Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
-
Faith123
- Postovi: 1232
- Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la Faith123 » 12 lis 2016 17:53
Imali kog za popit bevandu u sopotu??? Kafic merlot...
Privilegirana
-
Faith123
- Postovi: 1232
- Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la Faith123 » 12 lis 2016 18:00
Privilegirana
-
Yawn
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 20 svi 2016 15:20
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Post
Postao/la Yawn » 12 lis 2016 18:09
helou
Grješka mi se desila

Htela sam odaslati privatnu poruku ali sam kvotala slučajno post
-
slapa
- i'm watching u
- Postovi: 16056
- Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la slapa » 12 lis 2016 18:12
divan oglas! ja bin došla da san bliže.

mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
-
Faith123
- Postovi: 1232
- Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la Faith123 » 12 lis 2016 18:16
Slapo moja znam da bi ... A da si blize pa bar bi imala s kim nazdravit dok mi ne pocne ljubav je na viliđu...hhaahahha
Privilegirana
-
Faith123
- Postovi: 1232
- Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la Faith123 » 12 lis 2016 19:01
Slapice popil bum jednu i za tebe
-
Privitak/ci
-
- FB_IMG_1476295215524.jpg
- (274.51 KiB) Preuzeto 1299 puta.
Privilegirana
-
slapa
- i'm watching u
- Postovi: 16056
- Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la slapa » 12 lis 2016 19:07
živ'la!

mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
-
Faith123
- Postovi: 1232
- Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la Faith123 » 12 lis 2016 19:19
Uzdravje...jer zivit se moze i na aparatina hahaha :*
Privilegirana