party je DANAS!!!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

party je DANAS!!!

Post Postao/la Malena » 25 svi 2007 09:40

mislim, ne mogu vjerovati da jos nitko nije otvorio ovaj topik...a vec je pol 11?!haloooo? kaj ste svi kod pedikera, kozmeticara, frizera, u sopingu opravica?!?!
ljudi, uozbiljite se! :cool:

:D :D

:kolo: :kolo: :kolo: :kolo:
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 25 svi 2007 10:26

its the final countdown :D

ja sam jutros dobila proljev kak sam uzbudena :shinner: :D

nisam stigla ni razmisljat o partiju zadnja 2 tjedna...
al sam si dala 4 ispita u ova 2 tjedna, tak da imam puuuuno razloga za slavlje :ura: :ura: :ura: :ura: :ura: slika
Zadnja izmjena: cvetka, dana/u 25 svi 2007 10:36, ukupno mijenjano 2 puta.
my only fear of death is coming back reincarnated...

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 25 svi 2007 10:26

:kolo: :kolo: :kolo:
ja upravo idem naručit ženu i sebe kod frizerke!
"al šišala si se prije dva tjedna!" :D
je, al danas je partee i moram napravit bar nešt.
ne moram kupovat ništa za obuć jer brijem da se u toj gužvi ni neće vidjet šta imam na sebi, al frizura je frizura :D
a priča se da će možda doći i Žak! :D

:ura: :ura: :ura:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
coldcat
Postovi: 311
Pridružen/a: 25 pro 2006 20:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Ri

Post Postao/la coldcat » 25 svi 2007 10:31

vidimo se danas :aha:

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 25 svi 2007 10:32

coldcat je napisao/la:vidimo se danas :aha:
:o Žak? to si ti?!? :o
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 25 svi 2007 10:37

:lol: :lol: :lol:


btw, parteeeeeeee!!!! slika slika slika

:D :D :D
my only fear of death is coming back reincarnated...

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 25 svi 2007 11:16

ovo je 1725 topi o partyju :roll:
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 25 svi 2007 11:18

bog ga blagoslovil slika

:D :D :D


:ura: :ura: :ura:
my only fear of death is coming back reincarnated...

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 25 svi 2007 11:37

Jos samo 9.5 sati do pocetka najveceg lezbackog dogadjaja godine :)
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 25 svi 2007 12:36

Hmm...ja ne znam u kolko je točno sati party...al znam da je sad ostalo još manje vremena! :ura:

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 25 svi 2007 12:42

ni ja.......
Brijem da počinje u 10 sati. Tak sam čula!

spark
Postovi: 428
Pridružen/a: 27 tra 2007 13:06

Post Postao/la spark » 25 svi 2007 13:06

ma počeo je :D
so long.

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 25 svi 2007 13:10

slika

:D :D :D
Zadnja izmjena: cvetka, dana/u 25 svi 2007 13:12, ukupno mijenjano 1 put.
my only fear of death is coming back reincarnated...

spark
Postovi: 428
Pridružen/a: 27 tra 2007 13:06

Post Postao/la spark » 25 svi 2007 13:12

cvetka je napisao/la:slika

hihihi sad mi je lakše
nema samo ja te simptome vidim :D
so long.

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 25 svi 2007 13:12

vidis qrac :roftl:
my only fear of death is coming back reincarnated...

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 25 svi 2007 14:15

cvetka je napisao/la:slika
oh bemu!
ko je napravio emoticon po tome kak sam vidjela sinoć?!? :o

:D :D :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 25 svi 2007 15:02

slika
my only fear of death is coming back reincarnated...

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 25 svi 2007 15:26

cvetek, sad sam te ulovila da po svim topicima đipaš s tim čikom među zubima :D
vidim, jako si ushićena :D:D:D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 25 svi 2007 15:47

totalno :D :inlove:

idem lagano, c u slika
my only fear of death is coming back reincarnated...

Odgovorite