...o cemu sad razmisljate...???
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Yup, Ikea Food asortiman je preko puta blagajni. Ima svakakvih finih delicija.
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O tome kako ekstra besposlicarim ovih dana po forumu dok drugi rade.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Zaboravila sam da su Globusi večeras. Tolko o tome. Nit sam gledala išta nominirano, nit me briga više. Smh. Skoro sam i zaboravila da idem gledat Passengers večeras isto. Iako su mi spojlali već kraj, jebem im mater, i sad sam bijesna, al ionak idem gledat jer sam plitka i pokušavam odlučit kome od njih dvoje više zavidim. Trebalo bi bit ilegalno izgledat tak dobro. 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Dan je sav neki za prespavati ga. Blj.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
zwarte paard je napisao/la: opterecujuce zlocaste zracno štetne sprave koje odgadjaju zagrljaj....
Stars and stars and stars keep it to themselves.
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O tome kako sam se trebala baviti glazbom i kako bih sad bila tko zna gdje.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
pitam se da li bi igdje u Zagrebu moglo postojat mjesto za koturanje, tipa u nekoj dvorani?
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Da mi sestra kaže da je gay mislim da bih na mjestu opandrknula. Sve mi nesto prodje glavom i noup ne mogu.
Jesus... Valjda neće...
Ja sam supcina i privilegirana po tom pitanju. ..
Jesus... Valjda neće...
Ja sam supcina i privilegirana po tom pitanju. ..
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
šteta što opet nije neki skraćeni tjedan.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
o zrcalnim neuronima.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O tome kako danas idem u Westgate čisto tako i kako se samo nadam da mi se neće ništa svidjeti.

"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Da mogu cijeli tjedan bi se u ovoj kući samo čitalo. Kafenisalo. Fino kuhalo i s nečim dobrim nazdravilo (crno pivo, sivi pinot i dobar stari jackie).
I opet čitalo. Pa onda malo diskutirali vezano uz sadržaje koje smo pročitali. Krenulo bi se s Uspomenama dobro odgojene djevojke.
I opet čitalo. Pa onda malo diskutirali vezano uz sadržaje koje smo pročitali. Krenulo bi se s Uspomenama dobro odgojene djevojke.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O tome kako vijest o nečijoj smrti sve manje doživljavam tragičnom. Posebno kad su jadne duše nesretne i pate (se) od kronične depresije i/ili bolesti.
RIP, M.
RIP, M.
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
I 31.košulja je u ormaru. 
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Sve što želim je da mi VLC ne kreša kad upalim onaj klinac za titlove i sad se tu zajebavam jer na vlastitom kompu nemam admin ovlasti, a trebaju mi da editiram i sejvam ekstenziju. KO IH ONDA IMA JEBEM VAM MATER. Ko je root ak ja nisam root? Osim one butre u Person of Interest. NI NE GLEDAM TU PROKLETU SERIJU. Možda bih trebala, ona ziher nema problema s ovim pizdarijama 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Oš sad svaki dan u mjesecu nosit drugu?Moloko je napisao/la:I 31.košulja je u ormaru.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
ariadne je napisao/la:Oš sad svaki dan u mjesecu nosit drugu?Moloko je napisao/la:I 31.košulja je u ormaru.Ovo je gora situacija od šampona tbh
Vjeruj mi da bih i mogla.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Najbolja stvar u vezi cuge sa stari(ji)m ljudima je da ne moram niš' pričati nego samo slušati. 
+ Kupila sam ti sojino mlijeko. Preslatko.
+ Kupila sam ti sojino mlijeko. Preslatko.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Delal b0m si žgance denes. 

Re: ...o cemu sad razmisljate...???
kako mi godi ovo stipkanje zime po obrazima ovih dana.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Kako mi se ne da ići na sastanak. Sjediti s troje ljudi koji očekuju instant rješenja koja su oni već odavno trebali predložiti.
Ja totalno nepripremljena. Bu veselo.
Ja totalno nepripremljena. Bu veselo.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
^ Uzmi ogledalo sa sobom. 
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
^
Šteta kaj ne dolaze oni k meni u ured. Naime, ja imam ogledalo 200cm x 100 cm
Užasna sam, znam
Šteta kaj ne dolaze oni k meni u ured. Naime, ja imam ogledalo 200cm x 100 cm
Užasna sam, znam
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O tome kako cu dock doma danas,zavaliti se na kauč i NE RADITI NIŠTA.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Move along, nothing to see here.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O tome kako trebam pospremit ormar.
Bože kako mrzim to.
Čak me ni ovo umirujuće ispijanje kave nije niti malo motiviralo da krenem.
Ah well, bar ću naći majice za koje sam već zaboravila da ih imam.
Bože kako mrzim to.
Čak me ni ovo umirujuće ispijanje kave nije niti malo motiviralo da krenem.
Ah well, bar ću naći majice za koje sam već zaboravila da ih imam.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Teta mi je jučer poklonila veliku Dorinu s keksima i već sam pola požderala.
Mislim da je jedan odrasli Bernardinac jeftiniji od mene na dan.

Mislim da je jedan odrasli Bernardinac jeftiniji od mene na dan.

- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ja sam jučer pojela tri paketa kinder čokoladica.. Ono veliko parkiranje... Kao novogodišnje...
Ne smjem razmišljati o čemu razmišljam.... Suludo je...
Ne smjem razmišljati o čemu razmišljam.... Suludo je...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ormar sređen.
Košulja oprana.
Sad se mogu malo počastiti odojkom i mladim lukom.
Košulja oprana.
Sad se mogu malo počastiti odojkom i mladim lukom.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Fali mi kada. Baš mi fali. Ne sjećam se kad sam se zadnji put baš okupala. Doma nisam jer nemam vremena za namakanje otkako nam se baba uselila (dakle ima par godina) pa sam uvijek na iglama da će baš tad morat na WC il neš. Par puta me je i iz tuša istjerala tak.
Al kupanje mi je bilo cijeli ritual. Nešto najbliže meditaciji što sam ikad radila u životu. Ovdje imam samo tuš kabinu i nemrem si dopustit meditacije pod tušem jerbo ode previše vode.
Baš me ovo nervira.
Kupaonica mi je najbitnije mjesto u kući, shvatih. Kad i ako ikad budem kupovala/gradila kuću/stan, prvo i osnovno će mi bit velika kupaonica. Drugo, spavaća s puno svjetla i treće jebena kuhinja prilagođena mojoj visini da ne zaradim doživotne probleme s kralježnicom svaki put kad si hoću napravit jest.
Sve je tako off-putting. Mislim da ljudi uopće ne shvaćaju velikom većinom koliko vremena provode u fizičkoj neugodi od ovako suptilnih pizdarija.
Kupaonica mi je najbitnije mjesto u kući, shvatih. Kad i ako ikad budem kupovala/gradila kuću/stan, prvo i osnovno će mi bit velika kupaonica. Drugo, spavaća s puno svjetla i treće jebena kuhinja prilagođena mojoj visini da ne zaradim doživotne probleme s kralježnicom svaki put kad si hoću napravit jest.
Sve je tako off-putting. Mislim da ljudi uopće ne shvaćaju velikom većinom koliko vremena provode u fizičkoj neugodi od ovako suptilnih pizdarija.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck