Pozdrav zenske :D

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Avatar
Amalija
Postovi: 16
Pridružen/a: 13 kol 2011 05:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Pozdrav zenske :D

Post Postao/la Amalija » 18 sij 2015 20:46

Trazim simpaticnu curu ne mladju od 24 za tipkanje i nekakvo upoznavanje uzivo bez ikakvog pritiska..nikad se ne zna :D
Da je normalna cura iz Zagreba, nije butch ..da je slobodna..
Ima li takvih... :D

Da se i opisem.. toliko koliko sam normalna cura, voljela bih upoznat nekog tko ce me oborit s nogu :) a i nadam se da bude obostrano :) ne volim drame..imam razumijevanja za dosta toga :) postujem kompromise..volim se zezat ali kad treba ubacit ozbiljnost ubacim :) ne volim cure s predrasudama..svako voli sto voli..ima svoj nacin zivota i to je ok :) nisam za otvorene veze i tako to..ali nisam ni za uletavanje u veze..volim prvo upoznat nekog a onda sto bude bude..bez ikakve zurbe :) privlace me zene..pod tim ne mislim sad na neke teske sminkerice..ali ne privlace me muskobanjaste cure..nemam nista protiv njih ali jednostavno volim cure s zenskim pokretima :) eto ukratko..

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pozdrav zenske :D

Post Postao/la megan » 01 vel 2015 19:15

ja sam mlađa od 24, ali sad pozdravljam sve, pa evo pozdrav i tebi! :D
Desert je visnjica :(

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pozdrav zenske :D

Post Postao/la zwarte paard » 25 vel 2015 10:39

Izazovno :D

Samo zaboravila si staviti slikicu :D rekla si sto trazis , ali ne i sto nudis .D


Saaalim se. Dobro dosla! :) Sretno!

Btw zato prostajes na kompromise? Bezeveze je to...i nije zdravo...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pozdrav zenske :D

Post Postao/la Yeci » 25 vel 2015 10:53

^Cura je samo rekla da poštuje kompromise, što bi trebalo značiti da slobodno smiješ biti kompromisna, neće imati ništa protiv. :ubergeek:
Don't talk about life, live it.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pozdrav zenske :D

Post Postao/la zwarte paard » 25 vel 2015 13:38

Jesam opet zvucala zlocasto? :shakinghead:

Ok su kompromisni ljudi, prije ili kasnije skuze da ih netko iskoristava. Samo to kazem :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Pozdrav zenske :D

Post Postao/la Vox Feminae » 27 vel 2015 23:20

Sretno u traženju :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Amalija
Postovi: 16
Pridružen/a: 13 kol 2011 05:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pozdrav zenske :D

Post Postao/la Amalija » 05 ožu 2015 19:38

"zwarte.." nisam htjela stavit sliku, jer nije da bas drugi stavljaju :p ali ako me netko zamoli lijepo pošaljem :p Samo nije da je bas itko i odgovorio na post, a bas sam se potrudila :D

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pozdrav zenske :D

Post Postao/la zwarte paard » 09 ožu 2015 09:05

imala sam fotku ali je maknula, dosadila mi je. ima nas par s fotkama :) cekaj ako ja stavim fotku, hoces staviti i ti na profilnu ? :D ne, ovo nije lobiranje :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

barbara25
Postovi: 9
Pridružen/a: 15 ožu 2015 12:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pozdrav zenske :D

Post Postao/la barbara25 » 15 ožu 2015 12:42

Amalija je napisao/la:Trazim simpaticnu curu ne mladju od 24 za tipkanje i nekakvo upoznavanje uzivo bez ikakvog pritiska..nikad se ne zna :D
Da je normalna cura iz Zagreba, nije butch ..da je slobodna..
Ima li takvih... :D

Da se i opisem.. toliko koliko sam normalna cura, voljela bih upoznat nekog tko ce me oborit s nogu :) a i nadam se da bude obostrano :) ne volim drame..imam razumijevanja za dosta toga :) postujem kompromise..volim se zezat ali kad treba ubacit ozbiljnost ubacim :) ne volim cure s predrasudama..svako voli sto voli..ima svoj nacin zivota i to je ok :) nisam za otvorene veze i tako to..ali nisam ni za uletavanje u veze..volim prvo upoznat nekog a onda sto bude bude..bez ikakve zurbe :) privlace me zene..pod tim ne mislim sad na neke teske sminkerice..ali ne privlace me muskobanjaste cure..nemam nista protiv njih ali jednostavno volim cure s zenskim pokretima :) eto ukratko..
Najbolje mi je kak sve lezbe tvrde da ne vole dramu.
Ja isto to tvrdim ali se ipak uvijek nadjem u njezinom centru. Kao njezin zacetnik :D

Odgovorite