mogu ja?
Re: mogu ja?
razbistri to malo. curu za vezu, za druzenje, sex, kavu, sex i kavu, za trazenje dobrih cizama pa na kavu..?
Re: mogu ja?
također sam iz pule, al da, razbistri to malo
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.
Re: mogu ja?
Re: mogu ja?
mravcica je napisao/la:razbistri to malo. curu za vezu, za druzenje, sex, kavu, sex i kavu, za trazenje dobrih cizama pa na kavu..?
Ovo su dobre ideje, možda ne treba odmah razbistriti, ali nisi iz Zagreba pa se tu ne može družiti
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
pa čujte,za početak kava,bira,medenica il kajgod ,a za dalje...mejbi ii nekaj više ak bude bilo kemije
a i traženje čizama nije isključeno
i ja sam malo previše izbirljiva,zato i nisam još bila s curom...ajme,kak meni ovo sve smješno zvuči 
Re: mogu ja?
znaci veza je moguca? nekad mozda zajednicki zivot i djeca sve to kak vec ide?
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
ma afkorz,,to bi mi bila prilika da imam žig u putovnici
ma tražim neku neopterećenu curu za druženje,kao što vidite u braku sam (ne,neću tražit nikakav trojac) al ovaj moj tutlek zna za moje žellje
Re: mogu ja?
to je okej
naci ce se jos takvih cura samo moraju sresti oglas
sretno i javi kako je proslo 
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
faaala,oćem..ak uleti kaj odmah podjelim svoju radost
može i netko za kave i blebetanje,jer nemam tu baš nikakvu ekipu,pa ono,da se mrdnem malo van..
Re: mogu ja?
slobodno se javi, i meni fali ekipe u ovom gradu! a što se kemije tiče, ma nema šanse da je ne bude
al ipak to s brakom je meni veliko ne 
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
ma nije uopće bed..nisam iz pule,i nije lako naći nekog za izać,tak da prihvačam kaj god se nudi
Re: mogu ja?
kaj je je, vidi se da si iz Pule, kaj neiwchy je napisao/la:faaala,oćem..ak uleti kaj odmah podjelim svoju radostmože i netko za kave i blebetanje,jer nemam tu baš nikakvu ekipu,pa ono,da se mrdnem malo van..
danas je opasno ići na kave
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
ma taj kaj me oda uvijek
opasno,u kojem smislu??
Re: mogu ja?
ma nisu ti kave opasne....samo moraš popit s mlijekom da ju ublažiiwchy je napisao/la:ma taj kaj me oda uvijekopasno,u kojem smislu??
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
pa drugačiju i ne pijem
ček,još smo na kavi? 
Re: mogu ja?
je,to moraš pitat Ameli,ja ti baš neznam te opasnosti od kave,moje su isto rashlađeneiwchy je napisao/la:pa drugačiju i ne pijemček,još smo na kavi?
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
ok,onda ameli koje se to opasnosti kriju iza kave?? ili mejbi samo kad se ide s tobom na kavu 
Re: mogu ja?
ma jok..otkud bi ti znalaDEFIANCE je napisao/la:je,to moraš pitat Ameli,ja ti baš neznam te opasnosti od kave,moje su isto rashlađeneiwchy je napisao/la:pa drugačiju i ne pijemček,još smo na kavi?
Ameli nije opasna i ne zove na kave(ako slučajno i pozove onda znaj da ništa od nje, jer u pravilu se ne pojavljuje, plaši se)
Re: mogu ja?

-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
ev ja ćem tebe zvat na cugu al piti čemo je svaka iza svog monitora
mislim da je tak dosta sigurno..
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
Re: mogu ja?
nemoj sad sve odmah otkriti šta imaš za popiti
...nek si misli šta je čeka 
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
ne,ovo je bilo da ju namamim 
Re: mogu ja?
hm, čuj ti u braku, ja u braku, ne bi bilo dobro, a jok 
Re: mogu ja?
čuj, dva plusa daju plus... ili su to dva minusa? al opet daju plus tako da...Ameli je napisao/la:hm, čuj ti u braku, ja u braku, ne bi bilo dobro, a jok
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.