Japanski restoran (Radnička c. 37b, ima i u kaptol centru).
Uglavnom, zgodan prostor, dobra usluga, hrana isto dobra (naravno nije za usporedbu s japanskim restoranima vani ali solidno).
Probala sushi i sashimi (jedina mana im je što porcije baš nisu prevelike dakle nećete se prejest) probala nekoliko različitih jela iz woka (uz rižu ili rezance fenomenalno). Imaju velik izbor vina no od toga je samo jedno japansko no imaju i japansko pivo koje je dosta dobro (govorim kao iskusan pivopija ).
Ocjena 4/5 isključivo zbog cijene. Račun me zadnji put izašao 350 kn za večericu za dvoje a nije bilo ništa ekstra.
Plus je što možete vidjet kuhara dok vam priprema hranu
