Dakle... Bilo je to negdje u srpnju na otoku Visu.
Izlazim iz pekare koja je ujedno i restač, i na izlazu stoji konobarica koju sam samo pristojno željela pozdraviti .. pogledi nam se susretnu. Padne smješak. Nastavljam hodati .. osvrnem se.. dotična je prešla na drugu stranu i gleda za mnom. Dok sam navlačila na sebe opremu za motor- gledala sam i ja. Ona je imala usmjeren pogled prema meni do trenutka kad je po nju došao šef ili tko već i otišla je s njim.
Onako.. malo za reći da sam bila pod dojmom.
Voljela bih znati što je to značilo.
Ako je slučajno ovdje - prepoznat će se i, nadam se, javiti.