Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 12 pro 2011 15:10
a ja sam upravo ovaj pročitala i ne prestajem se smijati..
dakle, tema: Zbog čega ste se danas osjećali spešl?
Hidden_soul je napisao/la:Ja ne volim ovu temu. Nikad u njoj nemam nista za napisati. Ja se nikad ne osjecam special

Ali dobro, u svrhu ontopica, reci cu da se osjecam special jer se nikad ne osjecam special na ovoj temi

-
phos
- Postovi: 6858
- Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zg
Post
Postao/la phos » 12 pro 2011 15:12
da, ja isto odvalila

Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba

- autor nepoznat
-
slapa
- i'm watching u
- Postovi: 16056
- Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la slapa » 12 pro 2011 15:43
shizika je napisao/la:mrzim kad mi nakvasaju grudi :X
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
-
inani
- Postovi: 6225
- Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Zgb
Post
Postao/la inani » 13 pro 2011 00:16
...

-
slapa
- i'm watching u
- Postovi: 16056
- Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la slapa » 30 pro 2011 10:25
phos je napisao/la:
wave je napisao/la:
zašto ruka stremi pički?
jer je obrnuto malo tehnicki neizvedivo

mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...