dakle, zanima me primjećujete li ljude koje ne znate? ne u smislu da je osoba dojmljiva pa vas zaintrigira nego random osobu ili grupu ljudi, eto, u kinu. ja skroz razumijem pi i sad kad sam pročitala o kinu mi je tek postalo jasno da to radim
drugi dio toga je prepoznavanje nekih ljudi kasnije, tipa jedno ljeto sam bila u nekom lijevom restoranu u njivicama i bio je taj konobar koji nije bio ni lijep ni simpatičan niti išta. par mjeseci nakon toga sam čekala na semaforu u rijeci i tip preko puta mi je bio nevjerojatno poznat. kopalo me nekih 10 minuta i na kraju sam se sjetila da je to taj čovjek. ku-kuu, nije mi jasno zašto sam ga zapamtila, a sad nemam ni najmanjeg pojma kako izgleda. događalo se još takvih stvari i ponekad mi dođe kao mozgalica da povežem odakle mi je netko poznat, a nemam apsolutno nikakvo mišljenje o toj osobi nego mi na pamet padaju neki pokreti (tipa uzimanje uplatnice u pošti ako mi je kandidat za poštanskog službenika) pa ponekad povežem i tak
sva sreća, ne događa se baš toliko često.
anyone?

