Duvas? Pazi na...

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

bub
Postovi: 93
Pridružen/a: 07 tra 2006 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zgb

Post Postao/la bub » 13 lis 2007 14:54

Ramona je napisao/la:Ma lako za travu ali ja se samo bojim da mi neko nešto ne ubaci u kokakolu!

:o
a ja sam se nadala da mi neko nekaj ubaci...nema ti to velike sanse, vjeruj mi :x :x
NO MATTER HOW SLOW THE FILM, SPIRIT ALWAYS STANDS STILL LONG ENOUGH
FOR THE PHOTOGRAPHER IT HAS CHOSEN.

cosanostra
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 pro 2005 01:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: daleka
Kontakt:

Post Postao/la cosanostra » 13 lis 2007 20:37

Ramona je napisao/la:Ma lako za travu ali ja se samo bojim da mi neko nešto ne ubaci u kokakolu!

:o
a draga moja, ta vremena besplatnog ubacivanja droge su prosla..:s...jebiga haman se sad samoinicijativno navlacimo..

Trava....zna me blesavo natripat... :D
You can't stop me.. why? Because i'm f***ing unst0ppable

cosanostra
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 pro 2005 01:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: daleka
Kontakt:

Post Postao/la cosanostra » 13 lis 2007 20:38

bub je napisao/la:a ja sam se nadala da mi neko nekaj ubaci...nema ti to velike sanse, vjeruj mi :x :x
hahaha i ja to stalno govorim
You can't stop me.. why? Because i'm f***ing unst0ppable

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 13 lis 2007 22:26

bub je napisao/la:
Ramona je napisao/la:Ma lako za travu ali ja se samo bojim da mi neko nešto ne ubaci u kokakolu!

:o
a ja sam se nadala da mi neko nekaj ubaci...nema ti to velike sanse, vjeruj mi :x :x
ma ima :D garant ima, samo ti nisi te srice :P ;)

bub
Postovi: 93
Pridružen/a: 07 tra 2006 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zgb

Post Postao/la bub » 13 lis 2007 22:39

nemam puno ali srecu imam :cool:
NO MATTER HOW SLOW THE FILM, SPIRIT ALWAYS STANDS STILL LONG ENOUGH
FOR THE PHOTOGRAPHER IT HAS CHOSEN.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 13 lis 2007 22:49

bub je napisao/la:nemam puno ali srecu imam :cool:
da, to sam primjetila :D mislis da sam ja po avataru, pitas jesam bila tamo u tu i tu uru i naravno ja budem, ali kriv avatar i svejedno pogodis :D :D :D hahahahahahahahahahahahaha ;)

sorry zita na offu :wink:

Avatar
kika23
Postovi: 578
Pridružen/a: 06 ožu 2007 23:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la kika23 » 13 lis 2007 23:03

Duvam ponekad sa drustvom,kad smo svi na okupu to znaci par puta godisnje!
Ostalo je još ludosti u meni,
hrabrosti za još 800 života!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 14 lis 2007 20:49

Posto vise nisam adolescent. a pusim samo zadnju godinu da ublazim stres u mladosti sam pila :D zaboli me za sizofreniju.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
lunalestat
Postovi: 266
Pridružen/a: 26 ruj 2007 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la lunalestat » 14 lis 2007 21:02

jabooka31 je napisao/la:Posto vise nisam adolescent. a pusim samo zadnju godinu da ublazim stres u mladosti sam pila :D zaboli me za sizofreniju.
...

Ko ja.. do 21 alkohol, a sad u "ozbiljnim" godinama, travica u pristojnim maliml količinama-u svrhu stišavanja kaosa u glavi (a ne pubertetskog preseravanja)...
luna

bub
Postovi: 93
Pridružen/a: 07 tra 2006 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zgb

Post Postao/la bub » 15 lis 2007 00:03

:inlove: I dont suffer from insanity...I enjoy every minute of it :inlove:
NO MATTER HOW SLOW THE FILM, SPIRIT ALWAYS STANDS STILL LONG ENOUGH
FOR THE PHOTOGRAPHER IT HAS CHOSEN.

Scarlett
Postovi: 628
Pridružen/a: 14 stu 2006 23:41

Post Postao/la Scarlett » 15 lis 2007 00:52

prosječno 5-6 puta godišnje.
osjećaj je daleko bolji od alkoholiziranja.
a nema ni mamurluka dan poslije.
podržavam :D
in pills we trust

Odgovorite