Bistro Karlo
Gledale smo ga na tjednu restorana dvaput pa nikak otic. I sinoc otisle.
Prostor je malen, al ugodan.
Konobar je bio ok.
Uzele smo one njihove 4 slijeda pakete

Ja riblji, darling mesni. I ne mogu rec, fakat je bilo fino. Mala zamjerka, u tak malom restoranu pobrkat narudzbu
Nisam dobila na kraju tuna stake nego file brancina i nije mi se dalo cekat da ga vrate jer je to traaajalo i bilo je vec 23h.
Smeta me jako refilanje casa bez pitanja. Mi se zapricamo a on se samo pojavi iza ledja i nadotoci ti vino. Daj me pitaj. I vodu. Zilijardu puta. U najmanjim casama za vodu ikad

Naravno da cu popit. Napuhnula se ko zaba.
Najgora stvar ikad. Cuve. Znam da restorani imaju tu praksu, al u mex kantini dobijes kosaru tortilja i tri umaka. A tu. Malinu i tri brabonjka. Mozzarela. Najmanja ikad. Manja od zrna graska. Bum. 20kn po osobi a nisam jos narucila.
Uglavnom, oduljila sam pa da ne duljim

Hrana fina. Precijenjena. Nas dvije skoro 600kuna. Za to kuham cijeli mjesec
I hladni tus. Kartice ne primaju. Kaze lik pa pise vam na stranici. Kojoj stranici? Mi usle s ceste a na prozorima ti pise da primate kartice. A neee. Pa to je tu jos od starog restorana. Ok. Zena otrci na bankomat a on donese racun u etuiu na kojem su giant reklame za maestro, master i vizu. I to je valjda od starog restorana
