Leap je okej, ali mislim da neću više, prvenstveno radi toga što mi je malo organizacija trashy ako izuzmemo xbox

ja sam navikla na fine konferencije. :3
I uglavnom su tu studenti -.- Ali bilo je zanimljivih predavanja.
Vox je sve revno bilježila, može reć više.