pomoc!! hitno!! vazno pitanje!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

pomoc!! hitno!! vazno pitanje!

Post Postao/la jasamocitam » 25 svi 2007 11:31

nacula sam nesto... ne znam jel istina...
jel netko zna jel mozda danas neki party u globalu?

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 25 svi 2007 11:35

kakav party?
šta nije glob zatvoren sad prek ljeta?! :confused:
mislim da ti neko prodao priču...
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: pomoc!! hitno!! vazno pitanje!

Post Postao/la ow » 25 svi 2007 11:46

jasamocitam je napisao/la:nacula sam nesto... ne znam jel istina...
jel netko zna jel mozda danas neki party u globalu?
Makar sta.
Danas u Globalu je radionica na temu: Kako u odredjeni prostor strpati duplo vise zena od maksimalnog kapaciteta prostora. :D :D :D
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 25 svi 2007 11:47

ziher neku sacekusu spremaju, pusti price...
my only fear of death is coming back reincarnated...

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 25 svi 2007 11:54

:D:D:D
je, to su zle skinjare iza svega toga, ne nasjedaj na zamku, nego ti fino večeras ostani domeka na sigurnome.
mi idemo izvidit kaj ima tamo pa ti javimo sutra kak je bilo :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 25 svi 2007 12:08

znaci nista od partija u globu, danas?
mislila sam si da je neka patka..

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 25 svi 2007 12:31

Dezinformacije... Danas je Veliki Petak i ide se u crkvu...

Zita

Post Postao/la Zita » 25 svi 2007 12:37

Zbela Lokwa je napisao/la:Dezinformacije... Danas je Veliki Petak i ide se u crkvu...
:roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl:

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 25 svi 2007 12:54

Oltar je kod šanka...a ispovjedaonica nadesno...tam u onoj mračnoj prostoriji...hm...ne bu dobro... :roftl:

spark
Postovi: 428
Pridružen/a: 27 tra 2007 13:06

Post Postao/la spark » 25 svi 2007 13:10

Zbela Lokwa je napisao/la:Oltar je kod šanka...a ispovjedaonica nadesno...tam u onoj mračnoj prostoriji...hm...ne bu dobro... :roftl:

je, je ..
ja sam si već priredila mantiju i križ :D :D

one jako griješne morat će pokoru izmolit na koljenima :D :D :D
so long.

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 25 svi 2007 13:24

Danas je koncert Hladnog Piva.....sve ostalo je otkazano....nema cak ni Dnevnika na HTV-u :o
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 25 svi 2007 14:19

spark je napisao/la:one jako griješne morat će pokoru izmolit na koljenima :D :D :D
na kuruzi, nadam se :D
nego...jel se ima i kakva šiba za dobit po guzi? :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 25 svi 2007 15:01

slika
my only fear of death is coming back reincarnated...

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 25 svi 2007 17:03

bea.zarre je napisao/la: nego...jel se ima i kakva šiba za dobit po guzi? :D
Micek, Veliki Petak je...ne Sveti Nikola... :o

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 25 svi 2007 17:04

Zbela Lokwa je napisao/la:
bea.zarre je napisao/la: nego...jel se ima i kakva šiba za dobit po guzi? :D
Micek, Veliki Petak je...ne Sveti Nikola... :o
:):):)

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 25 svi 2007 17:19

...iskreno jedva cekam da podje..........kao da se cijeli ovaj virtualni svijet vrti oko patija.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 25 svi 2007 18:19

jel ti to namjerno izbjegavas r, ili??

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 25 svi 2007 18:27

crispy je napisao/la:Danas je koncert Hladnog Piva.....sve ostalo je otkazano....nema cak ni Dnevnika na HTV-u :o
:D :D :D :D :D :D :D
zvir i bestimja.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 25 svi 2007 18:28

nije namjerrrrrrno......vise je slucajno.....ne lupam dovoljno.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Odgovorite