Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 10:08
4 osnovne je počeo sa onim nekim dječjim sportskim.
Cice su mi počele rast sa 9 godina
Posjeduješ luftić za ljetne radosti?
*jesam, 80te bog ih blagoslovio
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 10:10
jok samo kajak
jesi ronila s bocama
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 10:12
Nisam, ne mogu slomiti onaj dio s pritiskom u glavi, hoće mi bubnjići puknuti
Jesi se kad vozila u hidroavionu?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 10:30
nisam
kad si oprala zavjese zadnji put
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 10:43
U prošlom stanu nisam imala zastore, pa u 5 godina - Nikad
Mislim da je u kući mama oprala prije dva tjedna
Kad si zadnje pokrečila stan?
-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 30 lip 2019 10:50
Početkom maja mjeseca.
Kad ti je zadnji put trepavica upala u oko?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 10:54
pred mjesec dana cca
omiljeni dezić ti je?
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 10:56
Bolje pitanje, a kad nije? Imam ih puno i dosta su velike..svakodnevna borba
Kad si zadnji put bila u društvu trudnice? Čini mi se da je neki baby boom trenutno moderan
*nemam omiljeni, svaki mi dosadi nakon jednog pakiranja
trenutno imam dove, rexonu i neki adidas pa miksam
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 10:59
četiri dana u tjednu se nakratko potružim s jednom trenutno trudnom
nosiš li pokrivala za glavu prek ljetnih vrućina, kakava?
-
talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la talented miss cohen » 30 lip 2019 11:00
Jučer, i danas ću biti i sutra... Ajde još ovaj mjesec, i onda baby shouts
Jesi bila na baby shower?
Nosim šešir.
Stars and stars and stars keep it to themselves.
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 11:02
Ne nosim.
Eventualno ako se bajkom vozim po nekom čelopeku, onda šiltericu stavim..
Uvijek tražiš osamljene plažice ili se kupaš na gradskim?
*nisam nikada

-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 11:02
nisam
ed osamljene ak imam izbora
imaš li kakav masažni predmet, ne mislim na seksualne, šta te boli da s njim masiraš i jel pomogne
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 11:04
Nemam, al sam probala od frendice neki za vrat, kupljen u Lidlu i najradije bi umrla jer sam to propustila
Jesi si lijepa na slici za osobnu?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 11:07
na zadnjoj čaaak sam ok
di si zadnje putovala a da ti je trebala putovnica (mislim sim zemalja gdje moš i s osobnom jel)
-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 30 lip 2019 11:12
Amerika, familija mi posvuda.
Da li bi isla na Island?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 11:25
turistički da
kom si zadnje na svadbu išla
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 11:25
To mi je u top 3!
Što je zadnje prouzrokovalo neugodan miris u tvojoj kuhinji?
*ex gf
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 11:29
spalila sam peglom plastični jedan omot
s čim te konstantno majka gnjavi il nešto šta stalno ponavlja
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 11:31
S pitanjem kaj ćeš jest.
Jel znaš prenamijeniti pire krumpir u nešto i šta je to?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 11:37
u kompost ko i sav biootpad, il ga moš zapeć u pećnici s piletinom (il nekim mesom koje si prethodno termički obradila) uz malo mašte i začina
koje uloške furaš
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 11:40
Genitalne ili ortopedske?

Libresse ako pitaš ono kaj mislim..
Kad bi tvoje grudi bile voda, a ruke čaša, koja bi bila varijanta izjave
glass half full?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 11:46
ako uzmemo prosječnu čašu od 180 cl onda full xD, otherways half empty
jel valjaju išta Alpinine cipotrčalice
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 11:53
Ne znam.. a jesu li lijepe?

Na koliko posto ti mora biti baterija da bi stavila mobitel puniti?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 11:55
jesu al su skuplje u odnosu na već provjerni salomon
doma tek kad crkne, na putu na 50%
koje boje su tvoje cipotrčalice
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 30 lip 2019 11:56
Tirkizno plave
Nosiš torbu na jednom ramenu, ili poprijeko preko prsa?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 30 lip 2019 11:58
ovisi is my dress stunning (rame) or am i in plain clothes (prek prsa)
kak je nosila zadnja prezgodna ženska za kojom si se okrenula
-
standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Post
Postao/la standalone » 30 lip 2019 12:20
Pojma nemam, ne primjecujem bas detalje.
Jesi hodala ikad s nekom ne znanicom, jer ti je ponudila da dodjes pod njen kisobran?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
-
Royal
- Postovi: 1870
- Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Post
Postao/la Royal » 30 lip 2019 12:22
Nisam. Većinom imam svoj kišobran
Koji dio povijesti ti je najzanimljiviji?
-
standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Post
Postao/la standalone » 30 lip 2019 12:24
Egiptologija. I... predpotopne civilizacije.
Jesmo li sami u svemiru?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
-
Royal
- Postovi: 1870
- Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Post
Postao/la Royal » 30 lip 2019 12:32
Nein
Vjeruješ li da imamo prošle živote?