Ladies Night @ KSET 5.5.2007. od 22h

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
h5n1
Postovi: 57
Pridružen/a: 20 svi 2006 18:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Ladies Night @ KSET 5.5.2007. od 22h

Post Postao/la h5n1 » 02 svi 2007 19:52

Nakon poduze stanke eto nas opet..prigodno, prije Cro L-ovog partya :D

Kao i svaki put do sada Ladies night ce donjeti pregrst zabave za sve prisutne. Ova r'n'b/disco/funky/house ekstravaganza ce i ovaj put biti posvecena pripadnicama ljepšeg spola, koje ce do ponoci imati besplatan ulaz. Zato pripremite minice i visoke pete, razgibajte zglobove, ugrijte misice i dođite na Ladies night!!!

Nadam se da cete se i ovog puta dobro zabaviti ;)

Od 22h do 03h
Upad FREE za cure do ponoci, inace 5kn sa x-icom/10kn bez

Za Vas sviraju
Dj Fifi
Dj Ryu aka Dj Marina *FEVER FM* (uto i cet 14-15h @ radio Student 100,5 Mhz)
+ gosti
R*Y*U

Avatar
kira
Postovi: 384
Pridružen/a: 23 ožu 2007 14:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu negdje na biciklu

Post Postao/la kira » 02 svi 2007 19:56

:ura: :ura: :ura: :kolo:
:D

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 02 svi 2007 20:38

e ovo mi zvuči idealno- subota, moj omiljeni klub i još k tome-ladies night! tamo sam!!! :ura:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
kira
Postovi: 384
Pridružen/a: 23 ožu 2007 14:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu negdje na biciklu

Post Postao/la kira » 03 svi 2007 07:13

bea.zarre je napisao/la:e ovo mi zvuči idealno- subota, moj omiljeni klub i još k tome-ladies night! tamo sam!!! :ura:
uf, još netko ko voli tam ić :) me likes xet :inlove:

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 03 svi 2007 07:37

super!!! Baš se veselimmmmmmmmmmm.To je sada u subotu? Dolazimmmmmmmmmmm

Avatar
h5n1
Postovi: 57
Pridružen/a: 20 svi 2006 18:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la h5n1 » 03 svi 2007 11:14

je, ova subota :)
R*Y*U

zlo
Postovi: 192
Pridružen/a: 03 srp 2006 21:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: iza ugla kraj hajduka i maksimira cilog zagreba mi milog

Post Postao/la zlo » 03 svi 2007 19:09

yay yay yay

još jedan dobar provod !!

see ya there

:cool:

Avatar
nigel
Postovi: 58
Pridružen/a: 09 sij 2006 19:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la nigel » 03 svi 2007 19:49

ja ti dodjem :inlove:

Avatar
kira
Postovi: 384
Pridružen/a: 23 ožu 2007 14:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu negdje na biciklu

Post Postao/la kira » 03 svi 2007 20:09

:ura: :ura: :ura: grls najt aut a nije u globalu :D
xet :inlove:

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 03 svi 2007 21:09

kira buš došla?Ajde da i tebe crol vidi.

Avatar
kira
Postovi: 384
Pridružen/a: 23 ožu 2007 14:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu negdje na biciklu

Post Postao/la kira » 03 svi 2007 21:16

molim lijepo....mene se i inače može vidit u xetu :D da si metnem neki natpis - još neviđeno :roftl:

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 03 svi 2007 21:24

PA JA TE NISAM VIDLA:)MAJMUNČE JE TRAŽILO OKOLO

Avatar
kira
Postovi: 384
Pridružen/a: 23 ožu 2007 14:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu negdje na biciklu

Post Postao/la kira » 03 svi 2007 21:29

aj buš me vidla u subotu :) ak me najdeš platim ti onu super xet-pivu :D

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 03 svi 2007 21:47

a kak da te nađem??? Jebote........

Avatar
h5n1
Postovi: 57
Pridružen/a: 20 svi 2006 18:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la h5n1 » 03 svi 2007 21:48

a kset ima dobri pivu :?
hehehe
R*Y*U

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 03 svi 2007 21:57

briga me, ja imam pljosku sa rakijom

Avatar
kira
Postovi: 384
Pridružen/a: 23 ožu 2007 14:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu negdje na biciklu

Post Postao/la kira » 04 svi 2007 06:07

h5n1 je napisao/la:a kset ima dobri pivu :?
hehehe
:D nema....ima super vodu s okusom pive :D

Avatar
mess'iah
Postovi: 956
Pridružen/a: 10 tra 2007 23:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na duši

Post Postao/la mess'iah » 04 svi 2007 13:23

hehehe, u ksetu sam zadnji put :puke:
memories, memories... :)

Avatar
h5n1
Postovi: 57
Pridružen/a: 20 svi 2006 18:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la h5n1 » 04 svi 2007 15:05

Pa onda dodji i obnovi uspomene :)
:kolo:
R*Y*U

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 05 svi 2007 13:32

možda dođemo! :)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 05 svi 2007 14:24

joj, ja baš i ne znam da bum došla. Umorna sam ko konj,al možda....

Avatar
mess'iah
Postovi: 956
Pridružen/a: 10 tra 2007 23:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na duši

Post Postao/la mess'iah » 06 svi 2007 09:45

e, kako je bilo?

Avatar
h5n1
Postovi: 57
Pridružen/a: 20 svi 2006 18:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la h5n1 » 06 svi 2007 13:21

Bilo je super!! :ura:

Pun klub...ljudi su plesali sve do kraja :kolo:

Hvala svima sto ste dosli, a slijedeci Ladies Night je negdje na jesen :)

:ura: :ura:
R*Y*U

Avatar
kira
Postovi: 384
Pridružen/a: 23 ožu 2007 14:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu negdje na biciklu

Post Postao/la kira » 06 svi 2007 14:01

bilo :ura: muzikica ful kul :thumbup: :kolo: :ura:

zlo
Postovi: 192
Pridružen/a: 03 srp 2006 21:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: iza ugla kraj hajduka i maksimira cilog zagreba mi milog

Post Postao/la zlo » 06 svi 2007 15:19

Mjuza bila dobra,plesalo se,masu judi,sve u svemu zanimljiva večer.

Avatar
mess'iah
Postovi: 956
Pridružen/a: 10 tra 2007 23:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na duši

Post Postao/la mess'iah » 06 svi 2007 17:27

:( ajoooj, ne stigoh doći...
ništ, morat ću strpljivo pričekati do jeseni. :roll:

Odgovorite