...o cemu sad razmisljate...???
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Al opet mi stavljaš riječi u usta i eskaliraš. Ti si jedina tu spomenula silovatelje i digla cijelu frku o rodnoj ravnopravnosti, a meni govoriš da se opustim. Ja sam samo komentirala postojeći trend, to je sve. To šta je tebi na usputni komentar pukla vena sounds like a whole lot of not my problem, a nije ti ni prvi put.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Mila prvo pravilo foruma glasi
"Dakle, nije dozvoljeno i neće se tolerirati sljedeće:
– Diskriminacija prema rasnoj, spolnoj, vjerskoj osnovi, govor mržnje te kršenje ljudskih prava i važećih zakona RH. "
Ti si sinoc vrlo jasno i vrlo otvoreno bez obzira na svoje argumente koje danas navodis, diskriminirala korisnika po spolnoj osnovi.
To sto ti, a bome ni moderatorice u tome ne vidite problem nije moj problem.
Tocno, stavljam naglasak na rodnu ravnopravost, i netocno rijec "silovatelj" sam spomenula u posve drugom kontekstu, a ti si je pojmila onako kako si htjela pojmit.
Tocno, nije mi prvi a ocito ni zadnji put, da ukazujem na ono na sto treba ukazati.
I netocno, nista meni ne puca. Malo me imunitet zeza, al i to ce doci na svoje.
"Dakle, nije dozvoljeno i neće se tolerirati sljedeće:
– Diskriminacija prema rasnoj, spolnoj, vjerskoj osnovi, govor mržnje te kršenje ljudskih prava i važećih zakona RH. "
Ti si sinoc vrlo jasno i vrlo otvoreno bez obzira na svoje argumente koje danas navodis, diskriminirala korisnika po spolnoj osnovi.
To sto ti, a bome ni moderatorice u tome ne vidite problem nije moj problem.
Tocno, stavljam naglasak na rodnu ravnopravost, i netocno rijec "silovatelj" sam spomenula u posve drugom kontekstu, a ti si je pojmila onako kako si htjela pojmit.
Tocno, nije mi prvi a ocito ni zadnji put, da ukazujem na ono na sto treba ukazati.
I netocno, nista meni ne puca. Malo me imunitet zeza, al i to ce doci na svoje.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Cannot unsee fuck sender![]()
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Odakle ti toliko energije, seriously. Tom postu trebaš fakat pristupit u iznimnoj lošoj vjeri da bi u njemu vidjela to što si vidjela. To je tvoj izbor, fine. Možeš se iživljavati tu koliko god hoćeš, ja sam i tako u nepovoljnom položaju jer ne postoji način da se dokaže nepostojanje nečega, za što sam sigurna da ti dobro dođe kad ti se sprdne da na nekome treniraš strogoću il šta ovo već jest. You do you.
I nemoj me zvat "mila", we're not dating. Nemoj se živcirat, evo ti bombon
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Nema veze, zbilja mi se ne da na osobnoj razini prepucavati. To je zbilja gubitak energije. I s obzirom da je krenulo u tom smjeru, jer nista pametno i nemas za reci osim drvit po meni, povlacim se. Pametnom dosta.
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Eto.
Super mi je kad razgovor eskalira, pa se zaboravi prvi post.
Anyhow.
Ne vidim problem. Može se gurat u sivilo, nije bed, ali kulturološki kontekst ovo ono. Živimo u gradu u kojem nam se tipovi upucavaju na partycipacijama, dok se barimo s curom, hej. Napisati ovakav komentar koji je samo uzdah na situaciju mi ne djeluje kao ne znam kakva situacija koja zahtjeva intervenciju.
I tak.
Izražavanje frustracije nije kršenje pravila, a treniranje strogoće i pravljenje primjera na ovakvim situacijama (?) mi djeluje kontraproduktivno s obzirom na forum i broj aktivnih korisnica. Hvala, neka, I'll pass.
Žena. Je. Doslovno. Uzdahnula.
Isprika na loše formuliranom odgovoru, eto, najela sam se ko krmača i spava mi se, a nema odmora dok traje obnova. Peace out.
I have no money and I have to scream.
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Cekaj, ti zbilja ali zbilja zelis reci da je moj osvrt djelovao vise kontraproduktivno po pitanju dinamike i zivota foruma, od njezinog "uzdaha" putem kojeg je:
1. Izrazila nezadovoljstvo registracijom novog, muskog clana foruma
2. Skrenula mozebitno negativnu ili znatizeljnu pozornost na samog korisnika, jer ja prva sama a vjerujem i mnogi drugi, uopce nisam zamijetila da se on registrirao dok ga ona na taj nacin nije izlozila pod lupom.
Evo ja zbilja, al zbilja nemam vise sto za reci osim sto moju "strogocu" ocito brkate sa zdravim razumom sto je posve i ocekivano jer ste vrlo subjektivne i po pitanju mene kao i po pitanju druge korisnice. Nije da mi to ista u zivotu znaci al vrlo jasno cu iznijeti ono sto mislim.
1. Izrazila nezadovoljstvo registracijom novog, muskog clana foruma
2. Skrenula mozebitno negativnu ili znatizeljnu pozornost na samog korisnika, jer ja prva sama a vjerujem i mnogi drugi, uopce nisam zamijetila da se on registrirao dok ga ona na taj nacin nije izlozila pod lupom.
Evo ja zbilja, al zbilja nemam vise sto za reci osim sto moju "strogocu" ocito brkate sa zdravim razumom sto je posve i ocekivano jer ste vrlo subjektivne i po pitanju mene kao i po pitanju druge korisnice. Nije da mi to ista u zivotu znaci al vrlo jasno cu iznijeti ono sto mislim.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
You know, moglo bi se tu zapitat što ti misliš o korisnicama ovog foruma ako je ovaj moj post shvaćen ko potencijalna opasnost za korisnika. 
ANYWAY, ako me hoćeš ošamarit or sth večeras na maršu, ja ću bit u bilim starkama i crvenoj antifa majici, ostavi ovaj napaćeni narod na miru
ANYWAY, ako me hoćeš ošamarit or sth večeras na maršu, ja ću bit u bilim starkama i crvenoj antifa majici, ostavi ovaj napaćeni narod na miru
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Inteligentno bice si nece pruzit za pravo na takav nacin zbog vlastitih "frustracija" koja eto ne krse pravila, druge izlagati nepotrebno i neprimjereno. Nije to opasnost, to je kultura.
Dodem koji put na sahranu, pa popricamo. U zivotu nikad nisam nikog trisnula, ne vjerujem da si ti takav izrod.
Dodem koji put na sahranu, pa popricamo. U zivotu nikad nisam nikog trisnula, ne vjerujem da si ti takav izrod.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Taj post bi prošao neprimijećen da ga ti nisi krenula tretirat ko nuklearnu bombu.
Ja o tom postu nemam šta reć jer se nema šta ni reć. Ne mislim da je diskriminatoran niti nekulturan, ti misliš da jest. Ja ne mogu dokazat da nije, ti bi trebala dokazat da jest, considering da je teret dokaza na onome ko optužuje. S obzirom da se ovdje radi isključivo o dojmu onog koji taj post čita, i dokazat se ništa niti ne može, jedino što nam preostaje jest da se prepucavamo. Ne znam šta hoćeš od mene. Jedino imam bombon. Mislim, kako god, meni ovo ubije vrijeme malo na poslu, but you really seem extremely Not Mad about all this.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
To i je tvoj problem, sto nije prosao neprimjeceno
To je sav tvoj problem.
A jebi ga, sto da ti kazem i druge su ovdje imale taj problem, onda kad ih suocis
. Opcenito je to ljudima najteze. Nije tada ni vise bitno s kojom nakanom je netko nesto pisao. I to je bed. Izgubi se poanta. Pa evo drago mi je da si ubila vrijeme, i ja sam s tobom, kao sto su i drugi s nama. Sve je to za ljudove i za ljude. Bombone ne papam, daj ih Regici 
A jebi ga, sto da ti kazem i druge su ovdje imale taj problem, onda kad ih suocis
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ja bih rekla da je to više tvoj problem, but OK, tomejto, tomato. 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Kak se ono kaze, rijeci ti se pozlatile. Nek mi to bude sav problem u zivotu i nitko sretniji od mene. Vjerujem ja da ti imas i ozbiljnijih problema. 
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Nah, kažem da bi bilo kontraproduktivno moderirati njen post. Mislim, pričate vi, sve je to okej. Ne znam čemu sve služi forum, al sigurno je i to jedna od točaka.adamica je napisao/la: ↑08 ožu 2019 14:35Cekaj, ti zbilja ali zbilja zelis reci da je moj osvrt djelovao vise kontraproduktivno po pitanju dinamike i zivota foruma, od njezinog "uzdaha" putem kojeg je:
1. Izrazila nezadovoljstvo registracijom novog, muskog clana foruma
2. Skrenula mozebitno negativnu ili znatizeljnu pozornost na samog korisnika, jer ja prva sama a vjerujem i mnogi drugi, uopce nisam zamijetila da se on registrirao dok ga ona na taj nacin nije izlozila pod lupom.
Evo ja zbilja, al zbilja nemam vise sto za reci osim sto moju "strogocu" ocito brkate sa zdravim razumom sto je posve i ocekivano jer ste vrlo subjektivne i po pitanju mene kao i po pitanju druge korisnice. Nije da mi to ista u zivotu znaci al vrlo jasno cu iznijeti ono sto mislim.
A da je strogoća, fakat djeluje tak, da. Nije naveden njegov nick, ne znam koliko osoba je išlo provjeriti tko je lik, a nisam vidjela da je itko novi pisao (kao što najčešće i bude slučaj s novim korisnicima), a novi acc je lakše napravit nego skinut aplikaciju sa zvukovima mitraljeza na Google play appu.
Njen post mi fakat ne djeluje kao da bi mogao zastrašiti ikoga. Worst case scenario, pisat će se po forumu?
Mislim, ne želim sad zasjest u neke debate fallacies, al ak njen post sad odjednom učini da se odjednom horda tipova ne registrira na forum, bit ću baš jako šokirana.
Ne znam, djeluje mi kao da pušeš na hladno, al okej, mislim, nemam niš protiv, samo sam htjela reagirati na tvoj na od da modovi ne reagiraju. Ja, kao jedna od, sam napisala svoj stav. Reagirala bih u trenutku, na post kad je napisan, da sam smatrala da za to ima potrebe.
I have no money and I have to scream.
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ja sam isla prva provjeriti korisnika. Isla sam provjerit ne iz puke znatizelje, jer nikad ne pratim tko se rega, uho me boli za takve stvari, nego da bi shvatila na sto se ona osvrce. Nisu to velike, bitne i "opasne" stvari, ali su neprimjerene i nepotrebne jer nikad ne znas tko stoji iza kojeg nicka, te i ako znamo da je statisticki rijetko postoji mogucnost da se normalan muskarac iz xy razloga registrira. Da se razumijemo za mene je svaki normalan, dok se ne dokaze da nije. Koliko me pamcenje sluzi prije manje od godinu dana imali smo jednog, s kojim smo aktivno u temi i pricale, i koji je s nama dijelio svoju situaciju, bio je posve ok. Cemu odmah skakati na svaku registraciju? Ne mozemo znati tko/sto se krije iza. Poanta mojih prvih pitanja, upucenih njoj nije bila diskriminacija i sve sto se kasnije povuklo i otislo do neba, nego predrasude. Manimo se i pravila, i moderatora, i ovoga i onoga. Ajmo samo ne prozivat ono sto nam ne pase. Svi imamo jednaku slobodu prostora za koristenje. Thats the point.
To kako ja Vama djelujem, strogo, pasivno agresivno, sto li sve jos ne, je vas dojam. Prirodno je da ga imate, imam ga i ja. Ali dojam o korisnici nije relevantan niti bitan, kad se osvrcemo na bilo koju forumsku situaciju. Valjda svi znamo razlucit srž i bit rasprave. Evo zivile vi mene do next episode
To kako ja Vama djelujem, strogo, pasivno agresivno, sto li sve jos ne, je vas dojam. Prirodno je da ga imate, imam ga i ja. Ali dojam o korisnici nije relevantan niti bitan, kad se osvrcemo na bilo koju forumsku situaciju. Valjda svi znamo razlucit srž i bit rasprave. Evo zivile vi mene do next episode
- Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
kad trebas bit finjak, tad je bajbolje vrijeme za .. 
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Kak idem rolati, a vani puše tak da mi ni kočnice ne budu pomogle kad me odnese 
-
DelayLema
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O krvave ti nedilje i lijepoj slatkoj slobodi.
O tome kako te greske u koracima dovedu u zacarani labirint iz kojega je tesko pronac pravi put.
O nepravdi i boli, ali ne na bracu.

O tome kako te greske u koracima dovedu u zacarani labirint iz kojega je tesko pronac pravi put.
O nepravdi i boli, ali ne na bracu.

-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Usla u centar, zbog ljekarne naravno. I gledam u te izloge i zakljucim ko paun sva ponosna kako ove godine nisam bas nista haracila za vrijeme snizenja. Druga misao kad si i mogla, zato si stalno po ljekarnama. Mogla sam otputovat za te novce 
Ko mala bi usla u knjiznicu i pomislila ja bi ovdje radila, sad to pomislim za ljekarnu.
mislim samo zbog toga sto je sve sterilno cisto, oku ugodno, vizualno prekrašno, divno mirise, a i volim ja lekiće i sve te kreme. Sam mislim da bi se tam vise bavila sobom nego drugima 
Ko mala bi usla u knjiznicu i pomislila ja bi ovdje radila, sad to pomislim za ljekarnu.
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Kako bi sad dala sve eure svijeta za par sati u moru. Gola, dakako. <3
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
https://net.hr/webcafe/astronet/seksi-h ... e-da-mira/
Pa kaze....
Hedonisti Bikovi, na putu ka osobnom prosvjetljenju, najfinije će si život sladiti – sočnim, toplovlažnim, proljetnim seksanjem! Eto, nek sad svi znaju tko je najkreativniji ‘starfucker’ u (ljubav je na) selu.
✌
ne govorim ja uzalud da je proljece moje doba.
Pa kaze....
Hedonisti Bikovi, na putu ka osobnom prosvjetljenju, najfinije će si život sladiti – sočnim, toplovlažnim, proljetnim seksanjem! Eto, nek sad svi znaju tko je najkreativniji ‘starfucker’ u (ljubav je na) selu.
✌
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Zove me kolegica na party u trajanju od 3 dana
povodom rockasa, u nekoj iznajmljenoj kuci u samoboru u 4 mjesecu.
Ima da gutam vitamine do tada
Znaci, ne propustam.
Doslo mi ko naruceno nakon ove duge penzije.
Ima da gutam vitamine do tada
Doslo mi ko naruceno nakon ove duge penzije.
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Meni je kosa bas jako, jako, jako narasla
Nisam obracala paznju na nju tjednima i danas kao da je prvi puta vidim. Svida mi se.
Nisam obracala paznju na nju tjednima i danas kao da je prvi puta vidim. Svida mi se.
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Pa da, ne znaš tko stoji iza nicka i nije ni bitno, tbh. Ovo je internet, a imam osjećaj da ti tu braniš neku fikciju, ako kužiš kaj oću reć?adamica je napisao/la: ↑08 ožu 2019 18:27Ja sam isla prva provjeriti korisnika. Isla sam provjerit ne iz puke znatizelje, jer nikad ne pratim tko se rega, uho me boli za takve stvari, nego da bi shvatila na sto se ona osvrce. Nisu to velike, bitne i "opasne" stvari, ali su neprimjerene i nepotrebne jer nikad ne znas tko stoji iza kojeg nicka, te i ako znamo da je statisticki rijetko postoji mogucnost da se normalan muskarac iz xy razloga registrira. Da se razumijemo za mene je svaki normalan, dok se ne dokaze da nije. Koliko me pamcenje sluzi prije manje od godinu dana imali smo jednog, s kojim smo aktivno u temi i pricale, i koji je s nama dijelio svoju situaciju, bio je posve ok. Cemu odmah skakati na svaku registraciju? Ne mozemo znati tko/sto se krije iza. Poanta mojih prvih pitanja, upucenih njoj nije bila diskriminacija i sve sto se kasnije povuklo i otislo do neba, nego predrasude. Manimo se i pravila, i moderatora, i ovoga i onoga. Ajmo samo ne prozivat ono sto nam ne pase. Svi imamo jednaku slobodu prostora za koristenje. Thats the point.
To kako ja Vama djelujem, strogo, pasivno agresivno, sto li sve jos ne, je vas dojam. Prirodno je da ga imate, imam ga i ja. Ali dojam o korisnici nije relevantan niti bitan, kad se osvrcemo na bilo koju forumsku situaciju. Valjda svi znamo razlucit srž i bit rasprave. Evo zivile vi mene do next episode![]()
Nije bitno kakav je, niti ovo vidim kao skakanje na registraciju. Onak, ja jesam za prozivanje jer u suprotnom ćemo imati autistični forum (pardon my french)
Komunicirajmo međusobno, makar i kroz prozivke, kakve god bile. Ak se prekrše pravila i procjenim da je too far, bit će sankcija, a do tad mislim da treba prepustiti ljudima njihovu autonomiju. Nismo od stakla nit od cukra, a ta osoba, tko god da se registrirao, je komotno mogla iskoristiti priliku da počne sudjelovati na forumu, ako ništa ili se registrirati pod drugim nickom ak želi ili doslovno beskonačno drugih stvari. Internet i anonimnost, a sad kako ocjeni ovaj community? Ako ga ocjeni na temelju par postova, ne jebe me dva posto; njihova prizma.
Anyhow.
Da. Naš je dojam, ali nakon nekog vremena, ako se niz dojmova poklapa, welp. Naš dojam ne mora biti tvoja stvarnost, i okej ako je to ono što želiš projicirati na van, ali da djeluješ tako- meni da. Što je okej, you do you.
A mislim da je i dojam bitan. Koja korisnica napiše što je bitno; uzimanje konteksta i prošlosti postanja svake korisnice se mora uvažavati kad se gleda reakcija, šta ne? Mislim, nije da neću šibnut warning bilo kome ak divlja uokolo, ali da bi isti post koji bi napisala bc ili slapa isto gledala? Postoji prelazak thresholda, a postoji i kontekst i motivacija i all that jazz. Nije sve crno bijelo, ni blizu. Inače bi vjerojatno samo neki niz algoritama mogao moderirati? A vjerojatno već može; we in the future now.
I have no money and I have to scream.
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Sve si rekla jednom recenicom. Za dojam me nije briga. Da zelim i da smatram da je potrebno mogla bi biti vrlo dojmljiva po pitanju mnogih pojedinaca ovdje, al smatram da su to bas niske strasti.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Smiješno da forum sa šest aktivnih članica od kojih smo tu realno ti i mojih 5 fejk profila uopće treba moderirati. Ja sam i oba moderatora tako da se samo prepireš sa mnom u pet kreativnih inkarnacija. Sucks, al tako ti je to na internetima.
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
@nuit- fejk profil haj fajv, vidi kakva je ovo umjetnost iluzije, postanje u istoj minuti.
A što imaš nego dojam? Nije baš da ću tražiti search history svake korisnice ni tražiti nekoga da mi napravi puni psihološki profil, a bome neću bit ni robot i reagirati na post bez konteksta. Human touch, ovo ono. Iznimke su situacije koje zahtijevaju takvu reakciju, i tu smo svi isti, ali nijanse su where it's at. Ali sad sam već otišla ful daleko od konkretne situacije.
Ne vidim kak su to niske strasti osim ako je tvoja definicija dojma različita od moje
A da se netko grčevito drži toga, brijem da je to tvoja interpretacija? Grčevito. Koja riječ. Dojam nije u kamenu isklesan, ljudi smo. Ali da postoji, uvijek postoji.
Ne znam, hoćemo se sad malo okušati u sociologiji i psihologiji?
A to želiš li se bondat ili ne je nebitno u ovom razgovoru, ali me i zanima odakle taj poriv da ističeš taj dio. To tak ja usput pitam, jel.
A što imaš nego dojam? Nije baš da ću tražiti search history svake korisnice ni tražiti nekoga da mi napravi puni psihološki profil, a bome neću bit ni robot i reagirati na post bez konteksta. Human touch, ovo ono. Iznimke su situacije koje zahtijevaju takvu reakciju, i tu smo svi isti, ali nijanse su where it's at. Ali sad sam već otišla ful daleko od konkretne situacije.
Ne vidim kak su to niske strasti osim ako je tvoja definicija dojma različita od moje
A da se netko grčevito drži toga, brijem da je to tvoja interpretacija? Grčevito. Koja riječ. Dojam nije u kamenu isklesan, ljudi smo. Ali da postoji, uvijek postoji.
Ne znam, hoćemo se sad malo okušati u sociologiji i psihologiji?
A to želiš li se bondat ili ne je nebitno u ovom razgovoru, ali me i zanima odakle taj poriv da ističeš taj dio. To tak ja usput pitam, jel.
I have no money and I have to scream.
-
adamica
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Regice ne da mi se, mogu ti pozeljet samo krasan dan. Ovak kak je i meni 
