Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Nema problema.
pristala uciti igru brojevima, iako ju ne volim.
i dopustila da mi ispegla kosulju. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Aven
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Nalazila se dva puta tjedno. Ona će kuhati, a ja peglati. Peglo-kuhača buddies. <3
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Orginalno <3 lajkam.
setala i lizala sladoled. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
natjerala ju da mi prepriča sve mitove i legende koje zna 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Provela dan prodavajući sladoled u ice cream kamiončiću. Američkoj djeci, naravno.
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
provela dan u bar-knjiznici
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
ćakulala uz neko pićence il dva...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
šminkale bi piliće i šamarali rajčice dok ne pocrvene :*
...život je lijep... (:
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
zapila se do nehodanja-propuzavanja
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Brale cvijece i mazile pcele po krilima. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
prozdirala jogurte u enormnim kolicinama
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Nasmrdila hypnotic parfemom 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
(volim vaniliju!)
zasadila 25000 mirisnih stabala (zuta, vanilija) u traktor i provozala do pcelinjaka
zasadila 25000 mirisnih stabala (zuta, vanilija) u traktor i provozala do pcelinjaka
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Grrr vanilija.
vodile bi kipove na pisanje. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
DOK je solo mazila bih njeno tijelo golo:D
GigiOnTrajna 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Điđi!
kupila joj sibu, da ju buduca zena svaki dan tuce, sto me zlostavlja, na pravdi Boga. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Nazvati cu broj za hitne situacije... Naucila ju pristojnom pisanju
, kupile bi narance i radile juicy. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Jele bi na haubi od auta, kg kruha i 30dkg salame + 2 tekuca jogurta 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Ja bum čvrsti jogurt. I sira mora biti.
Izvesti ćemo zatim sexi sapunjanje auta u bratelicama i bijelima babljim gaćicama marke Divić. D. će onda sisicama pjeniti po autu a ja ću ga polijevati vodom iz šlaufa
Izvesti ćemo zatim sexi sapunjanje auta u bratelicama i bijelima babljim gaćicama marke Divić. D. će onda sisicama pjeniti po autu a ja ću ga polijevati vodom iz šlaufa
GigiOnTrajna 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Mozda nemam sisice
luda si. Nakon toga cu uciti voziti, gigi ce sjediti na haubi i davat upute kao gprs. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
MOžda imaš opake bradavice
...
Onda ćemo, na putu do Zagorja, završiti u Žumberku. Meni će se svidit neki mali veprić. Zvaršavam u bolnici zbog mame veprice. Dolaziš u bolnicu s teglom cveća na koje sam alergična i padam u anafilaktički šok. Zoveš glavnu doktoricu...
Onda ćemo, na putu do Zagorja, završiti u Žumberku. Meni će se svidit neki mali veprić. Zvaršavam u bolnici zbog mame veprice. Dolaziš u bolnicu s teglom cveća na koje sam alergična i padam u anafilaktički šok. Zoveš glavnu doktoricu...
GigiOnTrajna 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Tko je doktorica? Garant neka tvoja frendica hehe. Izvadila bi krunicu i molila za njeno zdravlje u bolnici. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Znači tako zloćo, njeno zdravlje, aa
Doktorica je žena Tvog života, a mi smo glumice u novoj sapunici "Bijesni veprovi". Meni se vidi seksi pupak dok ležim an aparatima. Nemam sestru blizankinju.
U 54. epizodi spavam s Tvojoom sestrom blizankinjom.
Doktorica je žena Tvog života, a mi smo glumice u novoj sapunici "Bijesni veprovi". Meni se vidi seksi pupak dok ležim an aparatima. Nemam sestru blizankinju.
U 54. epizodi spavam s Tvojoom sestrom blizankinjom.
GigiOnTrajna 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
U 75 epizodi umirem od opake bolesti. Gigi mi sevi zenu i tako.
zakljucak serije. Jasi, svi su nasi. U zadnjoj 257 epizodi gigi se baca sa zgrade, u sjecenje na doll.
( sto znam srati. )
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
ONa i ja radimo kao tete čistačice. Imamo rubce na glavi. Dollea super sauga.
GigiOnTrajna 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Osisala bi ju, na nulericu i namazala joj glavu sa slaninom, da se sjaji na suncu. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 