Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
-
Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Post
Postao/la Zita » 24 lis 2012 20:38
casne sestre. pliz. hitno mi je i bitno mi je

ak neka zna gdje ga mogu nabavit pliz javite
fala
Measure of a woman is her sense of humor
-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 24 lis 2012 20:41
ja...
ja se suzdržavam...
ne mogu...
borim se..

“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 24 lis 2012 20:41
Evo.
Ne, nisam koristila.

-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 24 lis 2012 20:43
ohohooho zita

...život je lijep... (:
-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 24 lis 2012 20:44
ali ima samo veličina S...
sumnjam da zita stane u to...
doduše možda ona hoće da se igra onih perverznih časnih kojima
vire noge u halterima i mrežastim čarapama...

“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Post
Postao/la Zita » 24 lis 2012 20:45
ou jeah!
hvala

Measure of a woman is her sense of humor
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 24 lis 2012 20:46
sestro moli i za nas

...život je lijep... (:
-
Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Post
Postao/la Zita » 24 lis 2012 20:47
Measure of a woman is her sense of humor
-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 24 lis 2012 20:47
Ovo je čak i meni smiješno, a nemam pojma kako Zita izgleda.

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 24 lis 2012 20:49
zenia je napisao/la:ali ima samo veličina S...
sumnjam da zita stane u to...
Nije precizirala da joj treba za nju.
Ima i
ovo:
LOL! To te ja pitam.
-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 24 lis 2012 20:50
Saša je napisao/la:zenia je napisao/la:ali ima samo veličina S...
sumnjam da zita stane u to...
Nije precizirala da joj treba za nju.
Ovak je zabavnije.

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 24 lis 2012 20:51
sram te bilo zita ignoriraš me
btw glasam za sašin prijedlog kostima

“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 24 lis 2012 20:52
Saša je napisao/la:
Ima i
ovo:
LOL! To te ja pitam.
Svaki betmenov prijatelj je i moj prijatelj

...život je lijep... (:
-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 24 lis 2012 20:53
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
-
Kontakt:
Post
Postao/la ticklebook » 24 lis 2012 20:57
Perverzno
(ili sam ja jednosmislena?)
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 24 lis 2012 20:58
Shizzz, za tebe
Bat Cat.
Zapravo,
ovdje ima toliko kostima da se može presvlačit tri tjedna svaki dan u nešto drugo.
Moj glas ide za kombinaciju policajke i policijskog overalla.

-
sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Post
Postao/la sascha » 24 lis 2012 21:04
Vristim..

. Zito samo naprijed, budi hrabra

U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi.

-
Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Post
Postao/la Zita » 24 lis 2012 22:01
Saša to tražim!!! toooo!

Measure of a woman is her sense of humor
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 24 lis 2012 22:03
Koje sad?

Ovu sexy časnu?

-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 24 lis 2012 22:04
tajj erotic sajt

...život je lijep... (:
-
Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Post
Postao/la Zita » 24 lis 2012 22:05
nepopravljive ste

Measure of a woman is her sense of humor
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 24 lis 2012 22:07
ja sam jos na tom sajtu, ima super popusta zitač. pogledaj (:
...život je lijep... (:
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 24 lis 2012 22:13
Zita, ak' ne uspiješ niš' naći pokušaj doći do mejla bivše časne sestre Bernardice.
Sigurno još u ormaru ima halju i veo.
Nekad:

<
mica pozerica
Danas:

-
Ameli
- Postovi: 6513
- Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18
Post
Postao/la Ameli » 24 lis 2012 22:40
Bože..
pa kud časnu
ccc našt se pali današnja mladež

-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 24 lis 2012 22:47
Šta ta Bernardica radi sa svojim životom sad uopće?
Ja sam jučer vidla časnu na faksu. Dosta ih imamo za jedan komunistički i bezbožnički faks.

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 24 lis 2012 23:02
Radila je u sektoru upravljanja ljudskim resursima u građevinskoj tvrtki IGH, ali je dala otkaz. Inače, Bernardica je magistrica psihologije.
Bernardica Juretić: Bolje mi je biti sama nego nesretna
Više od deset godina nakon što je prestala biti redovnica, Bernardica Juretić priznaje da je život u samostanu lakši od svjetovnog, pogotovo u vrijeme recesije. Naime, kao i većina Hrvata, otplaćuje kredit za dvosobni stan od 60 četvornih metara, koji je kupila u Zagrebu, a strast prema lijepim cipelama i torbicama često je odvede u minus na računu. A ljubav svog života, koja bi joj možda pomogla da se nosi sa teškoćama - nikako da nađe.
- Otkad sam izišla iz samostana, bila sam samo u jednoj kraćoj vezi, koja je propala. Shvatila sam da to nije ono što sam tražila i prekinula sam jer mi je bolje biti sama nego nesretna. I dalje vjerujem u ljubav, ali nisam zaljubljive prirode. Nisam opterećena time da mi se mora dogoditi ljubav, ali joj ni ne zatvaram vrata. Ono što se treba dogoditi, dogodit će se - smatra Bernardica Juretić, koja se pomirila s činjenicom da nikada neće postati majka.

-
ariadne
- hladan tuš
- Postovi: 12774
- Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la ariadne » 24 lis 2012 23:08
A mica.

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
Afrodita
- Postovi: 4523
- Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Karlovac
Post
Postao/la Afrodita » 24 lis 2012 23:10
Hoće li netko špricati i svetu vodicu ?
0
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share
-
Ameli
- Postovi: 6513
- Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18
Post
Postao/la Ameli » 24 lis 2012 23:12
men je nje isto ža..
ka da se nije otkr'la
jelda?

-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 25 lis 2012 06:58
Oke! imam slike u glavi...
Zitić, a ovo?
