mogu ja?

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 03 lis 2010 22:41

znam da vam je već puna kapa fraza "ja sam nova" " neznam kak ovo funkcionira" itd..al jbga..ja sam friška tu i tražim curu iz pule :wacko:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la jpeg » 03 lis 2010 23:15

razbistri to malo. curu za vezu, za druzenje, sex, kavu, sex i kavu, za trazenje dobrih cizama pa na kavu..?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: mogu ja?

Post Postao/la Kroacija » 04 lis 2010 00:38

da, mravcica ti je iz pule. :D
ex invalid_user

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: mogu ja?

Post Postao/la bašja » 04 lis 2010 01:19

također sam iz pule, al da, razbistri to malo
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la jpeg » 04 lis 2010 10:21

:D jes. ali sam izbirljiva. cekam ocel ubost moju kombinaciju :sramise:

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: mogu ja?

Post Postao/la Sania » 04 lis 2010 12:30

mravcica je napisao/la:razbistri to malo. curu za vezu, za druzenje, sex, kavu, sex i kavu, za trazenje dobrih cizama pa na kavu..?

Ovo su dobre ideje, možda ne treba odmah razbistriti, ali nisi iz Zagreba pa se tu ne može družiti

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 04 lis 2010 12:41

pa čujte,za početak kava,bira,medenica il kajgod ,a za dalje...mejbi ii nekaj više ak bude bilo kemije :kiss5: a i traženje čizama nije isključeno :ok: i ja sam malo previše izbirljiva,zato i nisam još bila s curom...ajme,kak meni ovo sve smješno zvuči :pardon:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la jpeg » 04 lis 2010 12:47

znaci veza je moguca? nekad mozda zajednicki zivot i djeca sve to kak vec ide?

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 04 lis 2010 12:57

ma afkorz,,to bi mi bila prilika da imam žig u putovnici :luda3: ma tražim neku neopterećenu curu za druženje,kao što vidite u braku sam (ne,neću tražit nikakav trojac) al ovaj moj tutlek zna za moje žellje

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la jpeg » 04 lis 2010 13:15

to je okej :) naci ce se jos takvih cura samo moraju sresti oglas :) sretno i javi kako je proslo :buket:

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 04 lis 2010 13:24

faaala,oćem..ak uleti kaj odmah podjelim svoju radost :haha: može i netko za kave i blebetanje,jer nemam tu baš nikakvu ekipu,pa ono,da se mrdnem malo van..

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: mogu ja?

Post Postao/la bašja » 04 lis 2010 14:00

slobodno se javi, i meni fali ekipe u ovom gradu! a što se kemije tiče, ma nema šanse da je ne bude :D al ipak to s brakom je meni veliko ne :stop:
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 04 lis 2010 14:21

ma nije uopće bed..nisam iz pule,i nije lako naći nekog za izać,tak da prihvačam kaj god se nudi

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: mogu ja?

Post Postao/la Ameli » 05 lis 2010 10:00

iwchy je napisao/la:faaala,oćem..ak uleti kaj odmah podjelim svoju radost :haha: može i netko za kave i blebetanje,jer nemam tu baš nikakvu ekipu,pa ono,da se mrdnem malo van..
kaj je je, vidi se da si iz Pule, kaj ne :pardon:

danas je opasno ići na kave :stop:

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 05 lis 2010 11:02

ma taj kaj me oda uvijek :cool2: opasno,u kojem smislu??

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la DEFIANCE » 05 lis 2010 13:36

iwchy je napisao/la:ma taj kaj me oda uvijek :cool2: opasno,u kojem smislu??
ma nisu ti kave opasne....samo moraš popit s mlijekom da ju ublaži :lol: :lol: :lol:

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 05 lis 2010 13:43

pa drugačiju i ne pijem :kava: ček,još smo na kavi? :wacko:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la DEFIANCE » 05 lis 2010 13:53

iwchy je napisao/la:pa drugačiju i ne pijem :kava: ček,još smo na kavi? :wacko:
je,to moraš pitat Ameli,ja ti baš neznam te opasnosti od kave,moje su isto rashlađene :pardon:

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 05 lis 2010 14:05

ok,onda ameli koje se to opasnosti kriju iza kave?? ili mejbi samo kad se ide s tobom na kavu :pivo:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: mogu ja?

Post Postao/la Ameli » 06 lis 2010 14:29

DEFIANCE je napisao/la:
iwchy je napisao/la:pa drugačiju i ne pijem :kava: ček,još smo na kavi? :wacko:
je,to moraš pitat Ameli,ja ti baš neznam te opasnosti od kave,moje su isto rashlađene :pardon:
ma jok..otkud bi ti znala :confused:

Ameli nije opasna i ne zove na kave(ako slučajno i pozove onda znaj da ništa od nje, jer u pravilu se ne pojavljuje, plaši se) :nezna:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la DEFIANCE » 06 lis 2010 14:31

:D :D :D ....jel to ovako izgleda Ameli? slika

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: mogu ja?

Post Postao/la Ameli » 06 lis 2010 14:35

a ha :hmmm:

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 06 lis 2010 14:47

ev ja ćem tebe zvat na cugu al piti čemo je svaka iza svog monitora :pivo: mislim da je tak dosta sigurno..

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: mogu ja?

Post Postao/la Ameli » 06 lis 2010 14:50

:D

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 06 lis 2010 15:04

:zivjeli: imam fiiinu medenicu ak si za nekaj jačeg :rap:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la DEFIANCE » 06 lis 2010 15:20

nemoj sad sve odmah otkriti šta imaš za popiti :aaaa: ...nek si misli šta je čeka :cool2:

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 06 lis 2010 15:28

ne,ovo je bilo da ju namamim :hihi:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: mogu ja?

Post Postao/la Ameli » 06 lis 2010 16:04

hm, čuj ti u braku, ja u braku, ne bi bilo dobro, a jok :stop:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la DEFIANCE » 06 lis 2010 16:32

:hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: mogu ja?

Post Postao/la bašja » 06 lis 2010 16:40

Ameli je napisao/la:hm, čuj ti u braku, ja u braku, ne bi bilo dobro, a jok :stop:
čuj, dva plusa daju plus... ili su to dva minusa? al opet daju plus tako da... :D
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Odgovorite