Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la megan » 04 pro 2015 18:56

I ima jedna beba :happycry: :inlove:
Desert je visnjica :(

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 04 pro 2015 18:58

..mi zuji u ušima.

:faint:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Andain » 05 pro 2015 14:54

Zgodno za imati na umu pri gledanju filma, serije, navodno i reality emisija :D

Military interference in American film production
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Kroacija » 05 pro 2015 16:10

Cistim stan od tuluma sinoc.
Prvi put u povijesti stana da je netko od susjeda dosao radi buke i glazbe :o
Poze kako je dobro bilo :D i nova poznanstva, yes yes ya'all \o/
ex invalid_user

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la inani » 05 pro 2015 17:10

...razmisljam kako bih mogla nesto pojesti.
... :nesvjest:

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Xenna » 05 pro 2015 19:25

Nabasala na štand s kuhanim vinom di radi zgodna gej cura :aha:

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Vox Feminae » 05 pro 2015 20:31

Koliko gej svijeta na Josipi, pobogu.
:confused:
The eyes, chico, they never lie.

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Malory » 06 pro 2015 03:25

Vox Feminae je napisao/la:Koliko gej svijeta na Josipi, pobogu.
:confused:
Ovo zvuči... čudno. :D Koliko se gej svijeta uspjelo nakalemiti na sirotu Josipu? 10 osoba? :sealedlips:

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Vox Feminae » 06 pro 2015 09:41

:D

Vidis kaj prisutnost sveopceg gej puka cini, izbezumi (bar neke) sirote lezbe i njihovu pismenost. :D

Anderkata mi, pa nisam ni ja od kamena. Samo se :hideunderrock:

Nadam se samo da ako se pojavim negdje 18. da necu dozivjeti isto. Onak, cisto da spomenem. :D
The eyes, chico, they never lie.

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Malory » 06 pro 2015 10:59

Uvijek možeš koristiti znakovni jezik i lamatati rukama. :D

OT: Coffee time. \o/

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Kroacija » 06 pro 2015 12:30

Vox Feminae je napisao/la:
Anderkata mi
:D
ex invalid_user

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la talented miss cohen » 06 pro 2015 15:25

Chanukah linda sta aki :dada:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la inani » 06 pro 2015 16:32

Jedva cekam da dodje. :touched:
... :nesvjest:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Andain » 06 pro 2015 17:59

Početak ove stvari mi je super, prva minuta.. i onda u sljedeće tri sve pokvari. Donekle, jel :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Upravo sada...

Post Postao/la sascha » 07 pro 2015 09:17

jutro, kavica, kako je lijepo probuditi se doma u svom krevetu. :))) bas osjecam toplinu doma. iscekujem necakinje iz skole da dodu pa ce pisati zadacu. :))))
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Malory » 07 pro 2015 11:23

Onaj osjecaj kad se istegnes i ukljestis si neki kurac u vratu i ne mozes okrenuti glavu. \o/

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Andain » 07 pro 2015 13:17

Bacila sam sa oko na ovaj live stream na indexu oko dogovora između Most-a, SDP-a i HDZ. Koja je to teška banana, al ono baš katastrofa. Rezignirana sam iti dati neki suvisliji komentar od tog :D

To je ogromna odgovornost, ta bi osoba trebala imati konsenzus sve tri strane. Može to biti i Milanović ili Karamarko, ako se svi tako dogovorimo, ali je jednostavnije da bude nestranačka osoba. Imena i prezimena ostavili bismo za daljnje sastanke, ako se složite s takvim prijedlogom", ponovio je Petrov.
:confused:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Little N » 07 pro 2015 17:05

^
Petrov je prevara stoljeca. Da se bar ponove izbori i da nestane mostica, staza i puteljaka pa makar i kradeze na kraju pobjedio..
Dojadili vise i bogu i vragu!

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Malory » 07 pro 2015 17:07

^ potpis

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Vox Feminae » 08 pro 2015 09:15

sascha je napisao/la:jutro, kavica, kako je lijepo probuditi se doma u svom krevetu. :))) bas osjecam toplinu doma. iscekujem necakinje iz skole da dodu pa ce pisati zadacu. :))))
Bas lijepo. :giveflower:
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Andain » 08 pro 2015 09:27

Little N je napisao/la:^
Petrov je prevara stoljeca. Da se bar ponove izbori i da nestane mostica, staza i puteljaka pa makar i kradeze na kraju pobjedio..
Dojadili vise i bogu i vragu!
Kako izgleda, liku je jedini cilj postići da konsenzus sdp-a i hdz-a oko političkih pitanja, ono, sve će se u ovoj zemlji riještiti ak se Karamarko i Milanović krenu slagati :D Ne znam, prebedasto mi sve skupa izgleda: gledam jučer snimku tog njihovog sastanka i Petrov apsolutno ništa novo nije rekao osim ispraznih floskula i prebacivanja loptice odgovornosti na druge strane. Plus, nekako sam po defaultu skeptična oko ljudi koji jako kontroliraju intonaciju i svoj govor, a Petrov to radi..baš priča kao nekakav skrušeni župnik koji 'samo želi pomiriti sve'.

ot. uzeti ovaj petak g.o. ili ne? :)

edit, i tek sad vidim..pa sretan ročkas Biseksualna :)
:D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 08 pro 2015 13:24

^ :giveflower:

Skroz ok dan danas. Kasnije henganje sa Gospodom. Lajkam.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la megan » 08 pro 2015 13:40

^ sretan rođendan i od mene :)

ot - dogovaranje grupnog viđanja, kad svatko ima neki svoj raspored i svoje želje :primalscream:
Desert je visnjica :(

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 09 pro 2015 18:12

gledam neki video, trebao je biti edukativan, na kraju gledam curke:
i na kraju ispadne da više gledam tu njihovu lagano napaljujuću interakciju kroz 'asistenciju' :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Andain » 10 pro 2015 08:26

http://dobrahrana.jutarnji.hr/video-gur ... ropustiti/

Joj, ja bih njihov posao..onak honorarno :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 10 pro 2015 11:02

Andain je napisao/la:http://dobrahrana.jutarnji.hr/video-gur ... ropustiti/

Joj, ja bih njihov posao..onak honorarno :D
Pa pošalji im mail i "ponudi" im se. :D Nikad ne znaš što može proizaći iz toga..

OT:
Toliko me smiruje ova djevojka i njen glas. Divno.

:touched:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Andain » 10 pro 2015 13:50

To i nije loša ideja i na tragu je ono moje ranije zamisli da se nudim da radim besplatno po kuhinjama u restoranima u zg, kao ''da naučim zanat''.. :D..pitanje je samo, obzirom da i ovako dolazim umorna doma s joba, kak bih sve to izdržala. Pod uvjetom da me uopće prime, jel :)

ot. niš, razmišljala sam kak me veseli ovo hladnije vrijeme i g.o. i svi potencijalni filmski maratoni koje ću odgledati :))
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 10 pro 2015 13:55

Ne mogu nać onu temu di ona crta, htjela sam joj reći da ima poruku na fejsu i da bih ja odgovor. :faint:
Don't talk about life, live it.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Little N » 10 pro 2015 14:31


Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 10 pro 2015 16:09

Dobijem rogove kad mi netko posalje CV u wordu.
Pa tudume!
***
Pregledavanje i selekcija zivotopisa FTW!
***
Mrzim natjecaje!
***
"Neču" u CVu u wordu eliminiram odmah!
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Odgovorite