Moram Vam svima dati jednu predivnu vijest,a ta je da Nemam Curu.
Nova sam ovdje na Crolu,pa ne znam baš ni kako tu stvari funkcioniraju.
Nisam nikada pomislila da ću morati na nekoj stranici pisati "oglas za ljubav".
Jako sam društvena i zabavna i nemam problema sa komunikacijom.
Jedini je problem što su sve djevojke koje sam imala oko sebe bile zainteresirane samo za nekakav seksualni odnos bez emocija.
To mi nije prioriter. Barem ne više. Seks je divan,ali ponekad trebaš puno više. Sada.
Dani su sve hladniji pa bi bilo divno pronaći djevojku i grijati se s njom uz šalicu toplog čaja(zelen- bez meda i šećera,samo limun) i ugodnog razgovora.
Voljela bih sa što više djevojaka se naći ili dopisivati,više preferiram susret uživo jer ćemu gubiti vrijeme na virtualnoj komunikaciji.
Pogotovo ako ima neka usamljena,nježna dušica tu sam
Želim obogatiti svoja poznanstva s biseksualnim,homoseksualnim ili strejt djevojkama.
Tko zna,možda se dogodi ono Nešto.
lp
nonamegirl

