ODBROJAVANJE

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 13:27

:D :D :D
Epizodna uloga.

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 13:32

Već vidim radikalno-konzervativne-katolički nastrojene lezbe (ako takve postoje) u zajedničkoj akciji zaštopavanja rupe iliti dark rooma na partiju s plakatima:
"Jacquesom protiv nemorala u dark room-u!!!"

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 13:38

:roftl: :roftl: :roftl:

Ma, znaš što? Neka njega u dark roomu.
Ali što ćemo ako pokuša do šanka otići?
Ili, nedobogvećegzla, na wc??!!
:eek:
Epizodna uloga.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 18 svi 2007 13:39

Zbela Lokwa je napisao/la:Već vidim radikalno-konzervativne-katolički nastrojene lezbe (ako takve postoje) u zajedničkoj akciji zaštopavanja rupe iliti dark rooma na partiju s plakatima:
"Jacquesom protiv nemorala u dark room-u!!!"
:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:

dođe žak na crolov parti i sjedne za šank, a čuješ dvije lezbe iza njega:
"bemti, pa ko je pustio žednog nosoroga unutra?!?"
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 18 svi 2007 13:41

Eksli ne vec prokomentiras:
"A u qrac, zenstveniji je od mene!" :D:D:D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 13:42

Ne, ne, ne može on do šanka. Eto mu dark room, kao da mu to nije dosta. :o
Epizodna uloga.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 18 svi 2007 13:47

whatever je napisao/la:Ne, ne, ne može on do šanka. Eto mu dark room, kao da mu to nije dosta. :o
pa očito nije.
uguraše ga u dark room, al mu je guzica ostala na šanku :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Zita

Post Postao/la Zita » 18 svi 2007 13:49

:roftl::roftl:

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 13:49

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:

A niš, onda bumo svi po wc-ima.

:D :D :D
Epizodna uloga.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 18 svi 2007 13:50

:roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl:

*kotrljasepopoduodsmijeha*
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 14:02

Bome ne bi htjela bit tom jadnom Jacquesu u koži...koliko ga pljujemo stalno...
Ček, ček...pa sve forumašice stanu u njegovu kožu... :o

Zita

Post Postao/la Zita » 18 svi 2007 14:03

Zbela Lokwa je napisao/la:Bome ne bi htjela bit tom jadnom Jacquesu u koži...koliko ga pljujemo stalno...
Ček, ček...pa sve forumašice stanu u njegovu kožu... :o
:roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl:

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 14:04

Sve skupa, a? :o
Odjednom?
Misliš da je to pametno?
:D
Epizodna uloga.

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 14:06

whatever je napisao/la:Sve skupa, a? :o
Odjednom?
Misliš da je to pametno?
:D
Aha...uostalom dam lijevu sisu da se 36% ovog foruma već jako dobro poznaje...obnovili bi dobre stare dane... :twisted:

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 18 svi 2007 14:08

Zbela Lokwa je napisao/la: Aha...uostalom dam lijevu sisu da se 36% ovog foruma već jako dobro poznaje
pih! ta tvoja sisa u žakovoj koži izgleda ko potkožni prištić :!:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 14:08

Samo 36%?
Kako si skromna... :twisted:
Epizodna uloga.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 14:09

bea.zarre je napisao/la:
Zbela Lokwa je napisao/la: Aha...uostalom dam lijevu sisu da se 36% ovog foruma već jako dobro poznaje
pih! ta tvoja sisa u žakovoj koži izgleda ko potkožni prištić :!:
:roftl: :roftl: :roftl:
Epizodna uloga.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 18 svi 2007 14:12

:roftl::roftl::roftl::roftl:
ja mislim da ona cijela u njegovoj kozi izgleda tek kao mali neznatni mitesercic :D :D :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 14:17

Hidden_soul je napisao/la::roftl::roftl::roftl::roftl:
ja mislim da ona cijela u njegovoj kozi izgleda tek kao mali neznatni mitesercic :D :D :D
Jeste sigurne?? Ne podcjenjujte moju veličinu.... :roftl:

Btw, kad smo kod onih 36%, mogli bi napravit neku anonimnu anketu ko je koga, s kim, zašto, u kojem položaju i tak to ne... I onda ju javno objavit... Već vidim nuklearne bombe i treći svjetski... :D

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 18 svi 2007 14:18

Zbela Lokwa je napisao/la:
Hidden_soul je napisao/la::roftl::roftl::roftl::roftl:
ja mislim da ona cijela u njegovoj kozi izgleda tek kao mali neznatni mitesercic :D :D :D
Jeste sigurne?? Ne podcjenjujte moju veličinu.... :roftl:

Btw, kad smo kod onih 36%, mogli bi napravit neku anonimnu anketu ko je koga, s kim, zašto, u kojem položaju i tak to ne... I onda ju javno objavit... Već vidim nuklearne bombe i treći svjetski... :D
Da, to niposto, ali takoder ne mozemo podcjenjivati ni Zakovu velicinu :D:D:D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 18 svi 2007 14:20

Zbela Lokwa je napisao/la:Btw, kad smo kod onih 36%, mogli bi napravit neku anonimnu anketu ko je koga, s kim, zašto, u kojem položaju i tak to ne... I onda ju javno objavit... Već vidim nuklearne bombe i treći svjetski... :D
je, je, palo mi na pamet, al onda bi se otkazao crolov party radi "nepomirljivih razlika karaktera" :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 14:21

Možda je smršavil... Opet... :lol:

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 14:22

Četa nabrijanih lezbi je odlučila zbrisati čovječanstvo s lica zemlje. A sve povodom ankete na sam CroL-ov rođendan.

Razlog?

Ja: "Ti! Moju mamu?! Kako si mogla??!"
Ti: "Ali nisam... Dobro, samo jednom..."
:D

Napomena: Uloge mogu biti i obrnute. :D
Epizodna uloga.

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 14:24

bea.zarre je napisao/la:
Zbela Lokwa je napisao/la:Btw, kad smo kod onih 36%, mogli bi napravit neku anonimnu anketu ko je koga, s kim, zašto, u kojem položaju i tak to ne... I onda ju javno objavit... Već vidim nuklearne bombe i treći svjetski... :D
je, je, palo mi na pamet, al onda bi se otkazao crolov party radi "nepomirljivih razlika karaktera" :D
Ne, ja mislim da bi to bilo vrlo zanimljivo...Ovaj put bi se žene barem tukle s razlogom a ne zato kaj je ova stala na nogu onoj, pa je onda ona pala na pod od bboli i srušila pivu trećoj koja je onda dohvatila ptraznu Tuborgovu bocu i pogodila četvrtu na drugoj strani Globa koja je onda razbila šank itd...
Čak možemo imat i Blood Party umjesto Pjena Partyja, ili možemo organizirat obično hrvanje u blatu...usput otvorit kladionicu i zaradit masne pare ili barem gajbu pive za đabe... :D

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 18 svi 2007 14:27

Zbela Lokwa je napisao/la:Ne, ja mislim da bi to bilo vrlo zanimljivo...Ovaj put bi se žene barem tukle s razlogom a ne zato kaj je ova stala na nogu onoj, pa je onda ona pala na pod od bboli i srušila pivu trećoj koja je onda dohvatila ptraznu Tuborgovu bocu i pogodila četvrtu na drugoj strani Globa koja je onda razbila šank itd...
Čak možemo imat i Blood Party umjesto Pjena Partyja, ili možemo organizirat obično hrvanje u blatu...usput otvorit kladionicu i zaradit masne pare ili barem gajbu pive za đabe... :D
da bi reč rekla.
amen!
onda se evo i ja prijavljujem za anketu! :ura:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 14:28

Zbela Lokwa je napisao/la:Ne, ja mislim da bi to bilo vrlo zanimljivo...Ovaj put bi se žene barem tukle s razlogom a ne zato kaj je ova stala na nogu onoj, pa je onda ona pala na pod od bboli i srušila pivu trećoj koja je onda dohvatila ptraznu Tuborgovu bocu i pogodila četvrtu na drugoj strani Globa koja je onda razbila šank itd...
Čak možemo imat i Blood Party umjesto Pjena Partyja, ili možemo organizirat obično hrvanje u blatu...usput otvorit kladionicu i zaradit masne pare ili barem gajbu pive za đabe... :D
Uh. Zar se takve stvari događaju? :o
Pa di sam ja tada??????!!!!
Epizodna uloga.

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 14:29

Ja nažalost neću sudjelovat u anketi...imam preveć putra na glavi...dapače...cijedi mi se... Da je Žak ovdje sad bi me stavil između dvije šnite kruha i....strah me uopće pomišljat...

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 14:31

whatever je napisao/la:Uh. Zar se takve stvari događaju? :o
Pa di sam ja tada??????!!!!
U Darku sa Žakom? :roftl:

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2007 14:33

Ajme, fuj.

Kak si evil. :D
Epizodna uloga.

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 14:35

whatever je napisao/la:Ajme, fuj.

Kak si evil. :D
Nisi još niš vidla...dapače...suzdržavam se cijelo vrijeme... :D

Odgovorite