Pitaj me 2

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 30 lip 2019 12:37

njet
ko je tvoj jednorog

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 30 lip 2019 12:38

Ni jednu religiju ne odbacujem, jer je temeljena na mitu a ne dokazima, pa tako ni hindu, koji vjeruju u reinkarnaciju. Osobno, pojma nemam.
De ja vue, je samo informacija koja dodje od lijeve strane mozga do desne, sa zakasnjenjem. Ili je stvarno vec prozivljeno?
Ed. Kakav jednorog sad?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
Royal
Postovi: 1870
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Royal » 30 lip 2019 12:40

It's more fun, ako ga definiramo kao nesto vec proživljeno.

S obzirom na tvoj dosadašnji tijek života, što bi rekla tko si bila u prošlom životu?

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 30 lip 2019 12:47

Sigurno neki "baja", pa sad moram sve nedace ispraviti.
Isto pitanje prosljedjujem...
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
jedna.tamo.
Postovi: 702
Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la jedna.tamo. » 30 lip 2019 13:24

Mornar - bestica i ja dosle do tog zakljucka :duckdance:

Znacenje koje rijeci si zadnje naucila ? Koje je znacenje ? Kako si dosla do te rijeci ? :duckdance:

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 30 lip 2019 13:38

S puno rijeci se susrecem, poslovno, jer pricam 8h na engleskom, ali mogu izdvojiti "gap analysis", to sam morala googleat sto je.
Jel ti drago da vise u hrvatskom jeziku nemamo "shport", "zrakomlat", "zrakoplov"....?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
jedna.tamo.
Postovi: 702
Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la jedna.tamo. » 30 lip 2019 13:49

Drago mi je za šport jer mi je lakse reci sport :hideunderrock: a i nekako mi ljepse zvuci

Sto je zamijenilo rijec "zrakoplov" ? Avion nije jer je avion vrsta zrakoplova, kao u eng aircraft i airplane - nije isto :)

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 30 lip 2019 13:54

Avion je sluzbeno (i helikopter), ali je zracna luka i dalje ostala.
Koliko jezika pricas?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
jedna.tamo.
Postovi: 702
Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la jedna.tamo. » 30 lip 2019 14:11

2 - hr i eng, nadam se uskoro i fra

Gledas li cesce vremensku prognozu po ljeti ?

ps...taj tko je "zrakoplov" prebacio u "avion" nije bas upoznat s ICAO definicijama te dvije rijeci...isprike na ovome no struka je jaca od mene da ovo ne objasnim :hideunderrock:

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 30 lip 2019 14:12

3 govorna+2negovorna
ed ne
uz kakvo jelo ćeš popit pivo a uz kakvo vino

Avatar
jedna.tamo.
Postovi: 702
Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la jedna.tamo. » 30 lip 2019 14:20

Pivo poslije kebaba, a vino uz ribu :duckdance:

Volis li torteline ?

Avatar
Royal
Postovi: 1870
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Royal » 30 lip 2019 14:27

Nisu mi nista posebno i rijetko ih jedem.

Što si radila prosle godine u ovo doba?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 30 lip 2019 14:32

isto što i ove
jel ti skuplja krema za noge il pasta za zube

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 30 lip 2019 14:43

Pasta za zube, ono drugo ne kupujem, ne trackam se time, koza mi je lijepa i njezna, sama po sebi... Genetika.
Jel ti pogode godine, nepoznati ljudi?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 30 lip 2019 15:14

ne, većina mi da puno manje, jedino je blenkspejs rekla da izgledam staro
imaš li neko štivo za preporučit, neko malo teže ne ljetnje ljubiće?

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 30 lip 2019 15:40

Malo teže? Hmm... Pa čitaj Michel Foucault evo recimo Povijest seksualnosti. Onda, ako nisi već, a na tu liniju, Fragmenti ljubavnog diskursa - Roland Barthes. Ili Borchesa, recimo uzmi Alef.
Možda te inspiriram u drugom smjeru, ko zna...

Što bi ti meni preporučila da (pro)čitam?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 30 lip 2019 16:05

Na tom tragu: O užitku, Paul R. Abramson, Steven D. Pinkerton
Na momente je previše kao udžbenik, ali vrijedno štivo.

Koja ti je guilty pleasure knjiga?

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 30 lip 2019 16:19

Zlocin i kazna, sa sjekirom bi ja neke..al stvarno..
Jel da nisam agresivna?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la call_me » 30 lip 2019 17:28

Nisi. Stroga si i pravicna.
Kako ispoljavas frustraciju? Prema vanka oli unutra i kak?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 30 lip 2019 17:56

prema sebi i sa sobom, uz arghhh i jedno glasno skvičavo riiiiiliii...ništa pretjerano zanimljivo, kad sam frustrirana zbog drugih odem prošetat da oladin da ne bi izrekla stvari koje će u afektu druge kronično povrijediti

jel već spremaš zimnicu? ja ev od danas počela

adamica

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la adamica » 30 lip 2019 18:08

Trenutno razmišljam kak da jednu žensku skuvam i konzumiram, ovaj mislila sam, konzerviram do zime :lol:
Salim se last, živim u trenutku. Dalje od lubenice ne vidim :D

Kad si na plaži meditiraš li sa zalaskom sunca, izvodis li gimnastiku ili radiš nešto treće da zadivis puk oko sebe?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 30 lip 2019 18:17

kad sam na plaži ne gledam puk oko sebe a kamoli da ikog idem zadivit nego uživam u trenutku i prirodi, većina ih, doduše, zapilji se u 6pack i 8 pack, 6 koji popijem a 8 bude na trbuhu :sinister:

kojim stilom najviše voliš plivat, jesi graciozna il samo štrapaš a malo metri se makneš

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Bash » 30 lip 2019 20:00

Na početku mi se čini da sam kilava, ali uvatim šemu. Najljepše je plutat ko utopljenik i gledat šta ima na dnu. #mojživot

Kad si na moru, kako provodiš većinu vremena?

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la call_me » 30 lip 2019 20:06

Ronim, pomazem materi sa apartmanima i bratu sa birtijom, biciklarim.
Godisnji: odmor na Jadranu ili put u neku dalju destinaciju za koju nemas vremena preko godine?

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 30 lip 2019 20:24

Na drugu destinaciju, jebeni jadran, ko da sam ga željna

Bi li sad radije u Alpe?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 30 lip 2019 20:30

ne bi dosta mi je i brda s kojeg sam sišla
na koju forumašicu,osim naravno blenkspejs, bi se rado popela

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 30 lip 2019 20:36

Ne smijem reći javno, istući će me :D

A gdje nam je spejsi? Zakuhals neki dan i sad je niđe
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 30 lip 2019 20:48

našla si je mečku na roadtripu, osvojila ju bičvama
jel i tebe razveselilo lastino ponovno pokretanje proizvodnje, i jel ti ta sintagma seksi kolko i meni (ponovno pokretanje proizvodnje jel)

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 30 lip 2019 21:25

Naravno da jest :D sva sam se usplahirila sad kad si mi rekla

Šta ti je još sexy?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 30 lip 2019 21:32

orhideja
jel više si tip za bevandu il bambus

Zaključano