 stu 2012 18:02

Panna cotta.
Palenta ili griz?

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la DoubleTrouble » 18 stu 2012 18:22

Palenta (uz brudet :D )

Orada ili škarpina?
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 18 stu 2012 18:41

paški...uz pršut..pa poslje janjetina..... :touched:
ruke ili noge?

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Bikini Kill » 18 stu 2012 18:48

Uf, teško... Ruke...
Kad smo već kod toga, usne ili oči?
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 18 stu 2012 18:49

usne...šta ću s očima :D
parket ili tepih?

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Bikini Kill » 18 stu 2012 19:00

Tepih valjda, smrznem se zimi na parketu.
Remen ili tregeri?
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 18 stu 2012 19:01

remen.
kravata ili šal?

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Bikini Kill » 18 stu 2012 19:09

Šal.
Koncert u velikoj ili maloj dvorani?
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 18 stu 2012 22:09

Maloj.
Maslac ili margarin?

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la DoubleTrouble » 18 stu 2012 22:36

Maslac i to onaj s morskom soli
masaža ili sauna?
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 18 stu 2012 22:41

Uvijek sauna.
Cikla ili repa?

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la DoubleTrouble » 18 stu 2012 22:45

Repa i to kisela
Bazen ili sauna?
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 19 stu 2012 01:00

bazen..Kerum ili Bandic? :)

Avatar
coco7
Postovi: 1077
Pridružen/a: 20 ruj 2011 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la coco7 » 19 stu 2012 04:25

Bandić, mada mi je i Kerum legenda. :)

Dobra knjiga ili film?

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 19 stu 2012 12:24

film..sestra ili brat?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la JaNNa » 19 stu 2012 13:37

sestra
sunce ili mjesec?

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 19 stu 2012 14:27

mjesec..temperatura ili glavobolja? :)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la JaNNa » 19 stu 2012 14:34

temperatura
grlo ili nos?

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 19 stu 2012 14:42

hjoj,gutat i ne moram,ali pusti me da disem tako da grlo :)
farmacija ili prirodno?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la JaNNa » 19 stu 2012 14:43

mix :D
med ili limun?

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 19 stu 2012 14:46

mix pfff..septolete,ali ajde..limun.. kaos ili red? (nema mixeva) :)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la JaNNa » 19 stu 2012 15:16

red (rad i disciplina :D )
urednost ili šlampavost?

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la DoubleTrouble » 19 stu 2012 15:44

urednost!
pbz ili zaba?
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
coco7
Postovi: 1077
Pridružen/a: 20 ruj 2011 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la coco7 » 19 stu 2012 18:40

Pbz, whatever. :P

Jaje na oko ili kajgana?

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 19 stu 2012 18:51

na oko,naravno..
rijeka ili jezero?

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la DoubleTrouble » 19 stu 2012 19:02

rijeka

jagode ili maline?
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Odgovorite