STARKIN PARTY//01.03.07.//GLOBAL CLUB

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 26 vel 2007 22:54

Ma zlato Strujka, bude nas bilo i dovoljno :) ;) Izgleda da će nas puuuno doći :aha:
Put my head in your lap, the world will go away...

shank
Postovi: 178
Pridružen/a: 03 lis 2006 17:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ...ispod Sljemena...
Kontakt:

Post Postao/la shank » 26 vel 2007 23:00

....sam se neće najavit....kao iznaneđenje i tak to.....
Jebe mi se....baš....

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 26 vel 2007 23:05

Pa tak i je...zašto bi se svi morali najaviti....ionako ima sveukupno 20 cura koje postaju na forumu, a ostale se valjda boje..ali nekak se Global uvijek napuni :D ja se pitam od kuda svim tim curama informacija da se nekaj zbiva u Rupi :?
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 27 vel 2007 13:39

uh, da znas samo koliko ih je koje samo citaju a ne postaju.
ex invalid_user

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 27 vel 2007 22:22

dolazi se sto posto :)
c ya there ;)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 27 vel 2007 23:04

Uuuuuuuuu napokon i ti dolaziš :D pa snijeg će padati...ziher..
Put my head in your lap, the world will go away...

alter šalter
Postovi: 5
Pridružen/a: 28 vel 2007 09:51

Post Postao/la alter šalter » 28 vel 2007 09:57

cao cure!!

ima nas ekipa iz ljubljane koja bi dosla v global, 1.3. ali imamo jedan problemcic - da li moze da gdje prespavamo - imamo spavace vrece/"bags"...tako da nam ne treba krevet!

za sad se jos ne zna da li ce nas biti dvoje ili cetoro...

nadam se da cemo naci mjesta i da se vidimo!
!viva la revolucion!

alter šalter
Postovi: 5
Pridružen/a: 28 vel 2007 09:51

Post Postao/la alter šalter » 28 vel 2007 12:34

okej zaboravila sam napisati da ako vam treba mjesta za spavanje u ljubljani, mozemo nesto naci i za vas!!!

bilo bi super ako se malo podpiramo/"support" jer queer scena ni u zg ni u lj nije na vrhuncu (sad u lj nema ni stalnog mjesta - kao je bila metelkova - tiffany i monokel)....vec o tome kad se vidimo!

budite nasmijane!
!viva la revolucion!

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 01 ožu 2007 22:11

zelim svima lijep provod veceras! :cool:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 01 ožu 2007 22:19

jebemti...to je veceras....dobar provod svakako...
zvir i bestimja.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 02 ožu 2007 10:00

hvala :o
:D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 02 ožu 2007 12:01

kako je bilo superrrr!!!!! nije biloi toliko ljudi i bilo je zraka i prostora i predobroooo :) :):):):):):):):)
jelda? :)
______

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 02 ožu 2007 13:59

doooobar, dobaaaaaaar
ako ne i najbolji nakon 8.9.
bravo starka i pusa marmatu.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 02 ožu 2007 16:00

cujem da je bilo predobro! svi hvale! :) p.s. starka, thanks 4 the tickets! ;) imas zahvalu od cura u moje ime ;)

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 02 ožu 2007 16:07

ja sam zaboravila:):):)Al nema veze:)

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 02 ožu 2007 16:11

evo, i ja lijepo kazem: pokazite mi te mlade zbele kaj postaju na forumu, i onda ih niko ne zna. a sve bile tam. pa to je prestrasno :confused:
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 02 ožu 2007 19:20

eto, dzaba si isla van :D
my only fear of death is coming back reincarnated...

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 02 ožu 2007 23:00

Evo, i meni je zaista bilo odlično :shinner: :) nisam baš plesala ovaj put jer me prehlada skoro ubila...svi vi kaj ste nakon partya gripozni, sorry :o :oops: ja sam kriva za sve!

Molim djevojku kaj me kod Marmata tri puta tražila da se javi :aha:
Put my head in your lap, the world will go away...

Odgovorite