...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 08 sij 2017 00:10

Yup, Ikea Food asortiman je preko puta blagajni. Ima svakakvih finih delicija.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 08 sij 2017 00:22

O tome kako ekstra besposlicarim ovih dana po forumu dok drugi rade.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 08 sij 2017 12:07

Zaboravila sam da su Globusi večeras. Tolko o tome. Nit sam gledala išta nominirano, nit me briga više. Smh. Skoro sam i zaboravila da idem gledat Passengers večeras isto. Iako su mi spojlali već kraj, jebem im mater, i sad sam bijesna, al ionak idem gledat jer sam plitka i pokušavam odlučit kome od njih dvoje više zavidim. Trebalo bi bit ilegalno izgledat tak dobro. :confused:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 08 sij 2017 12:11

Dan je sav neki za prespavati ga. Blj.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 08 sij 2017 13:45

zwarte paard je napisao/la: opterecujuce zlocaste zracno štetne sprave koje odgadjaju zagrljaj....
:touched:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 08 sij 2017 17:34

O tome kako sam se trebala baviti glazbom i kako bih sad bila tko zna gdje.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 08 sij 2017 18:07

pitam se da li bi igdje u Zagrebu moglo postojat mjesto za koturanje, tipa u nekoj dvorani?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 08 sij 2017 22:33

Da mi sestra kaže da je gay mislim da bih na mjestu opandrknula. Sve mi nesto prodje glavom i noup ne mogu.

Jesus... Valjda neće...

Ja sam supcina i privilegirana po tom pitanju. ..
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 08 sij 2017 22:36

šteta što opet nije neki skraćeni tjedan.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 09 sij 2017 08:02

o zrcalnim neuronima.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 09 sij 2017 10:55

O tome kako danas idem u Westgate čisto tako i kako se samo nadam da mi se neće ništa svidjeti.

:D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 09 sij 2017 11:19

Da mogu cijeli tjedan bi se u ovoj kući samo čitalo. Kafenisalo. Fino kuhalo i s nečim dobrim nazdravilo (crno pivo, sivi pinot i dobar stari jackie).
I opet čitalo. Pa onda malo diskutirali vezano uz sadržaje koje smo pročitali. Krenulo bi se s Uspomenama dobro odgojene djevojke.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 09 sij 2017 11:44

O tome kako vijest o nečijoj smrti sve manje doživljavam tragičnom. Posebno kad su jadne duše nesretne i pate (se) od kronične depresije i/ili bolesti.

RIP, M.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 09 sij 2017 19:16

I 31.košulja je u ormaru. :giraffe:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 09 sij 2017 19:21

Sve što želim je da mi VLC ne kreša kad upalim onaj klinac za titlove i sad se tu zajebavam jer na vlastitom kompu nemam admin ovlasti, a trebaju mi da editiram i sejvam ekstenziju. KO IH ONDA IMA JEBEM VAM MATER. Ko je root ak ja nisam root? Osim one butre u Person of Interest. NI NE GLEDAM TU PROKLETU SERIJU. Možda bih trebala, ona ziher nema problema s ovim pizdarijama :roll:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 09 sij 2017 19:23

Moloko je napisao/la:I 31.košulja je u ormaru. :giraffe:
Oš sad svaki dan u mjesecu nosit drugu? :D Ovo je gora situacija od šampona tbh
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 09 sij 2017 19:25

ariadne je napisao/la:
Moloko je napisao/la:I 31.košulja je u ormaru. :giraffe:
Oš sad svaki dan u mjesecu nosit drugu? :D Ovo je gora situacija od šampona tbh

Vjeruj mi da bih i mogla. :D I šampon i kosulju. :lol:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 09 sij 2017 22:38

Najbolja stvar u vezi cuge sa stari(ji)m ljudima je da ne moram niš' pričati nego samo slušati. :D


+ Kupila sam ti sojino mlijeko. Preslatko. :touched:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 10 sij 2017 11:44

Delal b0m si žgance denes. slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 10 sij 2017 11:46

kako mi godi ovo stipkanje zime po obrazima ovih dana.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 10 sij 2017 12:28

Kako mi se ne da ići na sastanak. Sjediti s troje ljudi koji očekuju instant rješenja koja su oni već odavno trebali predložiti.
Ja totalno nepripremljena. Bu veselo. :D

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 10 sij 2017 12:31

^ Uzmi ogledalo sa sobom. :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 10 sij 2017 12:33

^
Šteta kaj ne dolaze oni k meni u ured. Naime, ja imam ogledalo 200cm x 100 cm :D
Užasna sam, znam :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 10 sij 2017 12:57

O tome kako cu dock doma danas,zavaliti se na kauč i NE RADITI NIŠTA.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 10 sij 2017 14:32

slika

Move along, nothing to see here.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 10 sij 2017 16:39

O tome kako trebam pospremit ormar.
Bože kako mrzim to.
Čak me ni ovo umirujuće ispijanje kave nije niti malo motiviralo da krenem.
Ah well, bar ću naći majice za koje sam već zaboravila da ih imam.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 10 sij 2017 16:42

Teta mi je jučer poklonila veliku Dorinu s keksima i već sam pola požderala.
Mislim da je jedan odrasli Bernardinac jeftiniji od mene na dan. :(

slika

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 10 sij 2017 17:39

Ja sam jučer pojela tri paketa kinder čokoladica.. Ono veliko parkiranje... Kao novogodišnje...

Ne smjem razmišljati o čemu razmišljam.... Suludo je...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 10 sij 2017 18:10

Ormar sređen.
Košulja oprana.

Sad se mogu malo počastiti odojkom i mladim lukom. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 10 sij 2017 19:53

Fali mi kada. Baš mi fali. Ne sjećam se kad sam se zadnji put baš okupala. Doma nisam jer nemam vremena za namakanje otkako nam se baba uselila (dakle ima par godina) pa sam uvijek na iglama da će baš tad morat na WC il neš. Par puta me je i iz tuša istjerala tak. :roll: Al kupanje mi je bilo cijeli ritual. Nešto najbliže meditaciji što sam ikad radila u životu. Ovdje imam samo tuš kabinu i nemrem si dopustit meditacije pod tušem jerbo ode previše vode. :lol: Baš me ovo nervira.

Kupaonica mi je najbitnije mjesto u kući, shvatih. Kad i ako ikad budem kupovala/gradila kuću/stan, prvo i osnovno će mi bit velika kupaonica. Drugo, spavaća s puno svjetla i treće jebena kuhinja prilagođena mojoj visini da ne zaradim doživotne probleme s kralježnicom svaki put kad si hoću napravit jest. :roll:

Sve je tako off-putting. Mislim da ljudi uopće ne shvaćaju velikom većinom koliko vremena provode u fizičkoj neugodi od ovako suptilnih pizdarija.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite