timo maas

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

timo maas

Post Postao/la superstar » 21 ožu 2007 22:44

nekaj sam načula da timo maas svira u bestu sljedeći vikend...ima li itko imalo pojma o tome... :o
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 21 ožu 2007 23:27

ima ima....i baš sam htjela otvorit topic.......znači Timo Maas slijedeći PETAK,30.3. u Bestu,cijena ulaznice u pretprodaji 75kn..........znam da se ide kolektivno hihihihi......c yaaaaaa theeereee.........
......ako netko hoće s nama nek se javi na pp...

Odma i par najavica-David Morales,7.4.,subota-120kn
Dj Rush-14.4.,subota-50kn
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 22 ožu 2007 02:51

cek di je morales??? :o u bestu??? DAAAAAAAAAAMN!!!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 22 ožu 2007 08:14

oprostite na off. ali moram pitati.superstar iz kojeg filma ti je ova slika s avatara- vec par dana s tim razBijam glavu?
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 22 ožu 2007 12:16

jabooka31 je napisao/la:oprostite na off. ali moram pitati.superstar iz kojeg filma ti je ova slika s avatara- vec par dana s tim razBijam glavu?
iz filma "Superstar"...meni prejebeno smiješan, obožavam tu ženu (Molly Shannon)

OT: e ide mali miljon ljudi na timo maasa!!! jedva čekam! huraaaaaaa!!!! :kolo:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 22 ožu 2007 22:47

da Morales je u Bestu i da napravim još jednu najavu
21.4.ASTRALIS...cijena još upitna,ali kao i svaki Astralis do sad bit će između 50 i 70kn
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 23 ožu 2007 10:00

morales sucks... :D

u st je ovu subotu, 24.3.u mastersa SWAYZAK.................
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE................. :)
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

Avatar
bambola
Postovi: 882
Pridružen/a: 10 stu 2005 15:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: na turbo maximusu:)

Post Postao/la bambola » 23 ožu 2007 17:56

dj rush...recimo na njega bi volila otici..a ja stavrno ne znam di izvlače ove divne nadobudne dj-eve koji puštaju u zd :?
..oooooooooplaa!!!

Odgovorite