Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Natjerala da gleda neki sladunjavoodvratniromantični film 128 puta.
GigiOnTrajna 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Tesko bi mi palo
promatrale zene u gradu, uz kavicu. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Štitela je od napada djevojka kojima ona dobacuje neumjesne komentare...U gradu...
GigiOnTrajna 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Hahahaha
. Dopustila joj da vjezba samnom.
da utegne grudi. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Snimala prijeteće i anonimne poruke....
GigiOnTrajna 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Vatala miseve. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Sigurno i budemo. kad budemo stare nećemo moć držat miš pod kontrolom...no, onda ih nit neće više bit....
Čuvale bi ovce u D. Zagori...
Čuvale bi ovce u D. Zagori...
GigiOnTrajna 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Vatale bi ovce po njivama, jer bi pobjegle.
klofala tepih. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Navela ju da mi kaže kako se gubi seksikil...
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Jela pistacije. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Isusati, zašto pobogu? 
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Ucila ju, da nije lijepo psovati. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Isusati nije psofka. Iako je ružna psovka.
OT: dovela ju u metropolu. Na Crol.
OT: dovela ju u metropolu. Na Crol.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Znas da se ne snalazim u hrpi zena, srce bi mi otkazalo.
trazile bi zgodne majicice po gradu. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Znas da se ne snalazim u hrpi zena, srce bi mi otkazalo.
trazile bi zgodne majicice po gradu. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Jao ubiti cu te!
gađala ju trulim paradajzima. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Aven
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Poljubila bi mi ruku nakon što bi me izgađala trulim paradajzima.
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Da naravno.
ukrala joj sve cokolade koje kupi. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Aven
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Igrala s njom "Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?" kad nitko drugi neće. 
- lucretia
- Postovi: 1214
- Pridružen/a: 06 tra 2009 13:28
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: in the moonlight
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
pitala ju kako se nađe ovakva cura sa slike 
We serve an old moan in a dry season
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR
- lucretia
- Postovi: 1214
- Pridružen/a: 06 tra 2009 13:28
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: in the moonlight
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
ccc, ovako uletjeti s postom 
1. mislih na dolleinu sliku, jerbo izgleda da je ovim tetama na dekici na travi jako udobno i lijepo
2. iako ni jedrenje nije loša ideja
1. mislih na dolleinu sliku, jerbo izgleda da je ovim tetama na dekici na travi jako udobno i lijepo
2. iako ni jedrenje nije loša ideja
We serve an old moan in a dry season
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Upitala ju random spikom, ovu teticu u bijelo majici, ili crnoj? 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Dala joj palacinku koju sam upravo ispekla.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Kao da si mi i dala.
Ispricala joj jedan vic.
(crni humor)
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Aven
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Pitala ju hoće li mi dati pola palačinke.
*siroče*
*siroče*
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Aaa siroce malo
dati cu ti.
. Pozvala ju na cokoladni kolac, koji idem peci. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Aven
Re: Što biste radili s korisni(c/k)om iznad Vas?
Evo na. Fuga mi vadi mast s lososm, a ti s čokoladnim kolačem.
Vozila bi je na volanu od bicikla. *promaknuće*
Vozila bi je na volanu od bicikla. *promaknuće*
