Samopriznato je tu išlo u smislu da si sama taj element ovdje za sebe povukla, nisi odgovarala na nikakav upit. Tvojom stručnošću se nisam bavila osim kroz usporedbe onog što sama doživljavaš opravdanom objektivnošću u procjeni, niti ima smisla-ja sam zapravo cijelo vrijeme pričala o onog dr. aspektu umjetnosti.
Anyway, na ranije pitanje sam ti već kroz postove odgovorila pa ajmo jednostavno zaključiti da se ne slažemo, jer em se meni ne ponavlja, em nema smisla uvući raspravu u cirkularno iznošenje mišljenja s obje strane. Ne više od tri strane.