Pitaj me 2
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Ni jednu religiju ne odbacujem, jer je temeljena na mitu a ne dokazima, pa tako ni hindu, koji vjeruju u reinkarnaciju. Osobno, pojma nemam.
De ja vue, je samo informacija koja dodje od lijeve strane mozga do desne, sa zakasnjenjem. Ili je stvarno vec prozivljeno?
Ed. Kakav jednorog sad?
De ja vue, je samo informacija koja dodje od lijeve strane mozga do desne, sa zakasnjenjem. Ili je stvarno vec prozivljeno?
Ed. Kakav jednorog sad?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
Re: Pitaj me 2
It's more fun, ako ga definiramo kao nesto vec proživljeno.
S obzirom na tvoj dosadašnji tijek života, što bi rekla tko si bila u prošlom životu?
S obzirom na tvoj dosadašnji tijek života, što bi rekla tko si bila u prošlom životu?
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Sigurno neki "baja", pa sad moram sve nedace ispraviti.
Isto pitanje prosljedjujem...
Isto pitanje prosljedjujem...
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
- jedna.tamo.
- Postovi: 702
- Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Mornar - bestica i ja dosle do tog zakljucka
Znacenje koje rijeci si zadnje naucila ? Koje je znacenje ? Kako si dosla do te rijeci ?
Znacenje koje rijeci si zadnje naucila ? Koje je znacenje ? Kako si dosla do te rijeci ?
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
S puno rijeci se susrecem, poslovno, jer pricam 8h na engleskom, ali mogu izdvojiti "gap analysis", to sam morala googleat sto je.
Jel ti drago da vise u hrvatskom jeziku nemamo "shport", "zrakomlat", "zrakoplov"....?
Jel ti drago da vise u hrvatskom jeziku nemamo "shport", "zrakomlat", "zrakoplov"....?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
- jedna.tamo.
- Postovi: 702
- Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Drago mi je za šport jer mi je lakse reci sport
a i nekako mi ljepse zvuci
Sto je zamijenilo rijec "zrakoplov" ? Avion nije jer je avion vrsta zrakoplova, kao u eng aircraft i airplane - nije isto
Sto je zamijenilo rijec "zrakoplov" ? Avion nije jer je avion vrsta zrakoplova, kao u eng aircraft i airplane - nije isto
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Avion je sluzbeno (i helikopter), ali je zracna luka i dalje ostala.
Koliko jezika pricas?
Koliko jezika pricas?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
- jedna.tamo.
- Postovi: 702
- Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
2 - hr i eng, nadam se uskoro i fra
Gledas li cesce vremensku prognozu po ljeti ?
ps...taj tko je "zrakoplov" prebacio u "avion" nije bas upoznat s ICAO definicijama te dvije rijeci...isprike na ovome no struka je jaca od mene da ovo ne objasnim
Gledas li cesce vremensku prognozu po ljeti ?
ps...taj tko je "zrakoplov" prebacio u "avion" nije bas upoznat s ICAO definicijama te dvije rijeci...isprike na ovome no struka je jaca od mene da ovo ne objasnim
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
3 govorna+2negovorna
ed ne
uz kakvo jelo ćeš popit pivo a uz kakvo vino
ed ne
uz kakvo jelo ćeš popit pivo a uz kakvo vino
- jedna.tamo.
- Postovi: 702
- Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Pivo poslije kebaba, a vino uz ribu
Volis li torteline ?
Volis li torteline ?
Re: Pitaj me 2
Nisu mi nista posebno i rijetko ih jedem.
Što si radila prosle godine u ovo doba?
Što si radila prosle godine u ovo doba?
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Pasta za zube, ono drugo ne kupujem, ne trackam se time, koza mi je lijepa i njezna, sama po sebi... Genetika.
Jel ti pogode godine, nepoznati ljudi?
Jel ti pogode godine, nepoznati ljudi?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
ne, većina mi da puno manje, jedino je blenkspejs rekla da izgledam staro
imaš li neko štivo za preporučit, neko malo teže ne ljetnje ljubiće?
imaš li neko štivo za preporučit, neko malo teže ne ljetnje ljubiće?
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me 2
Malo teže? Hmm... Pa čitaj Michel Foucault evo recimo Povijest seksualnosti. Onda, ako nisi već, a na tu liniju, Fragmenti ljubavnog diskursa - Roland Barthes. Ili Borchesa, recimo uzmi Alef.
Možda te inspiriram u drugom smjeru, ko zna...
Što bi ti meni preporučila da (pro)čitam?
Možda te inspiriram u drugom smjeru, ko zna...
Što bi ti meni preporučila da (pro)čitam?
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: Pitaj me 2
Na tom tragu: O užitku, Paul R. Abramson, Steven D. Pinkerton
Na momente je previše kao udžbenik, ali vrijedno štivo.
Koja ti je guilty pleasure knjiga?
Na momente je previše kao udžbenik, ali vrijedno štivo.
Koja ti je guilty pleasure knjiga?
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Zlocin i kazna, sa sjekirom bi ja neke..al stvarno..
Jel da nisam agresivna?
Jel da nisam agresivna?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
Re: Pitaj me 2
Nisi. Stroga si i pravicna.
Kako ispoljavas frustraciju? Prema vanka oli unutra i kak?
Kako ispoljavas frustraciju? Prema vanka oli unutra i kak?
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
prema sebi i sa sobom, uz arghhh i jedno glasno skvičavo riiiiiliii...ništa pretjerano zanimljivo, kad sam frustrirana zbog drugih odem prošetat da oladin da ne bi izrekla stvari koje će u afektu druge kronično povrijediti
jel već spremaš zimnicu? ja ev od danas počela
jel već spremaš zimnicu? ja ev od danas počela
-
adamica
Re: Pitaj me 2
Trenutno razmišljam kak da jednu žensku skuvam i konzumiram, ovaj mislila sam, konzerviram do zime
Salim se last, živim u trenutku. Dalje od lubenice ne vidim
Kad si na plaži meditiraš li sa zalaskom sunca, izvodis li gimnastiku ili radiš nešto treće da zadivis puk oko sebe?
Salim se last, živim u trenutku. Dalje od lubenice ne vidim
Kad si na plaži meditiraš li sa zalaskom sunca, izvodis li gimnastiku ili radiš nešto treće da zadivis puk oko sebe?
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
kad sam na plaži ne gledam puk oko sebe a kamoli da ikog idem zadivit nego uživam u trenutku i prirodi, većina ih, doduše, zapilji se u 6pack i 8 pack, 6 koji popijem a 8 bude na trbuhu
kojim stilom najviše voliš plivat, jesi graciozna il samo štrapaš a malo metri se makneš
kojim stilom najviše voliš plivat, jesi graciozna il samo štrapaš a malo metri se makneš
Re: Pitaj me 2
Na početku mi se čini da sam kilava, ali uvatim šemu. Najljepše je plutat ko utopljenik i gledat šta ima na dnu. #mojživot
Kad si na moru, kako provodiš većinu vremena?
Kad si na moru, kako provodiš većinu vremena?
Re: Pitaj me 2
Ronim, pomazem materi sa apartmanima i bratu sa birtijom, biciklarim.
Godisnji: odmor na Jadranu ili put u neku dalju destinaciju za koju nemas vremena preko godine?
Godisnji: odmor na Jadranu ili put u neku dalju destinaciju za koju nemas vremena preko godine?
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me 2
Na drugu destinaciju, jebeni jadran, ko da sam ga željna
Bi li sad radije u Alpe?
Bi li sad radije u Alpe?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
ne bi dosta mi je i brda s kojeg sam sišla
na koju forumašicu,osim naravno blenkspejs, bi se rado popela
na koju forumašicu,osim naravno blenkspejs, bi se rado popela
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me 2
Ne smijem reći javno, istući će me
A gdje nam je spejsi? Zakuhals neki dan i sad je niđe
A gdje nam je spejsi? Zakuhals neki dan i sad je niđe
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
našla si je mečku na roadtripu, osvojila ju bičvama
jel i tebe razveselilo lastino ponovno pokretanje proizvodnje, i jel ti ta sintagma seksi kolko i meni (ponovno pokretanje proizvodnje jel)
jel i tebe razveselilo lastino ponovno pokretanje proizvodnje, i jel ti ta sintagma seksi kolko i meni (ponovno pokretanje proizvodnje jel)
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me 2
Naravno da jest
sva sam se usplahirila sad kad si mi rekla
Šta ti je još sexy?
Šta ti je još sexy?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....