Pitaj me 2

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
adamica

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la adamica » 03 srp 2019 20:24

Izuzev onoga što smeta većini ljudi a odnosi se na opću kulturu, opće znanje i pristojan izgled, rekla bih da za većinu ljudi ne volim da su mi suviše blizu. I to mi onda smeta u startu, nametljivo ponašanje, ne uvažavanje suptilnih i manje suptilnih znakova, zadiranje u osobni prostor, forsiranje kao odnosa nekoga. Jako teško puštam ljude blizu i ne volim kad to na bilo koji način žele pod silu. Od uvijek sam takva, od malena.

Koju svoju naviku, slabost, manu, si zadnju pobijedila?

backspace

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la backspace » 03 srp 2019 20:53

Saberi se

Gledas tekmu nizozemska - svedska? Koja ti je najprivlacnija ovak na pogled? Jesu ti hot opcenito te nogometasice?

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 03 srp 2019 20:56

Ne gledam, ali ako uzmeš u obzir da sam luda za largethom onda biram šveđanke

Koliko sna ti je dovoljno?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 03 srp 2019 20:58

9-10h, nekad vise. Nekad manje. Ovisi o puno toga.

Jesi trenirala nesto?

backspace

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la backspace » 03 srp 2019 21:01

Svasta, bila sam ti apsolutni sportivo kid.

Kad i gdje planiras na go?

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 03 srp 2019 21:02

Da rukomet nekad davno :D

Edita, kako mijenjam posal, nisam sigurna koliko i kad ću uopće moći

U kojem bi sportu bila uspješna? Šta misliš?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

backspace

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la backspace » 03 srp 2019 21:06

U nogometu

Jesi skuhala kad za neki od prvih dejtova veceru djevojci? Sto si kuhala, jel valjalo?

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 03 srp 2019 21:07

Nisam kuhala, odvedem je na jelo
Trebalo je snagu čuvati za sex :lol: a vrijeme na uređivanje :D

Jesi nervozna na prvom dejtu?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 03 srp 2019 21:09

Jesam, gotovo uvijek, volim to. A kuhala sam rižota, tjestenine, juhe, životinje svakakve, morske plodove etc.

U cemu nisi dobra?

edit_budem.

backspace

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la backspace » 03 srp 2019 21:12

Oklem da pocnem 🙈 evo za ovu priliku, obzirom da smo na lez forumu, mogu reci da mi ne idu ljubavni odnosi iz nekog razloga 💩

Mislis li da se sve stvari mogu objasniti logicki? Sto radis s onima koje ne mozes

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 03 srp 2019 21:15

Pa i mogu i ne mogu. S onima koje ne mogu - prihvatim. Mislim, bolno je, ali oslobađajuće at the same time.
Kao heartbreak.

Pomažeš ljudima kad ih pukne trema?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

backspace

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la backspace » 03 srp 2019 21:25

Pa ne znam dal pomognem, al ako skuzim idem na nacin da ih neprimjetno opustim/koncentriram

Kak stojis s javnim nastupima, imas tremu, nemas i uzivas, blokiras totalno?

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 03 srp 2019 21:34

To sam mislila.

Negdje između imam i nemam i uživam. Treba mi malo dok prilagodim glas - kad si čujem glas u tišini prostorije bude mi čudno. Par minuta kasnije sve bude ok. Mislim da me nikad nije pukla blokada, nisam otišla u taj ekstrem.

Kako stojiš s privatnim nastupima? Jesi opuštenija 1 na 1 ili kad je još netko tu?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 03 srp 2019 21:35

Imala sam nekad, ali struka mi ne dozvoljava to, jer mi je jezik glavno oruđe, mislim u teoriji mi je da udara jezikom što je više moguće pred raznim ljudima, i skupinama :lol:

1 na 1 sam vrhunska :D

Jesi dobar retoričar?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 03 srp 2019 21:46

n (kao što smo imali prilike i vidjeti nekad na ovom forumu, jel :'D)

Što je najskuplja stvar koju si kupila (U ČITAVOM SVOM ŽIVOTU), a da je zanimljiva?
Ono, ak je ormar--- Mislim, ormar bi bio smiješan odgovor, ali kuiš, namještaj. Namještaj je dosadan odgovor.
But you do you; sve je u perspektivi, bb.
I have no money and I have to scream.

backspace

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la backspace » 03 srp 2019 21:51

Stan je dosta zanimljiv. Auto isto. I klaićev rijecnik.

Kako je izgledalo tvoje slobodno vrijeme zadnja 3 dana, kaj si radila

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 03 srp 2019 21:53

Družila sam se dosta sa raznim ljudima i preseljavala isto

Koje auto imaš?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 03 srp 2019 21:54

Nemam auto, bruv!

U kojem trenutku druženja s novom osobom imaš osjećaj da ju poznaješ? Postoji li neki prepoznatljivi threshold?
I have no money and I have to scream.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 03 srp 2019 21:59

Kad kaže nešto što sam ja mislila a nisam rekla
To je uvijek the moment
To su uglavnom neke metafizičke teme

Kad si zadnji put osjetila the moment?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 03 srp 2019 22:19

Kad sam osjetila da poznam nekog? Prije skoro 4 mjeseca and it still feels weird

Šta je najbolje uzet protiv grlobolje a da nije na recept?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 03 srp 2019 22:20

Po tvojoj definiciji događa mi se nerijetko. To je samo sinhro.

Nego reci ti meni kada si (zadnji put) osjetila vječnost?


Aри: med?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 03 srp 2019 22:52

Kad sam trebala pisat seminar koji mi se nije dalo pisat *ba-dum tsss*

Znam da to nije pitanje al truth is da se ne mogu sjetit

Koliko voliš spavat, na skali od 1 do 10?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 04 srp 2019 03:45

5, fuck it. Ovisi o situaciji, životnom periodu, partnerima ovo ono. Dok spavam je vjv odgovor 10.





Okej. Last je već dva puta napisala da više ne pišem duga pitanja u Pitaj me topic. Iskreno, mislim da je u krivu- nikad nisam pisala duga pitanja, samo je predigra za pitanje bila duga. Pa evo sad. Predigra.
+
Nešto na što možeš odgovoriti ful kratko tako da samo pročitaš zadnju rečenicu, np. Beskrajno izdrkavanje kreće, pa dok se ne umorim.
'ere we go.
Nešto se događa. Neki kurac se jebemu sigurno događa, sigurna si, uvjerena si, ali ne vidiš što je i stresira te i dekoncentrira te i teško ti je funkcionirati iz dana u dan jer to ne znanje te ubija polako i sigurno. Kako uopće misliti o plaćanju računa ili o poslu ili o ručku ako se događa i nezaustavljivo je, a ne možeš ništa jer ne znaš ništa?
Nisi ni primjetila na početku. Primjetila si nakon treće ranice na tijelu, jer--- jer jedna, slučajna, za koju ne znaš uzrok, jebiga, možda je papercut, možda si se porezala dok si rezala kapulu za ručak, you know. Nije da ti smeta. Mala je, ne osjećaš ju. A onda druga, već sljedeći dan. Smotana si, nije te briga, brzo će nestati. Treći dan- treća. Počela si obraćati pozornost. Jebeš tu smotanost, ako nastavim ovako ću si odrezati grkljan, jebeš sve, od sad ću gledati šta radim. I gledala si. I pazila si, koliko si mogla, koliko se dalo. Spremaš ručak- fokus je na nožu. Slažeš papire, paziš da ne diraš rub. Jedan dan se možeš fokusirati samo na to, i preživila si to.
Sljedeći dan- četvrta. Odakle? Dok spavaš. Da. Pregledala si prostor oko kreveta, na krevetu, odjeću, nokte, sve sve sve. Promijenila plahte. Fuck it.
Peti dan- peti ožiljak. A prvi se još zatvara. Fuck.
Sigurno hodaš u snu. Ok, tablete za spavanje, nokautiraj se. Let's try this. Guglaš, ne nalaziš ništa. Kako guglati ovakva sranja? Pišeš o svom iskustvu na redditu i samo dobivaš retardirane poruke. Nisi toliko očajna, jebeš to.
Šesti dan- šesti ožiljak. Postaje jebeno iritantno. Kaj? Odjebi. Doktor.
I sad imaš još tableta za spavanje. I termin za psihijatra. Ali hej, ako ne umreš još par mjeseci dok dođeš na red, možda on bude imao odgovor. Ok.

Fuck.

Sedmi dan, sedmi ožiljak. Mora biti dok spavaš. Kad bi inače bilo? Ok. Fokus. Ostati ćeš budna cijelu noć, nije bitno. Ako budeš imala ožiljak ujutro---? Kaj onda? Fakat, kaj onda? Razmišljati ćeš o tome kad dođe vrijeme. Jedno po jedno. Don't lose focus.
Cijeli dan paziš da ne trošiš previše energije. Ne želiš se nokautirati. I dolazi noć i piješ kavu kao da nema sutra. Serije? Može za početak. Alarm da ustaneš i malo se razgibaš svakih pola sata. Može. I jedva. Jedva izdržiš tu noć. Odlaziš na posao strgana ko medvjed, i jedva držiš oči otvorene, ali vrijedilo je jer ga nema, jebemumater, nema ožiljka. Noć, dakle. Fuck. Creepy shit. Ok. Ali ne možeš biti budna svaku noć. Jedva ćeš preživjeti danas. Fuckfuckfuck. Plan? Plan. Dolaziš doma nakon posla i samo padaš u krevet.
Osmi dan, osmi ožiljak. Stopalo. Da te lijepo podsjeća cijeli dan. KurackurackurackurackuracKURAC. Fine.
San, deveti ožiljak. Hitna. Sistematski. Ne želiš se dati odmah hospitalizirati, nismo još tu, ali hej, ovo je početak jebene noćne more. Vađenje krvi, gledaju ti zjenice. Čista slika. Motorika? Prolaz. Jedeš normalno, spavaš normalno. Sve je jebeno okej. Jebeno okej, sjajno, super, najbolje. Trošiš im vrijeme. Hipohondar. Najsić.

Deseti dan, deseti ožiljak. Ponestaje ti ideja. Kamera. Toliko si sad oprezna i fokusirana i odakle faking ožiljak na stopalu ako si cijeli dan--- ma znaš kaj, jebeš ovo, kamera. Kamera. Odeš u Elipso - centar pozitivne energije u ulici Rudolfa Kolaka 14 nakon radnog vremena. Pogledaš kaj drže, pitaš prodavača za preporuku. Izašla si sa LOGITECH C920 kamerom. 2 godine jamstva, usb priključak, video: do 1080p, ugrađeni mikrofon. 799kn, ali si uzela na 12 rata bez kamata, što ispadne 66,58kn na mjesec, pa kao ajde. Jesi spičkala pare, ali trenutno bi ušla i u kredit samo da ovo prestane jer ne možeš. Sigurna si da si mogla bolje proći da si malo ispitala situaciju, pogledala kaj se nudi na internetu, ali realno- nemaš vremena za trošenje. Postavljaš kameru na zid, pogled na krevet, taman malo skriveno ormarom. Ok. Osjećaš jebeni strah jer si provela srednju školu čitajući creepypastu i znaš kaj, nije svejedno. Sve je namješteno, sve je super, i ideš spavati s najgorom nervozom u želucu. Jebeno. E, inače. Meni je ovo beskrajno dosadno do te mjere da ne bih pročitala ovaj tekst opet da me ubiješ. Kak ti se da? Osim ako si samo ulovila ovo dok si skrolala kroz tekst. Nice catch. E, pazi sad, očekivani breaking the forth wall moment- fakat je naporni blokić teksta, ali vrijedi zbog fore, right? Treba pohvaliti posvećenost, brijem. Onak, užasno je smiješno, samo napisati nešto i biti- e, netko će ovo vidjeti i biti- kako ti se jebeno da, isusekriste i ti ćeš biti- fucking worth it. Fors, to je to. Bilo bi još zabavnije da nemam nikakve brejkove u tekstu, ali kaj sad. Drugi put. Usput, frend mi je spomenuo žanr za koji nisam do sada čula, a zove se the new weird, i brijem da ovo spada u tu kategoriju. The more you know, jel. Nego, ajmo mi dalje s ovim bullshitom. Nakon tri sata meškoljenja se nokautiraš s tabletom. You don't need this shit.

A onda opet. Tu je. Diraš ga i gledaš ga. Deseti. Javljaš na posao da si bolesna, fejk kašlješ i boli te kurac što će ti kolege znati da lažeš. Prioriteti. Pališ snimku i gledaš. Prvo preletiš sve jer ne možeš, što ako ti netko ulazi svaki jebeni dan u sobu, jasno da ćeš to odmah vidjeti, moraš znati moraš moraš moraš moraš. Ali ne. Sve izgleda tako... spokojno. Samo spavaš. Fuck. Koji kurac? A onda ideš s ubrzanom snimkom. E, znaš kaj? Ajmo malo presječ s nečim zabavnim i random, ovo nema veze s pričom. Prolaziš joj po donjem dijelu leđa s jagodicama lijeve ruke. Desna joj lagano dira vrat i osjećaš kako zadržava dah dok se ljubite. Tako je mekana, mogla bi se utopiti u njoj. Istovremeno želiš biti u ovom trenutku i posve ju strgati; mekano ju dirati i teasati dok ne počne moliti za brzinom, i iskoristiti ju na sve moguće načine odmah. Želiš sve. 'tako si prekrasna' šapne ti dok joj grickaš rub uha i osjećaš trnce po tijelu. Već si njena, raspadaš se samo na zvuk njenog glasa. Njene ruke su pod tvojom majicom i samo uzimaš jednu i spuštaš ju u svoje gaćice. 'Ovo je zbog tebe' govoriš joj dok ju gledaš u oči. Vidiš da ćeš jedva preživjeti ovu noć, toliko ju želiš da više nisi u trenutku, mozak ti pluta na rubu svijesti i preuzima te životinjski dio. Stišće te uz zid dok te uzima, cijelo vrijeme te gledajući u oči. Pokušavaš je poljubiti, ali te drži toliko jako da se ne možeš ni pomaknuti. I tak. Ne znam. Idemo dalje. Spavaš ko krepana i ništa se ne događa i samo vidiš kako se svjetlo u sobi mijenja kako izlazi sunce. Okej. Nema druge. Sekunda po faking sekunda. Budeš i usporenu gledala ako treba. Jebeno sve. Staviti ćeš deset kamera u sobu ako treba, pokriti ćeš cijele zidove, podove, strop, krevet. Spavati ćeš na kamerama, boli te kurac. I prolaze sekunde i gubiš koncentraciju i vraćaš se jer svaka sekunda je bitna. Svaka. Sekunda. I ništa.
A osjećaš svaki ožiljak. Svih deset, podsjećaju te konstantno. I čim zaboraviš na njih, slučajno ih nečim dotakneš i opet su tu. E, inače, mislim da bi bilo ful smiješno da na kraju pitanje bude neš tipa- o čemu se radi u tekstu ili tako neš. Onak, ajmo slomit temu il nešto. Al brijem da bi bilo dovoljno pročitati par rečenica i složit nešto ili samo odgovoriti da te boli kurac, pa se neć tak forsat. Nego, nastavak. Opet su u fokusu. I dok razmišljaš o tome što dalje, gledaš ih, diraš ih. I, čekaj. Jel--? Jel stres? Jer, kao da su ti se dlake na rukama prorijedile. Huh. You lost it, girl. Ne možeš. Admit defeat. Hospitalizacija. Trebalo ti je deset dana, hej. I to je nešto. Nećeš ni zvati hitnu. Javljaš da uzimaš bolovanje, zoveš doktora i lagano, s tramvajem, ideš do prve bolnice. Polako.
Završiš na Jankomiru, primili su te sam tak. Easy as a motherfucker. Cimerice djeluju okej. Tu večer zaspeš puno mirnije, na sigurnom si. Što god da je, ništa loše se neće dogoditi s toliko ljudi oko tebe.

Jedanaesti.
Well, fuck.
A već imaš tisuću teorija u glavi. I niti jedna nije racionalna više. A iskreno, malo si i pregorila. Toliko si sama sebi u glavi da ne možeš. Moraš naći distrakciju, nešto, bilo što, samo da se makneš. A sad si još više sebi u glavi jer si se zatvorila u jebenu bolnicu i šta sad? Ne možeš pobijeći. Ne možeš ignorirati. Pričaš s cimericama, upoznaješ ljude. Kad te pitaju zašto si tu, malo se lecneš. To je onaj trenutak kad primjetiš da ne pripadaš. Ne misliš da će razumjeti taj dio. Ni ti ne razumiješ. Izludilo te. Ne prepoznaješ se. Tako lako si izgubila tlo pod nogama. Lako? Ne znam. Možda. Sve je relativno. Imaš noćne more već danima. Otkad si primjetila ožiljke. I ne sjećaš se snova, samo te prati taj osjećaj strave svaki put kad se naprasno probudiš. Strava koja je jača od bilo koje kave. Ne znaš kad će te pustiti. Ne znaš što dalje. I onda kreće autodestruktivnost. Znaš da si malo izgubila kontrolu, ali znaš kaj, jebeš sve. Ako će me ovo pratiti, nemam što izgubiti, pomisliš. I proklinješ me što ti stavljam misli u glavu. Tko sam ja da ti kažem što misliš i što radiš, realno?
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 04 srp 2019 07:48

Well this was a rollercoaster. Not fair šta si stavila i onaj horny dio, I'm trying to live :lol: Al brate ne znam kak da odgovorim na pitanje :D Zašto ne skupiš ove stvari il napišeš neš u malo dužoj formi pa pošalješ Sferakonu za onu zbirku or sth, those nerds should love it

Šta misliš o ovim live action rimejkovima Disneyjevih crtića? Yay or nay?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Nobody
Postovi: 267
Pridružen/a: 02 srp 2019 14:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Nobody » 04 srp 2019 07:53

Prvo hocu medalju jer sam procitala sve :lol:
Drugo hocu odgovore! Kakav je to kraj! :lol:

Kad si zadnji put bila toliko predana necemu ko ja ovoj prici? :wacko:


*Neka ih je, mozda bude i neceg dobrog iz toga.
:read:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 04 srp 2019 12:07

Jedino što ti ja mogu dat je warning :'(((((((
+
It's a good ending, Brent. Zauvijek neodgovoren.
Ali gg za čitanje! Ty.

Nego, ot. Nezz. Danas, work. Work work :grunt:

Kako glasi zadnji sms koji si dobila od osobe (da nije automatska poruka, jel)?
I have no money and I have to scream.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 04 srp 2019 12:46

Ti kupiv COLGATE so aktiven jaglen, ke bideš zadovolna od efektot.
- mama.

Kako glasi zadnji sms koji si poslala (osobi također)?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 04 srp 2019 13:09

Jesam, javim se navečer
Kad misliš da će crol umrijeti? I od čega?
I have no money and I have to scream.

Nobody
Postovi: 267
Pridružen/a: 02 srp 2019 14:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Nobody » 04 srp 2019 13:30

Ma nece. Prognoziram da ce sve ostalo crknut, pa ce svi tu doci. :D

Koju si zadnju nocnu moru imala?
:read:

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la fuji ix » 04 srp 2019 13:57

Stvarno se ne sjećam.
U kakvoj hladnoći vi to uživate? Ako nije klima u pitanju.

Zaključano