"znate kako je to kod nas"

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

"znate kako je to kod nas"

Post Postao/la lola » 25 tra 2007 20:12

..
U noći s utorka na srijedu nedaleko zagrebačkog kluba Gjuro II dogodio
se homofobni napad na austrijskog umjetnika Angela Anala, na dvije
pripadnice bečke grupe Menstruation Monsters te na organizatoricu
ciklusa urbanih klupskih večeri u Gjuri pod nazivom Blitz Kidz,
zagrebačku pjevačicu i televizijsku voditeljicu Idu Prester..
..
dok im nisu prišla dvojica mladića
..
Nakon toga počeli su ih vrijeđati, njega su nazvali "pederčinom" i udarili
ga više puta bocom po glavi. Angel je zadobio posjekotine iznad obrve
koje su kasnije zašili na hitnoj, a policija je ozlijede opisala kaO lakše.
..
http://www.net.hr/crnakronika/page/2007 ... 48006.html

strašno, baš počnem mislit, kako kod nas i nije tako loše po tom pitanju i
onda ovo, ma strašno, nemam riječi.

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 25 tra 2007 20:29

+ a komentari, isuse..

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 25 tra 2007 20:55

:o
ne mozes vjerovat!!!

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 25 tra 2007 21:12

vise stvarno nemam rijeci za ovakve stvari. :roll:
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 25 tra 2007 21:16

a u picku materinu! :x i nemam kaj drugo reci! to se zove zlocin iz mrznje i jedna je od natezih kategorija u normalnom europskom pravu. a kod nas je "laksa ozljeda".

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 25 tra 2007 21:57

O da. Komentari su mi uvijek najžešći kod takvih članaka.
Tek kad i to pročitam, shvatim kak su ljudi u dreku sa svojim mozgovima.
No, fact is that...to se događa.
I uvijek je tip s bocom u pravu. A onaj s razbijenom glavom je to sam tražio.

Da, i onda se traži od kojekakvih državnih institucija da učine sve da se ovako nešto ne ponovi. Ma drek će oni napravit.
Jedino gdje takvi događaji dobiju nekakvu pozornost je kod homofobičnih bisera koji onda plješću ručicama i bodre "svoje".
Ne bu to dalje od novina otišlo.

Ma fuck that. Niš novoga.
Epizodna uloga.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 25 tra 2007 22:01

zlocin iz mrznje. sve manje od toga nije normalna drzava.
zvir i bestimja.

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 26 tra 2007 12:22

Nikad se nista nece promijeniti dok god nekoga ne cope, sbuksaju u zatvor na koju godinu, i jebeno ne opale po novcaniku!!! jebeeeeenu odstetu nek plati smece!!!
nikad nista do tada....
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 26 tra 2007 13:18

qrac, nece ih nikad ufatit kad ih nisu uspeli ni videt kak se spada i nemreju ih nikak identificirat :x

geni kameni :x
my only fear of death is coming back reincarnated...

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 26 tra 2007 14:56

Bila tamo i da...užas..istukli nam Idicu i ovo troje jadnih ni krivih ni dužnih..ugl kao ta dvojica su pitala kolko je sati i jedan od ovih koji je transexualan,tj.ona je odgovorila kolko je,i kad su skužili da je zapravo muško,počeo je incident........dizaster jbn mentalitet!
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 26 tra 2007 15:03

ma jebe se meni za te price o mentalitetu i one "kad smo mi takvi"! mentalitet se vrlo ucinkovito mijenja represalijama. ko sto je nika rekla, kad neko zavrsi u bajboku ili plati odurnu kaznu, onda ce se malo drukcije ponasat. pa kad se isto to ponovi 10x, e onda ce se jako drukcije ponasat.

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 26 tra 2007 15:11

ma znam,ne pušim ni ja te spike o mentalitetu..al hon takvo ponašanje i stav prema ''nama'' ide od doma,odgoja,mentalitet-odgoj-stav.....i uvijek će biti takvih manijaka bez obzira kolko puta da netko završi u booksi.....evo baš sam neki dan bila na jednoj predstavi i na pozornicu je izašao moj frend koji je gay,e da si vidjela kako su ga neki balavci izviždali i nazivali kakvim imenima............to mi je već zločin sam po sebi i maltretiranje,a nitko neće maloljetnog idijota opomenut radi takvog nečeg......a taj idijot samo će više i više rast s takvim stavom i di smo........nigdje.....
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 26 tra 2007 16:40

ja sam to čula na kavi jučer oko 9 sati slučajno i totalno sam se šokirala. Majko isusova........ Fakat sam bila ljuta.....

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 26 tra 2007 19:31

lana je napisao/la:ma jebe se meni za te price o mentalitetu i one "kad smo mi takvi"! mentalitet se vrlo ucinkovito mijenja represalijama. ko sto je nika rekla, kad neko zavrsi u bajboku ili plati odurnu kaznu, onda ce se malo drukcije ponasat. pa kad se isto to ponovi 10x, e onda ce se jako drukcije ponasat.
e !!!
dec it!!
mos mislit kaj su jajoglavci u engleskoj npr odusevljeni s pederima.. mos mislit.....al se zna kak se ponasa!!
I nema tu cekanja da nestanu vicevi o pederima...10 000 eura odstete i 2 godine zatvora na primjer, pa nek si misle budu li ili ne budu...
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 26 tra 2007 19:35

to, to. nema tolerantnih mentaliteta. ima samo drustava koju su dobro trenirala strogocu. naravno da se takva sranja svugdje desavaju, ali se i sankcioniraju.

Avatar
nephthis_st
Postovi: 98
Pridružen/a: 29 ožu 2007 19:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: st

Post Postao/la nephthis_st » 26 tra 2007 19:57

a šta da ti kažen ono je jebena tragedija
ja bi pive

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 26 tra 2007 20:34

Treba osnovat gay gerilu, kak se zovu oni... pink pantere, tak nekaj :violent:.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 26 tra 2007 20:36

žalosno je što ovo uopće ne čudi.

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 26 tra 2007 20:37

ma je..po danasnjim mjerilima to je dovoljno da izvrse holokaust nad nama...i to bi bilo jako opravdano i nikom se ne bi sudilo, naravno.
back to where i never was

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 26 tra 2007 22:55

tamara3 je napisao/la:Treba osnovat gay gerilu, kak se zovu oni... pink pantere, tak nekaj :violent:.
je..pa da damo besposlenim celavim idiotima smisao za zivot! da nas lovataju po gradu i briju da je to "njihova borba"!!
zajebi ti to...suzavac u dzep i drzat fige da je nekog konacno ulovi!
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Odgovorite