Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.
-
bub
- Postovi: 93
- Pridružen/a: 07 tra 2006 22:49
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zgb
Post
Postao/la bub » 13 lis 2007 14:54
Ramona je napisao/la:Ma lako za travu ali ja se samo bojim da mi neko nešto ne ubaci u kokakolu!

a ja sam se nadala da mi neko nekaj ubaci...nema ti to velike sanse, vjeruj mi

NO MATTER HOW SLOW THE FILM, SPIRIT ALWAYS STANDS STILL LONG ENOUGH
FOR THE PHOTOGRAPHER IT HAS CHOSEN.
-
cosanostra
- Postovi: 32
- Pridružen/a: 13 pro 2005 01:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: daleka
-
Kontakt:
Post
Postao/la cosanostra » 13 lis 2007 20:37
Ramona je napisao/la:Ma lako za travu ali ja se samo bojim da mi neko nešto ne ubaci u kokakolu!

a draga moja, ta vremena besplatnog ubacivanja droge su prosla..:s...jebiga haman se sad samoinicijativno navlacimo..
Trava....zna me blesavo natripat...

You can't stop me.. why? Because i'm f***ing unst0ppable
-
cosanostra
- Postovi: 32
- Pridružen/a: 13 pro 2005 01:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: daleka
-
Kontakt:
Post
Postao/la cosanostra » 13 lis 2007 20:38
bub je napisao/la:a ja sam se nadala da mi neko nekaj ubaci...nema ti to velike sanse, vjeruj mi

hahaha i ja to stalno govorim
You can't stop me.. why? Because i'm f***ing unst0ppable
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 13 lis 2007 22:26
bub je napisao/la:Ramona je napisao/la:Ma lako za travu ali ja se samo bojim da mi neko nešto ne ubaci u kokakolu!

a ja sam se nadala da mi neko nekaj ubaci...nema ti to velike sanse, vjeruj mi

ma ima

garant ima, samo ti nisi te srice

-
bub
- Postovi: 93
- Pridružen/a: 07 tra 2006 22:49
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zgb
Post
Postao/la bub » 13 lis 2007 22:39
nemam puno ali srecu imam

NO MATTER HOW SLOW THE FILM, SPIRIT ALWAYS STANDS STILL LONG ENOUGH
FOR THE PHOTOGRAPHER IT HAS CHOSEN.
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 13 lis 2007 22:49
bub je napisao/la:nemam puno ali srecu imam

da, to sam primjetila

mislis da sam ja po avataru, pitas jesam bila tamo u tu i tu uru i naravno ja budem, ali kriv avatar i svejedno pogodis

hahahahahahahahahahahahaha
sorry zita na offu

-
kika23
- Postovi: 578
- Pridružen/a: 06 ožu 2007 23:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la kika23 » 13 lis 2007 23:03
Duvam ponekad sa drustvom,kad smo svi na okupu to znaci par puta godisnje!
Ostalo je još ludosti u meni,
hrabrosti za još 800 života!
-
jabooka
- Postovi: 4942
- Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: na stolici
Post
Postao/la jabooka » 14 lis 2007 20:49
Posto vise nisam adolescent. a pusim samo zadnju godinu da ublazim stres u mladosti sam pila

zaboli me za sizofreniju.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.
-
lunalestat
- Postovi: 266
- Pridružen/a: 26 ruj 2007 21:19
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Post
Postao/la lunalestat » 14 lis 2007 21:02
jabooka31 je napisao/la:Posto vise nisam adolescent. a pusim samo zadnju godinu da ublazim stres u mladosti sam pila

zaboli me za sizofreniju.
...
Ko ja.. do 21 alkohol, a sad u "ozbiljnim" godinama, travica u pristojnim maliml količinama-u svrhu stišavanja kaosa u glavi (a ne pubertetskog preseravanja)...
luna
-
bub
- Postovi: 93
- Pridružen/a: 07 tra 2006 22:49
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zgb
Post
Postao/la bub » 15 lis 2007 00:03

I dont suffer from insanity...I enjoy every minute of it

NO MATTER HOW SLOW THE FILM, SPIRIT ALWAYS STANDS STILL LONG ENOUGH
FOR THE PHOTOGRAPHER IT HAS CHOSEN.
-
Scarlett
- Postovi: 628
- Pridružen/a: 14 stu 2006 23:41
Post
Postao/la Scarlett » 15 lis 2007 00:52
prosječno 5-6 puta godišnje.
osjećaj je daleko bolji od alkoholiziranja.
a nema ni mamurluka dan poslije.
podržavam

in pills we trust