Piše datum, moje tablice, vrijeme i mjesto gdje sam parkirala. Sve to stoji. I točno se sjećam kad je to i gdje bilo jer sam imala taj dan jebenu registraciju auta, skoro prije 2 mjeseca. I platila sam 2 sata parkinga. Na automatu. Naravno da nisam sačuvala onaj listić o uplati. Ali znam da sam i preplatila jebeni parking i to pola sata!!
Ima li smisla žaliti se? Kako? Kak da ja to dokažem? Gamad! Nakon skoro 2 mjeseca mi šalju uplatnicu.
Još jedno pitanje-otkad šalju kazne doma, a ne zakelje mi niš na šajbu?
I kaj ne bi na uplatnici trebalo pisat kazna a ne nekakvi mjesečni račun?? Koji je to q?
Jel imao netko nekad ovakvih sranja s holdingom?
Mislim, da znam da sam kriva, platila bih tih prokletih 100kn, al iz principa ne želim! No opet, natezat se s njima... Ima li smisla??
