Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la megan » 17 stu 2015 13:37

Prestajem jesti cokoladu :( moram se nauciti oduprijeti jednoj smijesnoj osobici, koja me uporno u tome zeli sprijeciti :lol:
Desert je visnjica :(

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la megan » 17 stu 2015 15:32

Gledam dokumentarac o galipolju i o tome koliko ljudi nekad ne vide dalje od svog nosa. A oni koji ugledaju siru sliku, postanu slijepi za ono sto im je pod nogama.
Desert je visnjica :(

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 17 stu 2015 17:48

jesam li ja to doma... :-o pod nogama vidim da sam doma i u široj perspektivi isto vidim da sam doma ;)

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 17 stu 2015 17:51


Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la megan » 17 stu 2015 17:52

backspace je napisao/la:jesam li ja to doma... :-o pod nogama vidim da sam doma i u široj perspektivi isto vidim da sam doma ;)
Mora onda da si ti iznimka :P
Desert je visnjica :(

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 17 stu 2015 17:58

hehe, možda (to si i ja volim misliti :D ), a možda je sve iluzija, maja i to ;)

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 17 stu 2015 23:36

Opet noga i oblozi od rakije na nju. Sad se već lagano osjećam kao alkoholičar. :confused:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Upravo sada...

Post Postao/la zwarte paard » 18 stu 2015 08:31

Sigurno kasnim na posao...ali nešto se i ne sikiram oko toga. To se valjda žive kolaps. I ne znam sta da obučem...niti gdje su mi stvari Z poslije...mislim da mi treba ek.stolica da me malo oživi ili maca u glavu da se dozovem...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Vox Feminae » 20 stu 2015 17:02

[quote="Fughessa

Jesam. :) A ti svakako odi u Craft room na Opatovini i probaj crno Križevačko :)
:cookie4u:

Bas je lijep zivot.
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Fuga » 21 stu 2015 17:50

Kaj rade serijske žene subotom poslijepodne?
Peku kolače za termite :primalscream:

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Upravo sada...

Post Postao/la zwarte paard » 21 stu 2015 23:21

mislim se da li istresti kesu usisivača da proverim da li je unutra nausnica...ali se setih da sam pousisavala škorpiona...pa mi najednom nije jasno kako da odlučim šta da radim?
:confused:
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 22 stu 2015 08:50

Dobro mi bilo ovo neradno jutro, woohooo, partyyy :D

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Upravo sada...

Post Postao/la zwarte paard » 22 stu 2015 10:07

Pao snijeg...malo ali taman za chill...zima zima....
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 22 stu 2015 19:29

pijem neki čaj koji je kao trebao ispasti bezveze, a ispao mi baš ok na kraju. umjesto bulshit, hit.

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 22 stu 2015 19:40


Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Upravo sada...

Post Postao/la zwarte paard » 23 stu 2015 09:48

one noci u kojima nikako zaspati...
i odjednom je vrijeme za malo prosetati stanom...jer vise nema smisla...
vidjeti da je cetiri, a ne dva kako mi se ucinilo...pa vracanje u krevet da sto brze zaspem jer ima jos malo vremena za spavanje...zatim nakon ljeganja razmisljanje o npr. temi predavanja i najednom zaspem pola sata prije ustajanja i produzim pola sata iza alarma skacuci jer mislim da sam odradila par sati...

jednostavno neprocjenjivo...

volim sve one koji dijele isto iskustvo....
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la megan » 23 stu 2015 18:17

Nije belgija, nego idem u čile :o :ura:
Desert je visnjica :(

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la mystera76 » 24 stu 2015 08:46

rakijica ili dvije za dobro jutro...
pokupila iz bosne heheehe za dezinfekciju,po jutru se dan poznaje... :veryhappydance:

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Upravo sada...

Post Postao/la zwarte paard » 25 stu 2015 15:54

zjacem...ipak...samo zjacem
Zadnja izmjena: zwarte paard, dana/u 25 stu 2015 16:09, ukupno mijenjano 2 puta.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Upravo sada...

Post Postao/la zwarte paard » 25 stu 2015 15:55

opet sam glupa...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la talented miss cohen » 25 stu 2015 19:26

I'm being a complete sucker. Everything is under control.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 25 stu 2015 19:31

Pijem kavu, slušam Hindri Zahru i chillam.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 25 stu 2015 21:25

evo i mene doma... taman pojela 3 jaja, 3 snite kruha, šaku oliva, pola tegle cikle... i sad mlatim po čipsu. treba vratit snagu, probat koju kilicu vratit... makar, kad sam uletila na sastanak danas, klijent me sav vesel dočekao i rekao da svaki put sve mlađe izgledam. nisam ni stigla odgovorit, a ovaj moj gonič robova je već krenuo sebi pripisivat zasluge. a jučer smo imali razgovorčić, dosta težak mu razgovorčić. toliko da me danas svi kolege pitaju što sam mu to rekla da se najednom toliko trudi glumiti da mu je stalo do njih. oštro argumentirani ad hominem. jer jebatga, stvarno sam zajebana mala, otvorena i transparentna i kažem kad mi nešto ne štima i nemam nikakav problem ući u konfrontaciju s 'jačima'. takvi su mi jedino na listi za pozivanje na red ;) nemam kredit, nemam djecu, ne možeš me držat u šaci kao većinu drugih. i ono, ekšli tražim od tebe da si dosljedan, konzistentan i usklađenih misli, riječi i djela da bi se doveo u poziciju da te ljudi žele pratiti, a ne da te moraju pratiti. imaj respekta prema ljudima koji ti zarade bonus. i bilo bi dobro da si autentičan u tome svemu, ali što se mene tiče, za početak možeš i fejkat. ok, now i'm done :D

Avatar
meowgirl1993
Postovi: 6
Pridružen/a: 22 stu 2015 17:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la meowgirl1993 » 25 stu 2015 23:50

Sjedim na krevetu pokrivena dekicom (hladno je za poludit) i razmisljam o tome kako bi bilo divno da je jos netko sa mnom pod tom dekicom i da pricamo i zezamo se. :scratch:

Avatar
salander
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 pro 2009 11:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la salander » 26 stu 2015 00:02

Kuham čaj i zapalit ću tu cigaretu o kojoj (ne)mislim već tri sata.Čaj od đumbira,fino.Laku noć.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 26 stu 2015 00:25

Shvacam da sam labello/rosal manijak. Imam valjda 7 razlicitih labella/rosala u stanu i svejedno bih mogla kupiti novo. Ne znam jel to neka bolesna opsesija ili šta? :confused:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Little N » 26 stu 2015 12:34

Pakiranjeeeee..
U toplije krajeve :veryhappydance: :veryhappydance: :veryhappydance:

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la talented miss cohen » 26 stu 2015 17:43

ne, nije ništa bilo... ne, nema razloga...
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la JaNNa » 27 stu 2015 11:07

Little N je napisao/la:Pakiranjeeeee..
U toplije krajeve :veryhappydance: :veryhappydance: :veryhappydance:
uf... ajkulice! :P
sretan put ..
slika

kupite mi magnet. može i mali. za plavušu molim jedan veliki :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 27 stu 2015 11:38

Jebeni idioti neki k buše u zgradi i moj "nap" do 13 je i službeno propao. :primalscream:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Odgovorite