di?julieta je napisao/la:hehehe... jeste primijetile kako su datumi pomijesani...sta datumi i godine....
WINTER PARTY//01.02.07//Global club
- Zbela Lokwa
- Postovi: 848
- Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28
-
shank
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 03 lis 2006 17:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: ...ispod Sljemena...
- Kontakt:
ma bilo je mrak
fino smo se naplesali,izdivljali,popili,družili,klafrali.. (Starka sorry kaj sam te tlačila pred fajrunt,a kad nemrem prestat blebetat
kaj ćeš...
) nadam se da su svi koji su radili ujutro izdržali,ja jedva sad dokoturala do doma i idem :evil: :evil:
mah-mah svima koji su bili.....pusek za Ice koja je u krevetu ostala
i veliki pozdrav dalekim morskim djevojkama 
mah-mah svima koji su bili.....pusek za Ice koja je u krevetu ostala
Jebe mi se....baš....
