27-03-07 Light In @ Fanatic ELECTROCLASH edition

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

27-03-07 Light In @ Fanatic ELECTROCLASH edition

Post Postao/la marmat » 23 ožu 2007 15:22

Eh eh.. utorak 27.03

he he.. Light In Fanatic
s:

Marmat(RRKollektiv)
Tijuana (Frauelectronics - Mama Djz)
Oleg (LightIn)

od 22.00h-03.00h

evo i druge zene za deckovima na nasem tulumu...

nadajmo se ne i posljednje :)

njen set ce biti zacinjen electro/clash zvukovima koliko sam ja upoznat sa stanjem a ostatak veceri disco-punk, deep house i slicnim ritmovima....

vidimo se :)

gay friendly je place of course i nije ni prvi ni zadnji put da cure gay orijentacije plesu s nama utorkom :)
Zadnja izmjena: marmat, dana/u 26 ožu 2007 10:36, ukupno mijenjano 1 put.
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 23 ožu 2007 15:25

jupiiii, to prije gjure, onda..u gjuru pod shank i čak ne moramo autom koliko si je sve blizu.
*volimarmata*
:)
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 ožu 2007 15:28

di siiiiiiiii marmaaaaaat!!!!!! :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 23 ožu 2007 15:30

bea.zarre je napisao/la:di siiiiiiiii marmaaaaaat!!!!!! :D
evo me pomalo :=)

a tkos ti?
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 ožu 2007 15:33

marmat je napisao/la: a tkos ti?
tvoia buduća šefica ;)
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 ožu 2007 15:33

e i ful mi slatko ovo "marmat je napisala" :inlove:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 23 ožu 2007 15:35

hahaha hahah :D marmat složi neki muževni avatar da te ne zejebavaju žene. :)
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 23 ožu 2007 15:44

bea.zarre je napisao/la:
marmat je napisao/la: a tkos ti?
tvoia buduća šefica ;)
daj mi pit? :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 23 ožu 2007 15:45

weirdo je napisao/la:hahaha hahah :D marmat složi neki muževni avatar da te ne zejebavaju žene. :)
ma ja sam na ti s zenama ;)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 ožu 2007 15:49

marmat je napisao/la: daj mi pit? :)
negoc! alo mali... ;)
a vidim ja da ćeš ti nas lezboide sve potrpati u fanatic :D
a jel se smijemo tamo ljubiti? da nas ne izbace ko iz drugih buffeta! :roftl:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 23 ožu 2007 16:03

bea.zarre je napisao/la:
marmat je napisao/la: daj mi pit? :)
negoc! alo mali... ;)
a vidim ja da ćeš ti nas lezboide sve potrpati u fanatic :D
a jel se smijemo tamo ljubiti? da nas ne izbace ko iz drugih buffeta! :roftl:
pa kud drugdje nego u fanatic :)

da ljubiti...a ne... ti si... mozhe se :)

i ak dodjes u ut dofuraj mi radove i glazbu :)

pusa
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 ožu 2007 16:15

marmat je napisao/la: i ak dodjes u ut dofuraj mi radove i glazbu :)
pusa
za ut nisam ziher al za čet jesam...a uostalom, kao da te se može vidjeti samo po klubovima, jel? ccc
local celebrity. pih! :!:
aj čujemo se i želin dobar parti! :kiss:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 23 ožu 2007 18:52

Uuuuuu marmat stavlja napokon najavu za Fanatic :inlove: I like it! :)
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 24 ožu 2007 16:35

STARKA je napisao/la:Uuuuuu marmat stavlja napokon najavu za Fanatic :inlove: I like it! :)

pa vrijeme je bilo da otkrijemo jos poneko zanimljivo i kvalitetno glazbeno zbivanje a da nije samo vikend u igri ne? :)

daklem svi ste pozvani na ples u ugodnom fanaticu :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 28 ožu 2007 13:14

i? jel bilo strastvenih lezbejki na igranci? :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 28 ožu 2007 20:36

bea.zarre je napisao/la:i? jel bilo strastvenih lezbejki na igranci? :D
pa zapravo i ne :P

bilo je lezbijki true al ne strastvenih :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 28 ožu 2007 21:31

marmat je napisao/la:al ne strastvenih :)
:confused: A kaj sam ja??? I moja žena? I naša jasamočitam? :o
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 29 ožu 2007 12:37

STARKA je napisao/la:
marmat je napisao/la:al ne strastvenih :)
:confused: A kaj sam ja??? I moja žena? I naša jasamočitam? :o
pa strastvene jeste al ne in public :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Odgovorite