Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
-
Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Post
Postao/la Coffeemug » 04 vel 2019 13:14
mama zove... javim se
-ej majko.
-
coffeemug ?
-da?
-odkud ti?
-pa ti si mene nazvala!
-ja? jesi luda, nisam ja tebe zvala
-pa jesi, evo javila sam se upravo jer mi je zvonio mob, kuzis?
-nemam ja pojma. moram ic sad, aj bok.

good talk.
-
jpeg
- Postovi: 5413
- Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la jpeg » 04 vel 2019 14:59
Zove te kofimag?
Al super mi je ovo da premijerka i zena joj cekaju dijete. Sad je i meni smijesno

-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 04 vel 2019 15:16
Ja sam tek sad to procitala. Zgodna je premijerkina zena
I otisla je na bolovanje. Hmm,zanimljiva ideja.

.
-
Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Capt. Kirk » 04 vel 2019 15:40
Omg, pa ispod pedeset smo. 49! Tehnicki, 48ipo!
Veceras slavimo.
-
adamica
Post
Postao/la adamica » 04 vel 2019 20:46
Izvela sam svoj prvi solisticki koncert na biciklu.
Ok, prvo sam se razgibala i vjezbala

, bila sam sama sebi smisna, pa sam popila magnezij zlu ne trebalo

a onda sam sila i pjevala i plesala

. Ajd dobro malo sam i vrtila pedalama al sam zbilja cagala i pjevala na sav glas.

moram to ozbiljnije shvatiti

-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 05 vel 2019 03:39
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
hanna123
- Postovi: 306
- Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la hanna123 » 05 vel 2019 07:47
Razmisljam sto cu obuci za posao. Slazem kombinacije u glavi i pijem kavu.
-
Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Capt. Kirk » 05 vel 2019 08:09
-7, nije ni čudo da ne osjećam uši.
-
Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Post
Postao/la Coffeemug » 05 vel 2019 10:33

odkad prolaze ovdje ovi normalni smajlici s moba? It’s a fucking revolution!
Ed- ne mogu se sjetit pjesme za pitaj me u stihovima

-
adamica
Post
Postao/la adamica » 05 vel 2019 13:01
Odoh dalje radit

Sutra cu jesti u uredu.

-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 05 vel 2019 13:23
Idem i ja dalje raditi. Uff,koji sugavi radni dan. Jesti cu veceras,kad konacno stignem doma.
-
adamica
Post
Postao/la adamica » 05 vel 2019 17:03
Uglavnom dobila sam sto sam trazila
Pa sad odoh skuhat kavu i zapalit ko coek koji je pregorio

-
grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la grlica » 05 vel 2019 18:28
Gledam u rasvjetni stup i odmaram dušu na klupici
Sretna što sam van ureda!!!!!!! Daleko od kabela, monitora, antipatičnih faca i njihovih nevidljivih maskica.
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 05 vel 2019 23:13
Morala otić dolje nalijepit prezime na zvono jer je mater zaboravila napisat ispravno na paket. Sigh.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Capt. Kirk » 06 vel 2019 00:36
Promatram artists at work, divno je.
-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 06 vel 2019 01:28
Anksioznost, nesanica i probavne smetnje su dost jebena kombinacija za noć prije ispita

⚰

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
Bash
- Postovi: 6512
- Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56
Post
Postao/la Bash » 06 vel 2019 16:37
Smrt s distance

-
adamica
Post
Postao/la adamica » 06 vel 2019 16:50
-
Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Capt. Kirk » 07 vel 2019 07:50
Koje sporo jutro, sviđa mi se.
-
Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Post
Postao/la Kroacija » 07 vel 2019 12:00
Učim za ispit -.- Cura se dere iz kuhinje da mi se mačka želi opet samoudavit plastičnom vrećicom.
Jebalo me cjeloživotno učenje, šta mi je to trebalo. Ajde barem hostam druženje s najdražim mi osobama ovaj vikend.
Iako mislim da nema melema za to da jedino moje ime na rezultatima ispita bude ispod crte. -.-
ex invalid_user
-
grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la grlica » 07 vel 2019 12:07
Sunce me grije

, vrapčići se love, golubi udvaraju. Živjelo proljeće i duži dani!

" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
-
adamica
Post
Postao/la adamica » 07 vel 2019 15:45
Na predavanju vec dva sata. Otpada mi ruka pisajuci.
Kako mi se poruznio rukopis. To je katastrofa

-
nuit
- Postovi: 855
- Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47
Post
Postao/la nuit » 07 vel 2019 19:02
^Odličan foto dokaz

-
Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Post
Postao/la Coffeemug » 07 vel 2019 20:11
^ja sam danas na predavanju na kraju pisala tiskanim slovima jer sam znala da necu moc procitat to kasnije

ali sam sad naravno, kao pravi streber ( koji nikad nisam bila) sve to odmah prepisala u digitalni oblik
ot- napokon kava. tek druga danas. znam da mi nitko nece vjerovat
-
grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la grlica » 08 vel 2019 06:17
... spremam se na "dalek" put pa vas sve lijepo pozdravljam, bye
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
-
adamica
Post
Postao/la adamica » 08 vel 2019 06:22
Pijem kavu i zahvaljujem svim svecima sto je danas petak i sto sam mengu dobila
Danas da bombe padaju jebe mi se, to mi je stav. Odradit cu s prstom u vlehu i onda uzivancija i odmor.

-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 08 vel 2019 10:32
Ono Bio čudo za čišćenje špahera iz Dm-a stvarno djeluje. Druga mašina robe se pere, a stan miriše po alkoholu (za čišćenje

). I isjekla sam dva prsta žicom <3
-
Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Post
Postao/la Coffeemug » 08 vel 2019 10:36
^^ koliko si ti vec zivota zivjela danas

jesi se u 5 ustala ili..?
ja se jos od kave nisam pomakla.
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 08 vel 2019 10:45
Ne, to je bio princip našpricaj navečer, čisti ujutro

Današnji dan mi se spojio s jučerašnjim pa imam osjećaj da sam još u istom danu. Jedna mašina je od sinoć.
A za porezat se mi ne treba puno

-
Riana
- Postovi: 267
- Pridružen/a: 26 stu 2018 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la Riana » 08 vel 2019 11:55
čitam što ste sve nalupale po forumu
zadnjih par dana nisam stigala disat od posla i posla nakon posla
sunce na prozoru, ali ne vidim Sljeme
Keep going.