Krajem mjeseca glasat ćemo za najbolji profil te ce prve dvije korisnice osvojiti CroL nagradu
Veselimo se vasem popunjavanju profila
ufffffffffZita je napisao/la:ok skorpionko, popunis li profil osobno cu te odvest na cugu
to je nesto sto nije regularno na stolu...
jel to bolje?
Peglam_subotom je napisao/la:Mislim da svaka koja odgovori na ovih 1265 pitanja zaslužuje nagradu....![]()
kai nebi to trebalo šljakat samo kad odeš sa sajta pa se vratiš da te zapamti... ovak da te izbaci usred bivanja na stranici jeZita je napisao/la:![]()
![]()
zene-nikad zadovoljen, pardon, zadovoljne
stavite kvacicu da ste stalno ulogirane pa vas nece izbacit..
nadobudnost je dobila novu definicijubackspace je napisao/la:
al rado bih otišla na cugu sa svim moderatoricama.. onako sve odjednom. i njihove cure bi da dođu. i bivše cure. tako da odjednom fino upoznam sve![]()
![]()