meritas i radanica

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Zita

meritas i radanica

Post Postao/la Zita » 05 svi 2007 18:44

danas u bulldogu

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 05 svi 2007 18:50

ozbac?:) ide netko?:)
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 05 svi 2007 18:59

e je, vidjela sam vec te plakate, da znaju nekad tam pjevati...no...nikad se ne zna... :)
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Zita

Post Postao/la Zita » 05 svi 2007 19:05

krisp..mi ti jos neznamo di bumo i kaj bumo :)

a jel netko zna od kolko cuki je to tam?

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 05 svi 2007 19:08

pa brijem da to nebu prije 10 krenulo
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 06 svi 2007 10:45

meritasice, imate veliku publiku i u zadru. dodjite.
ex invalid_user

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 06 svi 2007 18:42

strahovito bih htjela vidjet tu kombinaciju. bum se nekom pozvala u drustvu ko bu iso next time.
zvir i bestimja.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 06 svi 2007 18:44

call_me_slut je napisao/la:strahovito bih htjela vidjet tu kombinaciju. bum se nekom pozvala u drustvu ko bu iso next time.
kombinacija je savrsena... :) u kombinaciji sa radan bas rasturaju - meni je bilo super, ne znam kako ce vama bit...

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 06 svi 2007 21:49

call_me_slut je napisao/la:strahovito bih htjela vidjet tu kombinaciju. bum se nekom pozvala u drustvu ko bu iso next time.
ak se ne varam radanica im je bila gosca prosle godine na koncertu u aquariusu....bilo je super :)
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

SheDevil
Postovi: 144
Pridružen/a: 26 sij 2006 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la SheDevil » 07 svi 2007 08:37

ne varas se :cool:
slika
TI - odjednom ti u kapi kise, TI - a mislila sam nikad vise...

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 07 svi 2007 09:13

tocno :) pjevale su When tomorrow comes ;)
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 07 svi 2007 10:13

meni je kombinacija malo dosadna. mora da sam barem bi :D

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 07 svi 2007 23:02

mora :D ak ti se to desi dva puta zaredom, zabrini se :)
zvir i bestimja.

Odgovorite